umieranko

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
inżynier
Bywalec
Bywalec
Posty: 158
Rejestracja: 18 kwie 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 101 times
Been thanked: 11 times

Re: umieranko

Post autor: inżynier » 2023-12-25, 15:26

Dziękuję. ❤️

Awatar użytkownika
Adam01
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 364
Rejestracja: 13 gru 2023
Has thanked: 6 times
Been thanked: 14 times

Re: umieranko

Post autor: Adam01 » 2023-12-25, 22:25

Dezerter pisze: 2023-12-25, 00:52 Dziękuję bracie za dobre wigilijne słowo , bardzo budujące i świąteczne
Na pw wysłałem ci link usunięty
Będę zaglądał, czy wpłynęła twoja wpłata - do dziś wpłynęły 4 wpłaty łącznie 31 zł - więc bardzo wiarygodna zbiórka :-o
Bo w święta nie ma już miejsca na prawdę, nawet jak sprawiłeś swoim nadużyciem, że jest nie miła?
Pisze Anna: nie mam zbyt wiele czasu i siły na dyskusje. Napisanie tego posta to już dla mnie spory wysiłek.
A ty w odpowiedzi: Zapraszam do aktywności, jeśli dasz się nam poznać nieco bliżej to oczywiście będziesz mogła zamieścić link do zbiórki
mam nadzieję, że rozumiesz moją ostrożność?
Jesteś w ogóle w stanie dostrzec tu swój bezsens i obelgę dla ludzkiej inteligencji?
Ja nie rozumiem twojej ostrożności.
Wskaż mi chociaż kilka próby zdobycia pieniędzy na tym forum na umieranko lub coś podobnego, to bardzo chętnie cię przeproszę i faktycznie mógłbyś być mi bratem, zamiast bardzo niemiłym człowiekiem nadużywającym uprawnienia moderatora.
Jedną fajną rzecz napisałeś na tym forum, nie można błogosławić grzechu, chociaż wątpię, żebyś wytrwał w tym zdaniu na przekór kościołowi.

ODPOWIEDZ