Janek Śpiewak i jego (wygrana) krucjata przeciwko reklamowaniu alkoholu

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6326
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 881 times
Been thanked: 715 times

Janek Śpiewak i jego (wygrana) krucjata przeciwko reklamowaniu alkoholu

Post autor: CiekawaXO » 2023-05-05, 19:03

Dla mnie ta persona, to jest jedną z najlepszych rzeczy, jaka mogła przydarzyć się naszemu społeczeństwu. Zawsze w obronie słabszych, biednych,bezkompromisowy level hard. Otworzył mi oczy na sporo spraw, np. Na akcje "Mieszkanie prawem człowieka a nie towarem", czy jak celebryci rozpijają społeczeństwo. Ułaskawiony przez Dudę, ale krytyczny wobec Pisu i PO. To dzięki niemu nastąpiło społeczne ruszenie, i Palikot i Wojewódzki wylądowali z zarzutami. Pewnie wyląduje też Kanał Sportowy. Polecam wam obserwować go na Instagramie i wyrobić sobie zdanie, bo elity dość mocno próbują przypinać mu różne łatki. Podaje poniżej film, bo może nie każdy jest świadomy akcji Janka przeciwko alkoholizmowi w PL.,i jego sukcesów.

Andy72
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1945
Rejestracja: 18 kwie 2018
Has thanked: 188 times
Been thanked: 271 times

Re: Janek Śpiewak i jego (wygrana) krucjata przeciwko reklamowaniu alkoholu

Post autor: Andy72 » 2023-05-05, 19:25

To dobrze że są tak pozytywni ludzie, nie znałem go.
„Stół dla mnie zastawiasz, na oczach mych wrogów to czynisz” (Ps 23,5)

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6326
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 881 times
Been thanked: 715 times

Re: Janek Śpiewak i jego (wygrana) krucjata przeciwko reklamowaniu alkoholu

Post autor: CiekawaXO » 2023-05-05, 19:37

Teraz Palikot go pozwał na 100 tysi, że go zazwal "arcypatusem" 😁No Janek się nigdy w język nie gryzie i daleko mu baaaaaardzo do poprawności politycznej.

Awatar użytkownika
helperman
Bywalec
Bywalec
Posty: 179
Rejestracja: 8 lis 2019
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 19 times
Been thanked: 50 times

Re: Janek Śpiewak i jego (wygrana) krucjata przeciwko reklamowaniu alkoholu

Post autor: helperman » 2023-05-05, 20:19

Alkohol to bardzo silna używka. Zmienia i przytępia świadomość. Niektórzy ludzie są w stanie po wypiciu zabić a potem mówią że nic nie pamiętają. Ważne decyzje człowiek musi podejmować na trzeźwo, bez tego typu środków. Myślę że trafny wybór tematu do dyskusji.
Niech mówią o chwale Królestwa Twego
I niech opiewają potęgę Twoją
(Ps 145, 11)

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6326
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 881 times
Been thanked: 715 times

Re: Janek Śpiewak i jego (wygrana) krucjata przeciwko reklamowaniu alkoholu

Post autor: CiekawaXO » 2023-05-06, 12:44

No... Wydaje mi się też, że w czasach kiedy faktycznie picie towarzyszy nam wszędzie - to dobrym byłoby świadomie przestać to robić :wesele? Bez alkoholu, majowka? Bez piwa. Może właśnie propagowanie takimi małymi krokami "nie picia", może spowodować lawinę :mniej przypadkowych śmierci na drodze, mniej awantur rodzinnych. Mniej zgonów, mniej gwałtów.

Andy72
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1945
Rejestracja: 18 kwie 2018
Has thanked: 188 times
Been thanked: 271 times

Re: Janek Śpiewak i jego (wygrana) krucjata przeciwko reklamowaniu alkoholu

Post autor: Andy72 » 2023-05-24, 15:08

Palikot i Wojewódzki skazani na grzywny, jednak nie wiem czy odczują i zmądrzeją
„Stół dla mnie zastawiasz, na oczach mych wrogów to czynisz” (Ps 23,5)

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6326
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 881 times
Been thanked: 715 times

Re: Janek Śpiewak i jego (wygrana) krucjata przeciwko reklamowaniu alkoholu

Post autor: CiekawaXO » 2023-05-24, 16:51

Tak skazani!
Palikot właśnie napisął że będzie się odwoływał do Trybunału Sprawiedliwości heheheheh. Za reklamowanie wódy:D
Wiesz, to dla nich nic, taka kara, choć może ją zwiększą. (Palikot dostął 80 000 Wojewódzki 70 000)
Ale najwazniejsze: oni nie będą mogli już tej wódy reklamować. A to oznacza zmniejszenie sprzedaży, bo ludzie nie będą wiedzieć o tym na taką skalę, więc po kieszeni dostaną, bo już nie będą tyle na tym zarabiać. A nie zareklamują ponownie, bo będą wtedy recydywistami i pójdą siedzieć.
Jeszcze Maciej Musiał będzie miał proces.
Kanał Sportowy nie wiadomo czy się wyłga też.
Nie wspomnę też o piwie O procent który jest ich marką, a jest katalizatorem dla ludzi pijących(przez picie zerówek wraca się do picia, nie odwrotnie, nie wspominając że zero procent ma też alkohol, co dla alkoholika ma znaczenie).
Ostatnio zmieniony 2023-05-24, 17:03 przez CiekawaXO, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ