Zamknięty wątek Armando

Piszemy tutaj wszystkie rozterki w naszym życiu duchowym. Rady na temat naszego życia w Kościele katolickim, pouczenie, itp.
Zablokowany
Jaśmina

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: Jaśmina » 2017-12-27, 17:51

dyskusja bez celu.

Mivia

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: Mivia » 2017-12-27, 18:29

Duśka pisze: 2017-12-27, 17:51 dyskusja bez celu.
Z armando tak
Ale skoro temat powstał to dlaczego by o nim nie podyskutować

armando
Bywalec
Bywalec
Posty: 149
Rejestracja: 26 lut 2017
Has thanked: 12 times
Been thanked: 6 times

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: armando » 2017-12-27, 19:35

Potrafię czytać.Mivia wysłałem do Ciebie swój e-mail.
Trudno mi rozmawiać z kimś kto ze mną nie chce rozmawiać.Myślę,że jesteś tak samo jak ja bardzo wierzącą
w Boga kobietą,dlatego chętnie z tobą porozmawiam.
Wszystko zależy od Ciebie.Ja nikomu swoją osobą się nie
narzucam.Pozdrawiam serdecznie.

Mivia

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: Mivia » 2017-12-27, 19:50

@armando
Przepraszam cię ale niemam wiadomości od ciebie ale faktycznie kojarzę że coś pisałeś do mnie na PV kilka miesięcy temu ale to był mój początek na forum i chyba niechcący usunęłam wiadomość
Ale na forum również można miło prowadzić konwersację

armando
Bywalec
Bywalec
Posty: 149
Rejestracja: 26 lut 2017
Has thanked: 12 times
Been thanked: 6 times

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: armando » 2017-12-27, 20:02

Wysłałem Tobie mój e-mail

Mivia

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: Mivia » 2017-12-27, 20:41

armando pisze: 2017-12-27, 20:02 Wysłałem Tobie mój e-mail
OK mam ale dlaczego nie chcesz rozmawiać na forum?

armando
Bywalec
Bywalec
Posty: 149
Rejestracja: 26 lut 2017
Has thanked: 12 times
Been thanked: 6 times

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: armando » 2017-12-27, 21:10

Na forum nie chcę pisać,bo moje posty czytają ludzie,którzy nienawidzą Pana Boga.Nie lubię rozmawiać
z ludźmi,którzy uważają Pana Boga za chorego psychicznie
idiotę.

Magnolia

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: Magnolia » 2017-12-27, 21:22

Armando. Rozglądam sie po tym forum od miesiąca i widzę tu kilka osób szczerze miłujących Boga. Byłaś na innych wątkach?

Dominik

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: Dominik » 2017-12-27, 21:49

Armando, napisałeś 56 postów, wszystkie w tym temacie. Nie oceniaj nas po jednym wątku
Trudno się też czyta Twoje posty, są długie, źle sformatowane. Nie zawsze widać w nich żebyś próbował odpowiedzieć na nasze pytania. Przypomina to monolog, bez czytania tego co piszemy. Może jest to mylne moje spostrzeżenie, ale ja tak to widzę.
Dopiero teraz widać jakąś rozmowę, posty lepiej sformatowane, widać że odpowiadasz na zadane pytania w poprzednim poście.

Mivia

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: Mivia » 2017-12-27, 22:43

armando pisze: 2017-12-27, 21:10 Na forum nie chcę pisać,bo moje posty czytają ludzie,którzy nienawidzą Pana Boga.Nie lubię rozmawiać
z ludźmi,którzy uważają Pana Boga za chorego psychicznie
idiotę.
Jestem na forum już od jakiegoś czasu i nie trafiłam jeszcze na osobę piszącą która nie kocha Boga
Jednak skoro nie lubisz gdy twoje wypowiedzi czytają niewierzący to pomysl sobie ze może akurat dzięki którejś z twoich wypowiedzi chociaż jedna osoba zakocha się w Naszym Panu a to było by piękne takie świadectwo nawrócenia Cieszę się bardzo że zacząłeś z nami rozmawiać dzisiaj moja modlitwa jest za ciebie

armando
Bywalec
Bywalec
Posty: 149
Rejestracja: 26 lut 2017
Has thanked: 12 times
Been thanked: 6 times

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: armando » 2017-12-27, 22:51

Czy dobrze znalazłem?
KRS 0000270809
w polu cel szczegółowy wpisać
,,Borkowski,3116"

Wszystko czytam co Wy piszecie.
Mam świadomość tego,że moje posty czyta wielu
satanistów opętanych przez szatana i dlatego zachowuję
tak jakbym Was nie czytał i ignorował.Szanuję ludzi wierzących w Boga,bo kocham Pana Boga.Nie lubię satanistów,bo nie lubię szatana.Nie zawieram przyjaźni
z satanistami i z szatanem.W moim otoczeniu i w moim
miejscu pracy dużo ludzi podpisało cyrograf z szatanem.

tisheeng

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: tisheeng » 2017-12-27, 23:11

Jak masz fobie to trudno. Ale nazywac satanista ludzi tylko dlatego, ze mowia Ci prawde o tym, ze masz fobie ...
Gadaj po ludzku, pisz po ludzku, miej dla nas troche czasu ... to proste.

Ps: A Ty widziales te cyrografy? Bo moja sasiadka kupila kartofle i powiedziala, ze to pomidory, a ja widzialem kalafiory ;) ... i przyjechala policja i napisala notatke, ze to keczup lezal na przejsciu dla pieszych. A motorniczy sam jechal tramwajem ... i w w moim miejscu pracy jechaly rowery ....
Dlatego sa to satanisci, bo tam byly na wystawie OKULARY SLONECZNE ... takie satanistyczne, z czarnymi szklami ...

Dominik

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: Dominik » 2017-12-27, 23:30

armando pisze: 2017-12-27, 22:51 Czy dobrze znalazłem?
KRS 0000270809
w polu cel szczegółowy wpisać
,,Borkowski,3116"
Tak, zgadza się.

@tisheeng , ja tam fobii nie zauważyłem. Tylko wymagające zrozumienia posty.

armando
Bywalec
Bywalec
Posty: 149
Rejestracja: 26 lut 2017
Has thanked: 12 times
Been thanked: 6 times

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: armando » 2017-12-28, 00:06

Fobii nie mam.
Satanistą dla mnie są ci co nienawidzą Pana Boga,tkwią w ciężkich grzechach śmiertelnych.Popełniają grzechy główne nieczystości,grzechy wołające o pomstę do nieba i popełniają grzechy przeciw Duchowi Świętemu.Grzeszą zuchwale w nadziei miłosierdzia Bożego.Ludzie co grzeszą przeciw Duchowi Świętemu są dla mnie satanistami.
Ci co grzeszą przeciw Duchowi Świętemu bluźnią Duchowi Świętemu.
W nauczaniu Kościoła wyróżniamy ich sześć grzechów przeciw Duchowi Świętemu:

Grzeszyć licząc zuchwale na miłosierdzie Boże,
Rozpaczać albo wątpić w miłosierdzie Boże,
Sprzeciwiać się uznanej prawdzie chrześcijańskiej,
Zazdrościć bliźniemu łaski Bożej,
Mieć zatwardziałe serce wobec zbawiennych napomnień,
Aż do śmierci odkładać pokutę i nawrócenie.

?Dlatego powiadam wam: Każdy grzech i bluźnierstwo będą odpuszczone ludziom, ale bluźnierstwo przeciwko Duchowi nie będzie odpuszczone? (Mt 12,31).
?Kto nie jest ze Mną, jest przeciwko Mnie; i kto nie zbiera ze Mną, rozprasza. Dlatego powiadam wam: Każdy grzech i bluźnierstwo będą odpuszczone ludziom, ale bluźnierstwo przeciwko Duchowi nie będzie odpuszczone. Jeśli ktoś powie słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie mu odpuszczone, lecz jeśli powie przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie mu odpuszczone ani w tym wieku, ani w przyszłym.? (Mt 12:30-32)

Jest to jedno z najbardziej tajemniczych i mocnych stwierdzeń Jezusa skierowanych do ludzi. Pokazuje stanowczość Boga w stosunku do tych, którzy odrzucają Boga w pełni świadomie i w pełni dobrowolnie pokazując swoim życiem i tym co głoszą sprzeciw wobec Boga.
Grzech faryzeuszy ? tak też potocznie nazywa się grzech przeciwko Duchowi św. jest złem uznanym przez Boga za nieodpuszczalny. W praktyce można go określić, jako przypisywanie sobie władzy większej od tej jaka ma Pan Bóg. To dążenie do partycypowania w przywilejach dostępnych tylko Bogu. To zadufanie sobie i stawianie siebie, ponad Boga. I tutaj Jezus mówi wyraźnie ? jeśli ktoś to zrobi, nikt ? nawet Bóg tego nie wybaczy.

I pewnie można się teraz zastanawiać, skąd ta stanowczość. Weźmy sobie pod uwagę jeden z takich grzechów, jakim jest zadufanie w miłosierdzie Boże. Znany mi jest taki przypadek, w którym człowiek sam ostentacyjnie deklarował, iż on teraz ma gdzieś Pana Boga i przykazania Boże i nie widzi potrzeby odmawiania sobie wielu rzeczy zakazanych tylko dlatego, że Pan Bóg obwarował to klauzulą grzechu. Bez skrępowania powiedział mi, iż jak sobie już poużywa, to pójdzie do spowiedzi, wyzna swoje grzechy księdzu i otrzyma rozgrzeszenie. I teoretycznie jest to możliwe, gdyby nie jeden malutki problem ? Bóg już wie, iż człowiek ma taki plan. Dramatem tego człowieka jest to, iż jemu się wydaje, iż jest ponad Bogiem, iż jest w stanie narzucić Mu swoją wolę całkowicie ignorując Jego wolę. Jest to swoisty faryzeizm swoją wymową bluźniący Bogu ? ?To ja, a nie Pan Bóg będzie decydował kiedy dostąpię bożego miłosierdzia. Nie ważne, że ja świadomie i dobrowolnie grzeszę. Bóg ma mi wybaczyć?. A w takich sytuacjach Bóg nie wybacza. I wielu ludzi może się przekonać, iż fałszywy żal za grzechy, wymuszone wiekiem lub bliskością śmierci postanowienie poprawy ? nic człowiekowi nie pomogą. Bo to właśnie Duch św. jest obecny w tych co w Niego wierzą i podpowiada nam, co mamy robić, co mamy mówić, co mamy pisać, co powinniśmy uczynić, abyśmy mogli dostąpić Życia w Niebie.

Jeśli ktoś uznaje iż Duch św. może sobie gadać, ale to człowiek wie lepiej, co ma robić od Boga ? to dlaczego ja, albo Ty mamy się przejmować tym, iż wybrawszy fałsz odrzucił świadomie i dobrowolnie Prawdę? Takie są czasami wybory człowieka, iż dokonuje wyboru generalnego, jakim jest wybór zła i jest to wybór ostateczny, chociaż do chwili sądu pozostało wiele lat życia.
Na dzień dzisiejszy wiemy jedno ? czymś większym niż bluźnierstwo wobec Boga jest grzech przeciwko Duchowi św. ? czyli grzech wyboru generalnego odrzucającego Boga w pełni świadomie i w pełni dobrowolnie, stawiającego wole człowieka ponad wolę Boga.
Grzech przeciwko Duchowi Świętemu polega na nazwaniu tego co dobre złym, a tego co złe dobrym: buntem polegającym na odrzuceniu tego, co pochodzi od Boga i przypisaniu tego Szatanowi.
Osoba, która nie podąża za głosem Prawdy, zagłusza głos Ducha Świętego, przez co zmierza tam, gdzie znaleźli się faryzeusze. W końcu przypisze diabłu, to co pochodzi od Boga, a przyjmie nauki diabła, jako boże.
http://mateusz.pl/pow/011206.htm

tisheeng

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: tisheeng » 2017-12-28, 09:47

No ... i jak sie Tobie Dominiku widzi kolejny wpis armanda?
Teraz pisze o bluznierstwach przeciw Duchowi Swietemu ... no, nauczanie jest w teologii o tym.
Ale gdzie on widzial cyrografy? Bo latwo jest rzucic oskarzenie, ze ludzie podpisali cyrografy z diablem. Dostaniemy odpowiedz? Bo jest to posadzenie jakichs ludzi o czyn ... potworny. Ale czy armando pisze prawde?
Mozesz Dominiku cos teraz mi odpowiedziec ?

Zablokowany