Muzulmanie przyjmuja Chrystusa

Jeśli nie wiesz gdzie zamieścić swój temat lub nie psuje on nigdzie indzie to napisz go tutaj.
Katol

Re: Muzulmanie przyjmuja Chrystusa

Post autor: Katol » 2017-09-29, 21:17

Rzucenie idei jest początkiem realizacji. Więc zacząłem już realizować. Problem mam z odbiorcami, bo oni nie myślą w kategoriach państwowych. Myślą złudzeniami i marzeniami. Ale jak ich przekonam,to naciśniemy na władzę polityczną, by jej działania szły we właściwym kierunku.

Katol

Re: Muzulmanie przyjmuja Chrystusa

Post autor: Katol » 2017-09-29, 21:25

Benjamin napisał: "6) a moze nawet doprowdzic wyznawce Allacha do chrztu "

Jeśli naprawdę chcesz to uczynić, to powinieneś usunąć ku temu przeszkody.
A więc nie sprowadzać ich hordami, nie pozwalać, by wahabiccy imamowie ich programowali,
poddać nauce nowego systemu wartości zupełnie im nieznanemu!
O tym właśnie piszę. Musi powstać system asymilacji takich ludzi.

Benjamin

Re: Muzulmanie przyjmuja Chrystusa

Post autor: Benjamin » 2017-09-29, 23:12

Katolu - czy przeczytales swoja wypowiedz , ktora tu umiesciles?
Wyglada na to, ze sam nie wiesz, co piszesza, hmmm ... a moze nie czytasz, co ktos pisze.
Pytanie zadalem wczesniej - czy masz mozliwosci w Sejmie RP albo w parlamencie europejskim, aby cos czynic?
Nastepny zarzut(chybiony) - kiedy to Benjamin sprowadzil hordy jakies do Europy?
No i jeszcze jedna kula w plot z Twej strony - jesli musi cos powstac ( system asymilacji) to przejdz od teorii do praktyki, i pokaz, jakie czynnosci jestes w stanie wykonac, abys Ty taki system mogl wprowadzic.
Benjamin, czyli ja - napisal to, co jest w stanie uczynic, teraz, w tej chwili i we wlasnej osobie. Czyli konkretnie ... a nie wykrzykujac o tym, zeby na ksiezycu sadzic gruszki dla UFO :-B
Czy cokolwiek z tego, co podalem, ze moge uczynic - jest niewlasciwego? Potrafisz wiecej? Masz wieksze mozliwosci? Robisz cokolwiek konstruktywnego ( pokrzykiwanie nie nalezy do takich kategorii) :!: :?:

Pozdrawiam.

Katol

Re: Muzulmanie przyjmuja Chrystusa

Post autor: Katol » 2017-10-01, 19:57

Oczywiście, że jako Suweren mam prawo i obowiązek dbać o Polskę i Europę. A politycy są tylko moimi przedstawicielami. Suweren dyktuje, co ma być robione, politycy realizują.
Powinien powstać państwowy Program Asymilacji Muzułmanów (PAM). To jest wola Suwerena.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4116 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Muzulmanie przyjmuja Chrystusa

Post autor: Dezerter » 2017-10-02, 23:28

I to skłoni muzułmanów do przyjęcia Chrystusa? bo w tym wątku tym się zajmujemy !
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Katol

Re: Muzulmanie przyjmuja Chrystusa

Post autor: Katol » 2017-10-03, 20:19

Przede wszystkim informacja. Mają wszyscy skończyć kurs, który mówi, w co wierzy się w Polsce.
Powinno być jasno powiedziane, jakie są zasady chrześcijaństwa, w odróżnieniu od obrazu chrześcijaństwa rozpowszechnionego w krajach islamskich.
Więc będą mieć możliwość wyboru nowej wiary na nowej ziemi.
Dowiedzą się, że pewne praktyki islamu są przestępstwem w Polsce i można za to karnie odpowiedzieć.
Więc będą mieć wybór: czy podążać za starą religią (niepopularną w nowym miejscu zamieszkania), czy przyjąć nową.

Katol

Re: Muzulmanie przyjmuja Chrystusa

Post autor: Katol » 2017-10-06, 21:06

Program szkolenia dla przyjezdnych powinien więc zawierać:
1) elementy kultury polskiej,
2) elementy kultury chrześcijańskiej,
3) uprzedzenie o odpowiedzialności karnej za pewne praktyki inspirowane islamem.

Awatar użytkownika
Tek de Cart
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1598
Rejestracja: 4 wrz 2017
Lokalizacja: szczęśliwy mąż i ojciec, Warszawa
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 200 times
Been thanked: 633 times
Kontakt:

Re: Muzulmanie przyjmuja Chrystusa

Post autor: Tek de Cart » 2017-10-06, 22:20

no i teraz zaczynasz mówić z sensem.. ;) dobrze zacząłeś - kontynuuj! ułóż takowy program - niechby chociaż w zgrubnym zarysie, czyli główne tematy które MUSZĄ zostać poruszone, tematy które MOGĄ też zostać poruszone, czas trwania, wymagania w stosunku do prowadzących, ew. potrzeby materiałowe (rzutnik, laptop, kotlety schabowe ;) )
Nie sprzedawaj duszy diabłu, Bóg da Ci za nią więcej!

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Muzulmanie przyjmuja Chrystusa

Post autor: Andej » 2017-10-07, 09:08

Katol pisze:Program szkolenia dla przyjezdnych powinien więc zawierać:
1) elementy kultury polskiej,
2) elementy kultury chrześcijańskiej,
3) uprzedzenie o odpowiedzialności karnej za pewne praktyki inspirowane islamem.
Dlaczego szkolenia? Nie negując programów edukacyjnych najważniejszym jest zobowiązanie do przestrzegania prawa i tradycji, na której ono wyrosło. Zobowiązanie do uszanowania dziedzictwa narodowego.

Uważam, że warunkiem powinna być chęć asymilacji. Wtopienie się w społeczność gospodarzy. Każdy przybysz starając się o pobyt w Polsce powinien być zobowiązany do podpisania dokumentu - deklaracji przestrzegania naszych praw i tradycji pod rygorem banicji. Jestem przekonany, że taka deklaracja zachęci/zmusi przyjęcia uznawanych orze nas zasad społecznych.
Ale czy eurokomuna nie rzuciłaby się nam do gardła?

Nie rozumiem dlaczego karane miałby być praktyki inspirowane islamem. Wszystko w czambuł? Uważam, że karane powinno być to, co wykracza poza uznawane normy współżycia społecznego i religijnego. Morderstwo powinno być karane tak samo, niezależnie od tego, czy popełnione je z chęci zysku, zemsty czy podpuchy imama.
Ale też wprowadziłbym, specjalnie dla muzułmanów nowe prawo zabraniające tworzenia enklaw. Przybyszów lokowałbym w oddaleniu jednych od drugich. Nie mam pomysłu, jak coś takiego skodyfikować prawnie. Ale wiem, że rozrastające się skupiska muzułmanów jest bezpośrednim zagrożeniem.

Oczywiścia zakrywanie twarzy musi być bezwzględnie zabronione.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Katol

Re: Muzulmanie przyjmuja Chrystusa

Post autor: Katol » 2017-10-07, 19:58

Też jestem zwolennkiem zobowiązania, oczywiście po szkoleniu!!
Najpierw muszą mieć pewność, co mają podpisać. Brak podpisu zasadniczo powinien prowadzić do deportacji.
Jeśli nie ma gdzie indziej, to na Antarktydę.

Liczę na rozkład Unii.

Karanie praktyk insirowanych islamem to podstawa!!!

Np. tak zwane obrzezanie kobiet, lub policja szariatowa to grożne przestępstwa.
Jakby taki muslim po podpisaniu zobowiązania ubrał kurtkę z napisem Sharia Police i wyszedł tak na ulicę, to odpowiada za próbę zamachu stanu/próbę zbrojnego wprowadzenia obcego porządku prawnego/.

Katol

Re: Muzulmanie przyjmuja Chrystusa

Post autor: Katol » 2017-10-08, 20:54

Tek de Cart pisze:no i teraz zaczynasz mówić z sensem.. ;) dobrze zacząłeś - kontynuuj! ułóż takowy program - niechby chociaż w zgrubnym zarysie, czyli główne tematy które MUSZĄ zostać poruszone, tematy które MOGĄ też zostać poruszone, czas trwania, wymagania w stosunku do prowadzących, ew. potrzeby materiałowe (rzutnik, laptop, kotlety schabowe ;) )
Na pewno trzeba poruszyć tematy:
1) wielożeństwo (bardzo trudny temat),
2) posiadanie niewolnic seksualnych,
3) morderstwa honorowe.

Akurat kotletów schabowych trzeba zero. Jeśli chodzi o słuchaczy. Dla prowadzących trzeba by przewidzieć godne wynagrodzenie w schabowych!!

Katol

Re: Muzulmanie przyjmuja Chrystusa

Post autor: Katol » 2017-10-10, 21:54

Coraz trudniejsze to jest. No bo jak poruszyć tematy:
a) podrzynanie gardeł nie-muzułmanom,
b) uczenie swoich małych dzieci (np. pięcioletnich) podrzynania gardeł nie-muzułmanom,
c) gwałt jako kara dla kobiet za nienoszenie przynajmniej hidżabu.
d) kłamstwo odnośnie swojego wieku (zaniżanie swojego wieku w celu uniknięcia odpowiedzialności karnej),
e) kłamstwo odnośnie swojego prawdziwego imienia/nazwiska (podawanie władzom fałszywych danych),
f) kłamstwo odnośnie swojego wizerunku (fałszywe zdjęcia w paszportach).

Nie wierzę, by wierzący muzułmanin mógł przestrzegać polskiego prawa. Albo wiara w szariat (oparty na Koranie), albo przestrzeganie polskiego prawa. Nie da się tego połączyć. Więc nawet, gdyby podpisał zobowiązanie, to i tak polskiego prawa nie będzie przestrzegał.

Benjamin

Re: Muzulmanie przyjmuja Chrystusa

Post autor: Benjamin » 2017-10-10, 23:18

Tatarom w Polsce sie to udaje. Bogu tym bardziej sie uda w powolaniu muzulmanow do siebie, o ile zamiast na wlasnych silach nie zaczniesz polegac na Bogu, katolu.
To, co zamierzasz czynic , czyn dla Boga, a nie przeciw muzulmanom. Wowczas pomozesz Bogu zwyciezyc.
Idac za swoimi frustracjami staniesz sie jedynie hamulcem w Bozych Planach.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Muzulmanie przyjmuja Chrystusa

Post autor: Andej » 2017-10-11, 10:48

Katol pisze:... Nie wierzę, by wierzący muzułmanin mógł przestrzegać polskiego prawa. Albo wiara w szariat (oparty na Koranie), albo przestrzeganie polskiego prawa. Nie da się tego połączyć. Więc nawet, gdyby podpisał zobowiązanie, to i tak polskiego prawa nie będzie przestrzegał.
A czy musisz wierzyć? Czy ktoś zmusza do tego?
Nie w tym problem tkwi. Należy zobowiązać do przestrzegania polskiego prawa oraz szanowania tradycji i zwyczajów, a następnie (na zasadzie ograniczonego zaufania) przyglądać się i egzekwować. Szybko i jednoznacznie. I ze stalową konsekwencją.
Wydaje mi się też, że podpisanym zobowiązaniu powinna być mowa o całych rodzinach. Jeśli jedno z nich jest bandziorem islamskim, to dezynfekować trzeba całą rodzinę. Wszystkich, którzy mogą być zarażeni tym samym wirusem nienawiści.

Katol pisze:Coraz trudniejsze to jest. No bo jak poruszyć tematy:
a) podrzynanie gardeł nie-muzułmanom,
b) uczenie swoich małych dzieci (np. pięcioletnich) podrzynania gardeł nie-muzułmanom,
c) gwałt jako kara dla kobiet za nienoszenie przynajmniej hidżabu.
...
O santa simplicitas.
Dlaczego ograniczasz się do muzułmanów? Czym różni się kodeks postępowania muzułmanów wobec giaurów, od stosunku żydów (wyznawcy religii) do gojów, albo Cyganów (zwykle uważają się za chrześcijan) do gadzio? Czy nie są dokładnie te same zasady?
Czy okłamywanie, okradanie, a nawet zabijanie osób spoza własnej grupy jest dla nich grzechem lub przestepstwem? Czy nie gardzą tymi wszystkimi gojami, giaurami i gadziami?
To dla nich dokładnie to, co Niemcy (wciąż mają to w umysłach, wychodzi po pijaku) nazywają Untermenschami?

Wiem jedno, dla mnie człowiek, każdy, jest bliźnim. To, że mam i chcę mieć do każdego stosunek pozytywny, to nie znaczy, że mam mu dawać brzytwę do reki. Ani zapraszać do domu, aby zgodnie w własnym zwyczajem nasrał mi na środek dywanu. Ale chętnie dawał bym każdemu przychodźcy drona z kamerką. Aby zawsze, jak mechaniczny patron, obserwował, co on czyni. I czy postępuje zgodnie z prawem. Ale to sposoby orwellowskie stosowane przez lewicowe totalitaryzmy (na różnym etapie zastosowania zdobyczy techniki).
Ale poważniej, czy nie można zaproponować przychodźcom, aby dobrowolnie prosili o wszczepianie czipów? Za co dostawaliby 500+. Albo prawo pobytu.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Benjamin

Re: Muzulmanie przyjmuja Chrystusa

Post autor: Benjamin » 2017-10-11, 12:35

Prawie powiedzialbym to samo, Andeju. Czyli zaczynamy myslec nie o teorii. ale o jej praktycznym wprowadzeniu w zycie.
Zelazna konsekwencja wobec inych ( szczegolnie muzulmanow) w Polsce chyba sie uda.
Ale - co z makaronem i niezbyt swieza makrela?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe Tematy Chrześcijańskie”