Jak tutaj trafiliście?

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
ODPOWIEDZ
Benjamin

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Benjamin » 2017-10-16, 22:32

W odpowiedzi na pytanie zadane przez Dezertera: uzywajac slowa "ciekawostki" mialem na mysli moj rejs w przestworzach inernetowej chmury roznosci; tak samo - i glupot i madrosci :-\ ...
Az w koncu natrafilem na lad zwany "Z Chrystusem"

Abraham45

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Abraham45 » 2017-10-28, 23:00

Jak tutaj trafiłem? :)

Wszak wiatr wieje kędy chce, więc przywiał mnie tutaj, bo w końcu człowiek wobec wielkiej mocy i mądrości Boga to tylko puch marny, ale nie tylko bo wobec Jego dzieła tworzenia historii tego świata jest ołówkiem w ręku Boga, którym Bóg pisze historię tego świata. A więc przywiał mnie tu wiatr abym trochę poleżał, aby mnie trochę podeptano aby później ulecieć i polecieć dalej w świat. Deptanie było na początku, teraz trochę jakiegoś pożytku a jak zawieje wiatr Boży to polecę dalej.

Benjamin

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Benjamin » 2017-10-29, 22:48

Abrahamie - to troche glupie tak latac. A jaki w tym cel? Moze zostan tutaj rowniez ( latajac w przestworzach ), gdyz jest tu juz troche twej cegly w murach. A nie opuszcza sie tak sobie lekkomyslnie brygady ... Twoje "rece" tez tu moga byc przydatne.

Abraham45

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Abraham45 » 2017-10-30, 04:07

Wiesz,okaże się w praniu - wszystko zależy od Tego na górze, jakie ma plany wobec mnie. Jam tylko puch marny i jeśli mnie pcha gdzieś dalej to nie mam na to wpływu. A więc pożyjemy, zobaczymy.

medieval_man

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: medieval_man » 2017-10-31, 22:01

Witajcie... Dezerter mnie jakieś pół roku temu zaprosił... Długo się przyglądałem i nadal chyba będę.

Abraham45

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Abraham45 » 2017-11-01, 00:16

A ja miałem stąd zniknąć po krótkim czasie a zostałem. Stwierdziłem, że to dobre miejsce i warto tutaj być.Te portale społecznościowe już mi trochę obrzydły, zbyt wiele zła się tam reklamuje, zbyt wiele jakieś agresji, nienawiści, braku szacunku względem wierzących tam się funduje, więc lepiej być tam, gdzie można sobie spokojnie podyskutować.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Andej » 2017-11-01, 15:15

medieval_man pisze:Witajcie... Dezerter mnie jakieś pół roku temu zaprosił... Długo się przyglądałem i nadal chyba będę.
Nadal będziesz? Ale co? Przyglądać się? Czy dyskutować? Jestem przekonany, że Twoje tu uczestnictwo będzie przez wszystkich mile widziane.
Witam w oazie spokoju.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Dezerter » 2017-11-01, 23:35

medieval_man pisze:Witajcie... Dezerter mnie jakieś pół roku temu zaprosił... Długo się przyglądałem i nadal chyba będę.
Wszelki duch Pana Boga chwali - medieval_man :!: :ymhug: :-h :-bd
Nawet się nie waż przyglądać! Ja tyle lat tęsknię za dyskusjami z tobą, że ... bądź człowiekiem, nawet średniowiecznym, ale ... porozmawiaj ze mną. :!: :)
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję, że się odezwałeś.
Ps
Wytłumaczę większości, że ten oto średniowieczny człowiek miał bardzo duży udział w moim powrocie na łono KRK, bo potrafił mnie przekonać w dyskusjach na forum protestanckim ( a wiecie , że to nie jest łatwe) , że katolicka nauka jest najbliższa Jezusowej i apostolskiej.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Wolfi

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Wolfi » 2017-11-11, 19:57

Zalozylem tutaj konto z rok temu, tylko chwile bylem aktywny, ale ostatnio usuwalem sterte emaili ze skrzynki i trafilem na email aktywacyjny tego forum i sb o nim przypomnialem i wpadlem tu teraz ;p

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Dezerter » 2017-11-11, 20:45

Larson pisze:Zalozylem tutaj konto z rok temu, tylko chwile bylem aktywny, ale ostatnio usuwalem sterte emaili ze skrzynki i trafilem na email aktywacyjny tego forum i sb o nim przypomnialem i wpadlem tu teraz ;p
Co tam u Ciebie - jest poprawa?, czy nadal Schopenhauerowskie klimaty?
A jak religijnie? wiara umocniona?
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Dominik

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Dominik » 2017-11-11, 21:00

Larson pisze:Zalozylem tutaj konto z rok temu, tylko chwile bylem aktywny, ale ostatnio usuwalem sterte emaili ze skrzynki i trafilem na email aktywacyjny tego forum i sb o nim przypomnialem i wpadlem tu teraz ;p
Powinieneś mieć więcej maili od Nas. Jakieś 8 tygodni temu wysyłałem mailing do wszystkich użytkowników forum.
Mniejsza z tym, witaj ponownie.

Wolfi

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Wolfi » 2017-11-11, 22:07

Dezerter pisze:
Larson pisze:Zalozylem tutaj konto z rok temu, tylko chwile bylem aktywny, ale ostatnio usuwalem sterte emaili ze skrzynki i trafilem na email aktywacyjny tego forum i sb o nim przypomnialem i wpadlem tu teraz ;p
Co tam u Ciebie - jest poprawa?, czy nadal Schopenhauerowskie klimaty?
A jak religijnie? wiara umocniona?
Niestety od tamtego czasu nie za bardzo u mnie pojawily sie zmiany jesli chodzi o swiatopoglad ;p,
Dominik pisze:
Larson pisze:Zalozylem tutaj konto z rok temu, tylko chwile bylem aktywny, ale ostatnio usuwalem sterte emaili ze skrzynki i trafilem na email aktywacyjny tego forum i sb o nim przypomnialem i wpadlem tu teraz ;p
Powinieneś mieć więcej maili od Nas. Jakieś 8 tygodni temu wysyłałem mailing do wszystkich użytkowników forum.
Mniejsza z tym, witaj ponownie.
A to nie wiem, moze do mnie nie doszly albo nie zauwazylem, ale mniejsza z tym ;p

Quinque
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 669
Rejestracja: 29 gru 2017
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 11 times
Been thanked: 49 times

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Quinque » 2017-12-30, 00:35

Przypadkiem

Jaśmina

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Jaśmina » 2017-12-30, 18:37

Wszystko co ma miejsce w życiu każdego człowieka jest w planie jego życia i wszystko ma swój wpływ na efekt ostateczny, a wiec nic nie jest przypadkiem. Bóg nawet posługuje się diabłem, aby sprawdzać człowieka .

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Jak tutaj trafiliście?

Post autor: Dezerter » 2018-01-01, 01:20

Duśka pisze: 2017-12-30, 18:37 Wszystko co ma miejsce w życiu każdego człowieka jest w planie jego życia i wszystko ma swój wpływ na efekt ostateczny, a wiec nic nie jest przypadkiem. Bóg nawet posługuje się diabłem, aby sprawdzać człowieka .
Ale chyba diabeł Cię tu nie zaprosił - napiszesz jak się tu znalazłaś?

A Quinque twój "przypadek", to Google, Facebook, czy???

To nie wścibstwo z mojej strony, dla nas adminów to ważna informacja,
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ODPOWIEDZ