Witajcie! ;)

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
ODPOWIEDZ
Niebieska

Witajcie! ;)

Post autor: Niebieska » 2017-08-22, 20:50

Cześć wszystkim!

Właśnie kilkanaście minut temu postanowiłam założyć sobie konto na Waszym forum. Dlaczego? Po pierwsze spodobała mi się nazwa, a po drugie już od jakiegoś czasu myślałam o założeniu sobie konta na tego typu portalu; chciałabym spędzić trochę czasu właśnie w takim miejscu i chyba teraz tego potrzebuję :)
Pewnie wypadałoby powiedzieć coś o sobie: jestem z pięknej Wielkopolski, mam już 23 lata i studiuję w wolnym czasie ;D A tak poza tym to czytam książki, a ostatnio dość intensywnie użytkuję rower.
Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj miejsce również dla mnie ;)

Benjamin

Re: Witajcie! ;)

Post autor: Benjamin » 2017-08-22, 21:03

Witaj. Znalazlo sie miejsce dla takiego jak zyd ( czyli ja) , to i dla Ciebie jest :-bd ;;)

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Witajcie! ;)

Post autor: Marek_Piotrowski » 2017-08-22, 21:45

Witaj!
A jakie książki lubisz?

Niebieska

Re: Witajcie! ;)

Post autor: Niebieska » 2017-08-22, 22:16

Marek_Piotrowski pisze:A jakie książki lubisz?
Różne ;D Dość sporo w swoim życiu przeczytałam książek fantasy, trochę też SF, ale ogólnie lubię wszelkiego rodzaju powieści, teraz czekam na najnowszą Zafona z serii Cmentarza Zapomnianych Książek.
Obecnie czytam Hobbita (trochę mi nawet wstyd, że tak późno po niego sięgnęłam) i mam nadzieje, że uda mi się w tym roku przeczytać całość Władcy Pierścieni.
Zawsze z dużym sentymentem wspominam całą serię "Opowieści z Narnii", bo w sumie to od tych książek jakoś się to wszystko zaczęło i mam nadzieję, że kiedyś znów do nich powrócę ;)

Dominik

Re: Witajcie! ;)

Post autor: Dominik » 2017-08-22, 22:43

Witaj

Polecisz jakąś książkę SF? Lubię niektóre filmy z tego gatunku, może i książki mi się spodobają.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4119 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Witajcie! ;)

Post autor: Dezerter » 2017-08-22, 22:51

Łoo Boże - cyklistka :-ss, na dodatek z Pyrlandii #-o i książki czyta :-s ...
;) - żartowałem :)
witamy serdecznie :ymhug: , czuj się u nas dobrze i swobodnie, staramy się stwarzać tutaj przyjazny zakątek w necie, bez hejtu z czymś więcej....
co studiujesz?
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Re: Witajcie! ;)

Post autor: Czernin » 2017-08-22, 23:17

Wyjątkowa strona w internecie zgadza się, dbamy o to.

Witaj. Czemu taki nick? Widziałem osobe na jednym forum reklamowym o takim nicku. (bylem tam moderatorem)

PS. mój ulubiony kolor to czerwony, równiez lubie czarny. Najlepsza kompozycja to dwa te kolory.

Tez jezdze sporo. Czasem 150km tygodniowo, czasem mniej i biegam.
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

Niebieska

Re: Witajcie! ;)

Post autor: Niebieska » 2017-08-23, 01:04

Dominik pisze:Polecisz jakąś książkę SF? Lubię niektóre filmy z tego gatunku, może i książki mi się spodobają.
Nie mam pewności, czy te książki można tak w całości zakwalifikować do science fiction, ale na pewno coś w sobie z SF mają: "Marina", "Pałac Północy", "Książę Mgły" - wszystko C. L. Zafona.
Tak ogólnie to bardziej lubię fantasy, ale czasami ciężko wyczuć granicę, często to wszystko trochę się miesza ;)
Dezerter pisze:co studiujesz?
Interesujący kierunek jakim jest geografia ;) Ale specjalizuję się bardziej w tej fizycznej, ze społeczno-ekonomiczną mam niewiele wspólnego :)
Czernin pisze:Witaj. Czemu taki nick? Widziałem osobe na jednym forum reklamowym o takim nicku. (bylem tam moderatorem)
Jakby co to nie byłam ja ;D Nick wykorzystuję po raz pierwszy na tym forum ;)
A dlaczego taki właśnie nick? Jeśli odpowiem, że niebieski jest fajnym kolorem, to pewnie nie będzie to za bardzo satysfakcjonująca i oryginalna odpowiedź ;D Niebieski to kolor, który zawsze mi się podobał, kojarzy się z wolnością i spokojem (nie, nie zielony... niebieski ;D). Niebo jest niebieskie, chociaż jak kto woli - błękitne. A ja lubię niebo, chmury, atmosferę, jak to na geografa przystało ;D Z pewnością nie nazwałabym siebie nigdy żółtą lub zieloną.. Ale dobrze, może pozostańmy po prostu przy tym, że jest fajnym kolorem.. ;D
Czernin pisze:Tez jezdze sporo. Czasem 150km tygodniowo, czasem mniej i biegam.
No to ja, aż taka dobra nie jestem ;D W sumie to od niedawna mam jakiś taki rowerowy czas i wydaje mi się, że dzień bez roweru to dzień stracony.. ;)
A co do biegania to podziwiam, dla mnie to kompletna abstrakcja, pewnie prędzej bym się udusiła niż gdzieś dobiegła ;D

Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Re: Witajcie! ;)

Post autor: Czernin » 2017-08-23, 14:04

Dzięki za odp.

Biegam w swerze komfortu. Wiadomo, im więcej się biega, to poziom wytrenowania rośnie.

Biegałem kiedyś na zawodach, później kontuzja i klapa. Miałem kwalifikacje na Mistrzostwa Polski, no ale trudno. Zyciówka na 5km to 18 minut z "groszami". Czas byłby pobity, ale stało się jak się stało.

Teraz interesują mnie nartorolki. Planuje kupić i trenować. Obczaj w google. Co o tym myślisz? Coś jak rolki + kije.

Tez lubie geografie, najbardziej historię. Uczęszczam z ręsztą do liceum turystyczną geograficznego. Nie lubię matematyki, bardzo. Human ze mnie.
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

Niebieska

Re: Witajcie! ;)

Post autor: Niebieska » 2017-08-23, 22:41

Czernin pisze:Teraz interesują mnie nartorolki. Planuje kupić i trenować. Obczaj w google. Co o tym myślisz? Coś jak rolki + kije.
Wygląda to interesująco, ciekawie jak się na tym jeździ ;) Ja to tylko na rolkach kiedyś jeździłam, ale w sumie też nie jakoś bardzo dużo.
Jak już kupisz i wypróbujesz to daj znać jak się sprawdza ;D
Czernin pisze:Tez lubie geografie, najbardziej historię. Uczęszczam z ręsztą do liceum turystyczną geograficznego. Nie lubię matematyki, bardzo. Human ze mnie.
Oj, a matematyka to bardzo fajny, ciekawy i ważny przedmiot ;D Nie rozumiem, jak można jej nie lubić, toż to królowa nauk! ;D

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4119 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Witajcie! ;)

Post autor: Dezerter » 2017-08-23, 22:43

Geografko ty niebieska - takie trochę bujanie w obłokach, bo znaleźć po tym pracę to graniczy z cudem- nie żebym zniechęcał, ale pomyśl może nad czymś jeszcze, albo bądź najlepsza!
Geografia to był mój najulubieńszy przedmiot - zawsze 5 B-)
Poproszę byś wyraziła swoją opinię w jakimś wątku na temat ocieplenia klimatu ogólnoświatowego i jak to wpłynie na Polskę.
Z emotikon mamy jedna niebieską ... :ymalien:
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Niebieska

Re: Witajcie! ;)

Post autor: Niebieska » 2017-08-24, 00:44

Dezerter pisze:Geografko ty niebieska - takie trochę bujanie w obłokach, bo znaleźć po tym pracę to graniczy z cudem- nie żebym zniechęcał, ale pomyśl może nad czymś jeszcze, albo bądź najlepsza!
Zawsze mnie to dobija jak ktoś o tym wspomina ;D Mam nadzieję, że mimo wszystko znajdzie się praca dla mnie.. a jak nie.. to cóż, pomyślę wtedy o planie B ;D
Dezerter pisze:Poproszę byś wyraziła swoją opinię w jakimś wątku na temat ocieplenia klimatu ogólnoświatowego i jak to wpłynie na Polskę.
Ok, w najbliższym czasie postaram się napisać coś sensownego ;)
Dezerter pisze:Z emotikon mamy jedna niebieską ... :ymalien:
Właśnie zauważyłam.. ;D A zawsze myślałam, że ufoludki są zielone; mam nadzieję że ja nie będę tutaj 'obca' jak ta emotikonka ;D

Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Re: Witajcie! ;)

Post autor: Czernin » 2017-08-24, 13:13

Dam znać, co do rolek z kijami. Kije służą do odpychania, aby jazda była szybsza.
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

ODPOWIEDZ