Przepraszam

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciasteczkowy_potfur
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1043
Rejestracja: 16 paź 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 59 times
Been thanked: 112 times

Przepraszam

Post autor: ciasteczkowy_potfur » 2017-01-17, 00:35

Zaleźliście mi za skórę. Bardzo. Szczególnie Konik, Andej i Marek.

Ale przyszłam Was przeprosić. Nie zasługujecie na to, jak Was potraktowałam.
Przepraszam Cię, Koniku, że kłóciłam się z Toba o głupoty, że się obrażałam bez względu na to, czy gadałeś głupoty - czy też wręcz przeciwnie.

Przepraszam Cię, Marku, że atakowałam Cię dla zasady i za wszelką cenę. Przepraszam Cię, Andej, że otwarcie powiedziałąm, że gardze Toba i Twoją modlitwą za mnie, to nieprawda.

Przepraszam Cię, Dezerterze, za każde złe słowo woec Ciebie i Twojej rodziny, które tu napisałam, wcale tego nie chcę.

Przepraszam Cię, Piotrku, że się z Ciebie nasmiewałam i Cię obrażałam, przez cały czas gdy jestem na forum ani jeden raz nie zachowaleś się tak okropnie wobec którejkolwiek osoby, jak ja wobec Ciebie i innych.

Jest mi niezmiernie przykro, że zwalczalam Was z całych sił, chociaż robiliscie wszystko by mi pomóc tak, jak umieliście. Dziękuje Wam, ze jesteście.

Piotrek

Re: Przepraszam

Post autor: Piotrek » 2017-01-17, 05:53

Ja się nie gniewam. Wysoko oceniam Twój udział na forum. Czy mogłabyś coś bliżej opowiedzieć o swoim avatarze? Piotrek z Warszawy.

konik

Re: Przepraszam

Post autor: konik » 2017-01-17, 10:51

:-D
Niech Cie Pan Bog blogoslawi, cokolwiek w zyciu Cie spotka.

Awatar użytkownika
ciasteczkowy_potfur
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1043
Rejestracja: 16 paź 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 59 times
Been thanked: 112 times

Re: Przepraszam

Post autor: ciasteczkowy_potfur » 2017-01-17, 14:35

Piotrku, to św. Juda Tadeusz, patron w sprawach trudnych i beznadziejnych, do niego często się zwracam o pośrednictwo.

Koniku, dziękuję, Ciebie też.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 19128
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2634 times
Been thanked: 4642 times
Kontakt:

Re: Przepraszam

Post autor: Marek_Piotrowski » 2017-01-17, 17:57

Problem nie jest w tym, że ranisz tu kogoś - problem, że w ten sposób dewastujeszesię sama.
My tam mamy twardą skórę :)

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14999
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4217 times
Been thanked: 2958 times
Kontakt:

Re: Przepraszam

Post autor: Dezerter » 2017-01-17, 22:54

Doceniam Twój wpis, dziękuję i przecież wiesz, że się nie gniewam, bo jestem uczniem Jezusa (staram się! ;-))
i tak jak nic nie zdoła oddzielić Cie od Miłości Bożej
tak i od mojej, .... a jeśli dałbym ci szlaban na pisanie to z miłości i dla twojego dobra :-) byś ochłonęła i zatęskniła za nami :-)
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Piotrek

Re: Przepraszam

Post autor: Piotrek » 2017-01-18, 05:25

Wszystko jest dla ludzi, pod warunkiem że się szanują :). Piotrek.

konik

Re: Przepraszam

Post autor: konik » 2017-01-18, 05:54

Bardzo piekna mysl :-D Piotrku.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Przepraszam

Post autor: Andej » 2017-01-18, 13:28

ciasteczkowy_potfur pisze:Zaleźliście mi za skórę. Bardzo. Szczególnie Konik, Andej i Marek.

Ale przyszłam Was przeprosić. ...
Nie ukrywam, że bolało. Jednak nie ludzi, lecz czyny osądzam.
Oczywiście, wybaczam. Nie mógłbym inaczej. Właściwie, wybaczyłem już pierwej. Ale miło, że okazujesz skruchę, refleksję.

Odruch buntowniczy świadczy o inteligencji. A umiejętność dobrania formy świadczy o dojrzałości. A jeśli chodzi o impulsywność, to przynajmniej dwóch naszych prezydentów było z tego znanych. Możesz, więc, zajść daleko. Życzę sukcesów na drodze jednej i drugiej. Na pozostałych też.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ