Skarga

Napisz tutaj jaką masz propozycje, sugestie odnośnie forum, jakie zauważyłeś błędy, zadaj pytanie, administracja odpowie.
Zablokowany
veros

Skarga

Post autor: veros » 2016-08-15, 21:58

Zgłaszam następujący post:

http://zchrystusem.pl/viewtopic.php?f=26&t=328#p5516

jako paszkwil nie na temat, uwłaczający godności forumowiczów i trollujący dyskusję na forum.
Proszę o usunięcie tego postu.
Prośba nieuwzględniona choć trochę racji masz

veros

Re: Skarga

Post autor: veros » 2016-08-15, 22:02

Zgłaszam następny post użytkownika konik do usunięcia.

http://zchrystusem.pl/viewtopic.php?f=26&t=326#p5519

Post jest nie na temat, jest w dodatku obrzydliwą insynuacją i sugeruje innemu użytkownikowi by się wyniósł z forum.
Proszę moderacje o interwencję.
Prośba uwzględniona

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Skarga

Post autor: Marek_Piotrowski » 2016-08-15, 22:05

Zgłaszam dwa powyższe posty jako próbę zamknięcia ust Konikowi metodami administracyjnymi :)
Daj spokój Verosie. W ten sposób ust nam nie zamkniesz.

veros

Re: Skarga

Post autor: veros » 2016-08-15, 22:10

Zgłaszam działalność użytkowników konik i Marek Piotrowski jako działalność demoniczną, mającą na celu zniszczenie tej naszej małej wspólnoty chrześcijańskiej dla ich partykularnych celów.
Proszę moderację o interwencję.

[No po tym wpisie, to powiem szczerze, że ryknąłem głośnym śmiechem zwracając uwagę na siebie całej rodziny - zapytany co się stało odpowiedziałem - "demony atakują na forum"]

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Skarga

Post autor: Marek_Piotrowski » 2016-08-15, 22:16

Dziecinada... a wszystko po to, by nie poddać ocenie Kościoła zwykłego spirytyzmu...

konik

Re: Skarga

Post autor: konik » 2016-08-15, 22:22

verosie - :-/ calkowicie zawiodlem sie twym postepowaniem.
Napisalem wczesniej, ze Tobie zaufalem ...
Zaufaj i Ty - szczegolnie Kosciolowi.
A Marka sie nie czepiaj, a konia nie ujezdzaj ... :-> bo sensu to nie ma.

veros

Re: Skarga

Post autor: veros » 2016-08-15, 22:42

Zgłaszam kolejny post

http://zchrystusem.pl/viewtopic.php?f=4 ... t=30#p5530

w którym Marek Piotrowski insynuuje, ze wrzucam na forum tematy niechrześcijańskie.
Jednocześnie próbuje mnie razem z konikiem ciągle prowokować bym im odpowiadał na ich zaczepki w tematach dot. zjawisk paranormalnych.
Otóż już jakiś czas temu wyraźnie napisałem, że nie po to jestem na tym forum by się produkować w tamtym temacie i że temat opuszczam, bo wyraziłem w nim to co miałem do wyrażenia.
Prowokatorzy nieustannie usiłują rozwijać tematy paranormalne, natomiast w katolickie nie wchodzą w ogóle.
Dlaczego? O to jest pytanie do moderacji.

Napisałem swoje osobiste refleksje co do Nieba i Piekła, które występują w wierze Katolickiej i jest to dla mnie oczywiste. Oparłem je o swoje osobiste doświadczenie i podzieliłem się nim z Wami. Potem odpowiedziałem na Twoje pogłębione pytania Dezerterze.
No i te pytania, wraz z moimi odpowiedziami, które były bardziej dla Ciebie niż dla użytku powszechnego wywołały demoniczne ataki ze strony dwóch użytkowników i na mnie i na całe forum.

Proponowałem już pokasowanie "niekatolickich" tematów na forum - bez odzewu.
Boję się że po następnym demonicznym ataku z forum niewiele może zostać.

Życzę mądrych decyzji.
Szczęść Boże

[prośba uwzględniona]

veros

Re: Skarga

Post autor: veros » 2016-08-15, 22:49

Byłbym zapomniał, zanim odejdę.
Osoba która zarejestrowała się na forum by reklamować publikacje Marka, występuje pod awatarem wojennym w pełnym umundurowaniu z bronią.
Uważam, ze Moderacja ma prawo i powinna poprosić tę osobę o zmianę awatara, lub przynajmniej o wyjaśnienie intencji z jaką ten zamaskowany strzelec pojawił się na forum.
Ja pod karabinami mogę świadczyć o Chrystusie, tylko jak na razie nie widzę wokół potrzeby, by tak właśnie to forum miało wyglądać.

Benjamin

Re: Skarga

Post autor: Benjamin » 2016-08-15, 22:58

Wachalem sie, aby wlaczyc sie w spor.
Ale z wielkim zazenowaniem i przerazeniem czytam ostatnie wpisy verosa.
Cos niedobrego sie w tym sie objawilo.

Znam troche Marka i konika - uwazam, ze Marek posiada ogromna wiedze i nie naduzywa jej, ale pragnie kazdy poruszony temat zglebic jak najbardziej uczciwie. Nie moge go w zadnym razie posadzic o gierki ... nawet jesli sie zdenerwuje ... to w miare rzetelnie nawet swoje wpadki prostuje.
O koniku rowniez, z tego co zauwazylem powiedziec mozna, ze ma duzo wiedzy ... no, moze inaczej kladzie akcenty, nie ma tylu zrodel do potwierdzen ... ale nawet jesli pogalopuje za mocno, to stara sie mitygowac ( zabiera mu to czasem nieco czasu :-> )

Skaldam wniosek o calkowite i bezwzgledne odrzucenie wniosku verosa - widac w tej chwili, ze verosowi chodzi jedynie o przeforsowanie swojej opcji, a nie o ustalenie w miare wiarygodnego i rzetelnego konsensusu omawianych spraw.

veros

Re: Skarga

Post autor: veros » 2016-08-15, 23:05

Benjamin pisze:Skaldam wniosek o calkowite i bezwzgledne odrzucenie wniosku verosa
Którego wniosku?
Przecież złożyłem tu w trybie skargi czy prośby kilka wniosków.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Skarga

Post autor: Marek_Piotrowski » 2016-08-15, 23:07

veros pisze:Byłbym zapomniał, zanim odejdę.
Osoba która zarejestrowała się na forum by reklamować publikacje Marka, występuje pod awatarem wojennym w pełnym umundurowaniu z bronią.
Ponieważ sprawa dotyczy mnie, mam prawo zapytać: kogo pomawiasz o to, że zarejestrował się by reklamować moje publikacje?

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Skarga

Post autor: Dezerter » 2016-08-17, 08:32

Marek_Piotrowski pisze:
veros pisze:Byłbym zapomniał, zanim odejdę.
Osoba która zarejestrowała się na forum by reklamować publikacje Marka, występuje pod awatarem wojennym w pełnym umundurowaniu z bronią.
Ponieważ sprawa dotyczy mnie, mam prawo zapytać: kogo pomawiasz o to, że zarejestrował się by reklamować moje publikacje?
Veros - pomawiasz i to co najmniej 3 raz - dwa pomówienia usunąłem, ale jeśli jeszcze raz napiszesz bezpodstawne oskarżenia Marka, albo Duszka to dostaniesz ostrzeżenie.
Temat zamykam jako zakończony - tryb zgłaszania postów przypominam i informuję, jest inny- jest przycisk "zgłoś post". Nie zakładamy do tego celu wątków
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Zablokowany

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania”