Przedstaw się!

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
ODPOWIEDZ
Wolfi

Re: Przedstaw się!

Post autor: Wolfi » 2016-07-09, 14:33

konik pisze:No wlasnie ... to nie argumentuj, jaki to niefart w zyciu masz, tylko zaufaj Bogu - zrob jakies kursy, albo poszukaj jakiejs roboty ( ja na smieciowkach tez pare lat przezylem) ... i przede wszystkim nie mysl, jacy to inni sa zli ... ale naprawe swiata zacznij od siebie.
Nie postapisz naprzod, nie robiac kroku - a kroku nie zrobisz nie ruszywszy noga.
Chyba , ze pragniesz zycie spedzic na posadzaniu innych, jak to sie na Ciebie uwzieli. Ale takie zycie, to bardzo smutne zycie.
trzymaj sie.
Zasadniczo to jeszcze do szkoly chodze wiec nie pojde do roboty, zreszta nie chcialoby mi sie z myslal tego powiedzmy 1 kafla, bo na co mi to, za tyle to se mozna mocny sznur kupic, zeby nie daj Boze nie ucieli przed deadem ;p
Jak juz pisalem ja nikogo nie posadzam tylko zrzucam wine na innych, przynajmniej lzej na plecach

konik

Re: Przedstaw się!

Post autor: konik » 2016-07-09, 16:19

No i widzisz - rzecz jednak w Tobie ... i nie chrzan staremu koniowi, jak to zle Tobie. Bo cala wina calej sprawy w Twoim problemie tkwi ... w twojej niecheci do zmiany problemu.
I to tyle ... kiepskiej baletnicy to i rabek spodnicy - znasz to powiedzonko?
Ps: jeszcze nie rozpoczales drogi zawodowej, a juz chcesz miec stanowisko dyrektora?
No, kon by sie usmial. A mnie zrob ministrem ... nie bede tyral za kilka stowek miesiecznie :lol:

Albertus
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5930
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 446 times
Been thanked: 904 times

Re: Przedstaw się!

Post autor: Albertus » 2016-07-09, 17:38

A tak w ogóle Larson to zapraszam do dyskusji w jakimś innym wątku niż "Przedstaw się"8-)

Wolfi

Re: Przedstaw się!

Post autor: Wolfi » 2016-07-09, 18:10

konik pisze:No i widzisz - rzecz jednak w Tobie ... i nie chrzan staremu koniowi, jak to zle Tobie. Bo cala wina calej sprawy w Twoim problemie tkwi ... w twojej niecheci do zmiany problemu.
I to tyle ... kiepskiej baletnicy to i rabek spodnicy - znasz to powiedzonko?
Ps: jeszcze nie rozpoczales drogi zawodowej, a juz chcesz miec stanowisko dyrektora?
No, kon by sie usmial. A mnie zrob ministrem ... nie bede tyral za kilka stowek miesiecznie :lol:

Nie chce byc od razu dyrektorem, ja wgl nie chce pracowac itd.
Zreszta co mi z tej pracy, jakby to powiedzial Artur Schopenhauer, I Tak wszyscy umrzemy xD





Albertus pisze:A tak w ogóle Larson to zapraszam do dyskusji w jakimś innym wątku niż "Przedstaw się"8-)

Dzieki, sprobuje ;)

konik

Re: Przedstaw się!

Post autor: konik » 2016-07-09, 21:18

Na prosbe Albertusa ( bo racje ma, jakby nie patrzec) ostatni wpis drogi Larsonie :"Kto nie chce pracowac , niech tez i nie je" - slowa sw.Pawla Apostola. W Biblii, Nowy testament. A w ktorym miejscu - znajdz.
To tyle - jesli bedziesz zrzedzil, jakie to zycie itd.itp. nie dozycia - to tylko dlatego, ze takie sobie chcesz urzadzic. Na zlosc mamie odmrozic sobie uszy.
Trzymaj sie. :-o

Wolfi

Re: Przedstaw się!

Post autor: Wolfi » 2016-07-09, 23:10

konik pisze:Na prosbe Albertusa ( bo racje ma, jakby nie patrzec) ostatni wpis drogi Larsonie :"Kto nie chce pracowac , niech tez i nie je" - slowa sw.Pawla Apostola. W Biblii, Nowy testament. A w ktorym miejscu - znajdz.
To tyle - jesli bedziesz zrzedzil, jakie to zycie itd.itp. nie dozycia - to tylko dlatego, ze takie sobie chcesz urzadzic. Na zlosc mamie odmrozic sobie uszy.
Trzymaj sie. :-o

Nie do konca jestem pewien czy te slowa powinno sie brac doslownie. Zreszta nie czytam Biblii i nigdy nie czytalem regularnie i nie kieruje sie nia, wiec no... Nawet nie ma jej w domu.

konik

Re: Przedstaw się!

Post autor: konik » 2016-07-10, 10:52

Larson - zaloz watek na swoj temat. W tym juz sie przedstawiles :-D - i ten wlasnie do tego sluzy.
Ps: watpic mozna w cos, z czym sie stycznosc mialo. Na razei watpisz w brak wiedzy na temat tego, w co watpisz.

veros

Re: Przedstaw się!

Post autor: veros » 2016-07-21, 08:17

Dzień dobry,
veros wyrzucony z forum wiara.pl
Katolik, bez ortodoksji, podstawowe wykształcenie religijne. Wiek zaawansowany.
Pozdrawia wszystkich z miłością.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Przedstaw się!

Post autor: Dezerter » 2016-07-24, 11:22

veros pisze:Dzień dobry,
veros wyrzucony z forum wiara.pl
Katolik, bez ortodoksji, podstawowe wykształcenie religijne. Wiek zaawansowany.
Pozdrawia wszystkich z miłością.
No tak to się jeszcze nikt tutaj nie przedstawiał :-)
- czyli jesteś uchodźcą ;-) .......hm...
"Gość w dom Bóg w dom" , parafrazując witaj wśród nas :-)
Przebacz adminom i moderacji ich winy, oni tez są tylko omylnymi ludźmi, popełniają błędy i ponoszą ich emocje.
Ja na forach :
- nigdy nie czytałem regulaminu
- często 'walczyłem ' z moderacją i adminami ....
i zobacz na co mi przyszło ;-)
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

veros

Re: Przedstaw się!

Post autor: veros » 2016-07-24, 15:38

Dezerter pisze:"Gość w dom Bóg w dom" , parafrazując witaj wśród nas :-)
Przebacz adminom i moderacji ich winy, oni tez są tylko omylnymi ludźmi, popełniają błędy i ponoszą ich emocje.
Ja na forach :
- nigdy nie czytałem regulaminu
- często 'walczyłem ' z moderacją i adminami ....
i zobacz na co mi przyszło ;-)
Masz zupełnie dobre miejsce w internecie Dezerterze. Warto dbać o nie, bo takich miejsc jest mało.
A ja nikomu nie trzymam jego winy, bo przeważnie "nie wiedzą, co czynią". No i kocham przecież :)
Szczęść Boże !

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Przedstaw się!

Post autor: Dezerter » 2016-07-24, 18:58

sprawdziłem w tym wątku i 30.08.2015 napisałem swój pierwszy post i na pewno jeszcze jako zwykły forumowicz
więc
"to miejsce" jest tak samo moje jak i twoje i każdego katolika z tego forum,...
przepraszam niekatolików, ale gospodarz musi być jasno określony byśmy wiedzieli w czyim domu jesteśmy i kogo zasady powinniśmy przestrzegać. Apeluję jednak do katolików o staropolską gościnność.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Introwertyczka

Re: Przedstaw się!

Post autor: Introwertyczka » 2016-08-04, 10:44

Witam,
zmagając się z problemami i wątpliwościami postanowiłam się tu zalogować mając nadzieję, że uda mi się uporządkować mój tok myślenia.
Czasem mam wrażenie, że otacza mnie zbyt wiele osób, które negatywnie na mnie wpływają i później zasiewają w mojej głowie wątpliwości...
Od 2015r mieszkam w Niemczech.
Szukam właściwej drogi.

Pozdrawiam.

veros

Re: Przedstaw się!

Post autor: veros » 2016-08-04, 13:22

Witaj Introwertyczko,
dobrze, że jesteś bo właśnie miałem wychodzić z forum, a Ty mi uświadomiłaś, że mogę tu być potrzebny.
Introwertyczka pisze:mam wrażenie, że otacza mnie zbyt wiele osób, które negatywnie na mnie wpływają i później zasiewają w mojej głowie wątpliwości...
Siewcy niepokoju są wszędzie. Tu na forum także.
Dlatego zostanę, by nieść pokój, wbrew rozmaitym "prawdziwym katolikom", reprezentującym "prawdziwy Kościół"
Prawda jest taka, że Kościół stanowimy my wszyscy i żadno z nas nie jest lepsze od drugiego.

Rozgość się. Szczęść Boże :-)

konik

Re: Przedstaw się!

Post autor: konik » 2016-08-04, 18:31

(...)Koniku miły powściągnij cugle i bez personalnych przytyków - tak witasz nowego forumowicza?!? :oops: Dezerter

Introwertyczko mila ... no nie wiem, co moglbym w tej chwili zrobic, gdyz chyba z zupelnie innej gliny jestem.
Wobec tego witam Cie promiennie ... Znasz to: "a po nocy przychodzi dzien, a po burzy spokoj" :-D

Pozdrawiam wszystkich :mrgreen:

veros

Re: Przedstaw się!

Post autor: veros » 2016-08-04, 19:11

(...) Verosie miły - nie daj się prowokować i okaż miłość bliźniego "miłość cierpliwa jest"- Dezerter

ODPOWIEDZ