Muzulmanie przyjmuja Chrystusa

Jeśli nie wiesz gdzie zamieścić swój temat lub nie psuje on nigdzie indzie to napisz go tutaj.
Katol

Re: Muzulmanie przyjmuja Chrystusa

Post autor: Katol » 2017-10-13, 10:20

Następny temat jest podłamujący:
g) zoofilia.

Katol

Re: Muzulmanie przyjmuja Chrystusa

Post autor: Katol » 2017-10-13, 12:41

Jak już jesteśmy przy seksie, to oczywiście:
h) seks z nieletnimi (pedofilia): od dziewiątego roku życia klasyczny seks, wcześniej "seks udowy".

Katol

Re: Muzulmanie przyjmuja Chrystusa

Post autor: Katol » 2017-10-14, 09:45

No i dochodzi:
bicie żony (którejkolwiek).

Wpuszczenie muzułmanów grozi przeciążeniem wymiaru sprawiedliwości.

Katol

Re: Muzulmanie przyjmuja Chrystusa

Post autor: Katol » 2017-10-14, 10:02

Andej pisze: Oczywiścia zakrywanie twarzy musi być bezwzględnie zabronione.
W krajach Europy Zachodniej wprowadza się takie prawo. Mandaty są wystawiane, a muzułmanki dalej zakrywają twarz.
Nie muszą się martwić. Mandaty są płacone przez Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Abraham45

Re: Muzulmanie przyjmuja Chrystusa

Post autor: Abraham45 » 2017-10-23, 14:06

A który kraj wprowadził takie prawo? Niemcy rządzone przez chorą Merkel, która idzie za głosem Sorosa i ściąga muzułmanów? Czy te kraje, które przyjmują muzułmanów i dają im wiele praw będą im utrudniały życie? To chyba tylko Polska jest na tyle mądra - oczywiście z obecnym rządem aby utrudniać napływ muzułmanów i rozwój ich religii, która niestety jest niebezpieczna.
Ewangelizacja muzułmanów jest bardzo trudna, ale ma ona to do siebie, że zawsze daje jakieś dobre owoce - nawet gdy jest ich mało to mimo wszystko warto Ewangelizować, aby pokazywać im życie bez przemocy, bez nienawiści ale w oparciu o miłość, szacunek a tak może być tylko wtedy, gdy szczerze otworzą się na Chrystusa. I oby było takich jak najwięcej.

Katol

Re: Muzulmanie przyjmuja Chrystusa

Post autor: Katol » 2017-10-29, 20:20

Chodzi o Austrię.
Mam informację "z drugiej ręki", ale wg mnie wiarygodną.

Benjamin

Re: Muzulmanie przyjmuja Chrystusa

Post autor: Benjamin » 2017-10-29, 22:39

A jaka to jest informacja z drugiej reki , ta o Austrii?

Abraham45

Re: Muzulmanie przyjmuja Chrystusa

Post autor: Abraham45 » 2017-10-30, 04:10

No to katolu - wyłuszcz to co masz do wyłuszczenia na temat tej Austrii, bo też chciałbym wiedzieć. :)

Katol

Re: Muzulmanie przyjmuja Chrystusa

Post autor: Katol » 2017-10-30, 10:42

Już napisałem: mandaty dla muzułmanek są pokrywane przez Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Abraham45

Re: Muzulmanie przyjmuja Chrystusa

Post autor: Abraham45 » 2017-10-31, 01:43

To ja mam pomysł, aby Polska opłacała budowę wariatkowa w krajach arabskich, aby zamykać tam psycholi islamskich ze specjalnymi oddziałami zamkniętymi o szczególnym rygorze i nowoczesnych środkach bezpieczeństwa oraz terapią chrześcijańską.

Benjamin

Re: Muzulmanie przyjmuja Chrystusa

Post autor: Benjamin » 2017-10-31, 20:47

To nie taka nowosc. Metoda stosowana nie tylko przez muzulmanow ( fundowanie pewnych programow dla swoich obywateli w innych panstwach).
A jesli chodzi o ten aspekt islamski - od lat pokrywane sa koszty studiow na uczelniach, dzialalnosc w gastronomii ( np: kebaby, ktore placa podatki, ale nie maja prawie klientow), czy oplaty karne - jak wspomniane kary za noszenie burki.
Nic nowego pod sloncem ... i akurat w Austrii jest to niezbyt intensywne. Raczej Francja, Niemcy, Belgia.

Abraham45

Re: Muzulmanie przyjmuja Chrystusa

Post autor: Abraham45 » 2017-10-31, 20:59

Czyli te kraje najbardziej islamizowane. Gdyby nie ta nienawiść i przemoc to mogłaby być wspaniała współpraca między wyznaniami, bo wiele można osiągać wspólnie. Niestety, chyba diabeł tym szaleńcom w mózgach namieszał, że pałają taką nienawiścią do chrześcijan. Duży wpływ mają na to też środowiska antychrześcijańskie a dokładniej ten szarlatan Soros.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Muzulmanie przyjmuja Chrystusa

Post autor: Andej » 2017-11-01, 15:35

Benjamin pisze:... od lat pokrywane sa koszty studiow na uczelniach, ...
I to stanowi poważne zagrożenie. To jest tworzeniem V kolumny.
Ale chyba z kebabam, można by jakoś zadziałać. Jeśli kontrola wykazuje przez dłuższy czas straty, to chyba można solidnie opodatkować kasę pompowaną na utrzymywanie przyczółków islamu. Bez dyskryminacji imigrantów. Z zachowaniem równości na rynku usług gastronomicznych. I innych. Wszak wejdą wtedy w cos innego.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe Tematy Chrześcijańskie”