Sztuczna intelignecja - Anakin

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
marcin
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 676
Rejestracja: 3 lut 2024
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 110 times
Been thanked: 63 times

Re: Sztuczna intelignecja - Anakin

Post autor: marcin » 2024-04-14, 20:05

To przeczytaj co do Deza napisalem.

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6326
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 881 times
Been thanked: 715 times

Re: Sztuczna intelignecja - Anakin

Post autor: CiekawaXO » 2024-04-14, 20:08

I co, wielkie odkrycie, że AI można wykorzystać patologicznie? Nóż też.

marcin
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 676
Rejestracja: 3 lut 2024
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 110 times
Been thanked: 63 times

Re: Sztuczna intelignecja - Anakin

Post autor: marcin » 2024-04-14, 21:39

Niekoniecznie patologicznie, ale kazdy wpis czy to z obrazem kreowanym przez AI, czy to wytlumaczeniem czego przez AI jest takim samym wstawianiem kreacji AI na forum.

Dodano po 2 minutach 54 sekundach:
A dla mnie osobiscie jest to w sporym stopniu patologiczne, dokladnie tak samo jak podejmowanie decyzji wladz na podstawie kreacjii AI.
Jesli nie wiesz, to caly ten cyrk kowidowy to wlasnie jedna z kreacji AI.

Pompieri
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1155
Rejestracja: 28 wrz 2020
Has thanked: 468 times
Been thanked: 192 times

Re: Sztuczna intelignecja - Anakin

Post autor: Pompieri » 2024-04-14, 22:58

Samo forum w necie ( o ile tego nie wiecie ) jest kreacja oparta na tych samych najczesciej algorytmach, ktorymi obsluzono m.in AI.
A takze automatyke systemow CNC, automatyke sterowania systemow napedowych, kalkulatory ...
A wszystko oparte na matematycznej zasadzie ( zasadach ) kombinatoryki, kodowania czy szyfrowania.

Straszny ten swiat ... kiedys wystarczyl kij i siekiera , a teraz to mnie bierze cholera, ze w bankomacie na koncie mam przez to same zera.

marcin
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 676
Rejestracja: 3 lut 2024
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 110 times
Been thanked: 63 times

Re: Sztuczna intelignecja - Anakin

Post autor: marcin » 2024-04-15, 00:40

Pomperi, tak dla twojej wiadomosci, to AI wplynelo na to ze dostalem zasilek inwalidzki ktorego nie moglen wczesniej dostac mimo wyraznego i permanentnego inwalidztwa.
Wczesniej nie spelnialem jakichs idiotycznych kryteriow, mimo wyraznych niepelnosprawnosci fizycznych spowodowanych zerwaniem sciegien barkow od kosci, potwierdzonych badaniami us scanow i cat scanow. dopiero udary ta decyzje spowodowaly.
Nawet zawal nie kwalifikowal mnie do takiego statusu inwalidztwa i zadne inne oficjalne wyniki badan.
Praktycznie to prawie 6 lat sie meczylem wlasnie przez takie idiotyczne zastosowania AI w decyzjach komisji lekarskich, ktore nie tylko nie mialy zadnego autorytetu lekarsko medycznego, ale takze odbywaly sie przez telefon, co jest w tym wzgledzie totalnym idiotyzmem, bo zadna komisja lekarska nie jest w stanie ustalic faktycznego zdrowia pacjenta przez telefon.
Te wlasnie pseudo komisje lekarskie przez telefon prowadzi zazwyczaj idiota z IT ktory zadaje pacjentowi pytania ktore zadala AI i je powtarza pacjentowi, a pozniej podaje dla AI swoja interpretacje otrzymanej odpowiedzi.
Innaczej mowiac to idiota pyta pacjenta, a drugi idiota to pytanie przekazuje pacjentowi, a uzyskana odpowiedz pacjenta ten idiota z IT przekazuje idiocie AI, ktora ta interpretacje interpretuje i wydaje opinie, ktorej zadem idiota obslugujacy system komisji lekarskiej nie ma prawa a zaden sposob zanegowac.

Dodano po 17 minutach 10 sekundach:
Jak by tego bylo malo, to inny idiota z medycyny, uznal za jestem wyjatkowym przypadkiem wyjscia bez szwanku z totalnego paralizu spowodowanego udarem i uznal ze jestem dla nich wyjatkowo dobrym przypadkiem, osobnikiem na ktorym chcieli by sprawdzic dzialanie nowych nietestowanyxh lekow.
Nie zorientowal bym sie gdzybym nie znal dobrze angielskiego bo przy wydawaniu mi nowo pr,episanych lekow zamiast swistka potwierdzajacego odbuor bezplatnych lekow nie podano mi do podpisania swistka o akceptacji udzialu w "reserch" czyli badaniach doswiadczalnych nowego leku.
To typowy pr,yklad dzialania dzisiejszej medycyny, o czym juz wczesniej pisalem. AI, idiotyzm, chamstwo i manipulacja, w miejsce przysiegi Hipokratesa.

Dodano po 4 minutach 19 sekundach:
Kiedys funkcjonowalo przesmiewcze zdanie, " zmien lekarza bo obecny cie oszukuje" ktore dotyczylo psychiatrow, a dzis chyba ka,dego lekarza jaki w ogole pracujee w sluzbie zdrowia w jakumkolwiek kraju.

Dodano po 6 minutach 32 sekundach:
Dostalem ten dodatek inwalidzki i zwiekszenie stawki chorobowego jedynie dlatego ze nawet AI nie mogla zakwestionowac zadnych negatywnych efektow udarow.
Wszystko inne nie mialo zadnego wplywu.
Czyli moglo by byc nawet dziesiatki stanow negatywnych zdrowia, ktore chocby w kombinacji 2 stanowily trwale inwalidztwo, to AI wyda negatywna decyzje o inwalidztwie. Czy ktos jesze ma watpliwosci czy jest sens uzywania AI do czegokolwiek?

Dodano po 5 minutach 45 sekundach:
Pewnie jedynie totalnia zdrowi, do czasu az ich to AI dotknie swoja decyzja, a do tego czasu beda sie podniecac niemal do stanu orgazmu cukierkowymi obrazkami kreowanymi przez to AI.

Dodano po 7 minutach 25 sekundach:
to sa fakty na ktore mam oficjalne medyczne i decyzyjne dokumenty tak sluzby zdrowia, jak i adekwatnych urzedow ubezpieczenia spolecznego odpowiedzialnego za te decyzje.

Dodano po 13 minutach 1 sekundzie:
Mnie samego ciekawil moj stan faktyczny sprawnosci manualnych i ww drodze do Polski zajechalem na strzelnice i poprosilem o 20 sztuk a AK .
Z wolnej reki straszny rozrzut, ale z podporka jednak nic sie nie zmienilo, na 20 strzalow wszystkie miescily sie w obrebie 9 a nawet mialem 3 jedenastki, czyli takie precyzyjniejsze dziesiatki.
Wniosek jeden, przez niewlasciwa terapie, miesnie ramion oslabione, co skutkuje efektem podobnym do drzacych dloni, niemal jak u alkocholika.
Zanim wyjade spowrotwm pocwicze troche ciezarkami i sprawdze jaka bedzie roznica i czy z wolnej rwki bedzie tak jak bylo przed zawalem i udarami.
Ostatnio zmieniony 2024-04-15, 01:15 przez marcin, łącznie zmieniany 3 razy.

Pompieri
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1155
Rejestracja: 28 wrz 2020
Has thanked: 468 times
Been thanked: 192 times

Re: Sztuczna intelignecja - Anakin

Post autor: Pompieri » 2024-04-15, 10:10

No coz - ja przez 30 lat nie moglem doczekac sie statusu weterana wojennego, a jak go dostalem to pozniej przez kolejne 5 lat pilowano mnie, jak mi odebrac swiadczenia.
Interwencja z dzialu wojskowego dopiero wszystko unormowala.
Bo bylem uchodzca, ale bez papierow ... bylem represjonowany, ale nie mialem stempelka, bylem nie w tej armii, tylko w innej, ukonczylem szkoly i studia, ale nie w tym kraju ...
I na domiar zlego - nie chcialem umrzec, wiec nie dalo sie komus mnie przeczekac ... wiec nie mogli dluzej zwlekac ... az moglem sie doczekac , ze mam papu i miejsce do spania.
Na tym bedzie dosc gadania.

ODPOWIEDZ