Objawienia w Trevignano Romano – przesłania z nieba czy zwiedzenie?

Matka Kościoła świętego, Matka Jezusa Chrystusa, nasza Matka. Panna Najświętsza. Rozmowy na temat Maryi.
atanazy_aleks
Przybysz
Przybysz
Posty: 1
Rejestracja: 3 lis 2020
Been thanked: 1 time

Re: Objawienia w Trevignano Romano – przesłania z nieba czy zwiedzenie?

Post autor: atanazy_aleks » 2020-11-03, 15:58

Droga Pani myślę, że zbyt surowo ocenia Pani wydawnictwo w tej sprawie. Proszę przeczytać wstęp od wydawcy do drugiego tomu Świadectwa miłości Maryi. Objawienia z Trevignano Romano. Otóż Wydawnictwo zaplanowało wydanie tej książki na marzec 2020, data ta była wybrana zupełnie przypadkowo bez związku z pandemią. Dla tych, co znają choć trochę proces wydawniczy, przygotowanie książki do druku, szczególnie tej przetłumaczonej z innego języka, trwa kilka miesięcy. Więc trudno przypuszczać, że wydawnictwo "przewidziało" pandemię i celowo zaplanowało jej publikację. Po prostu był to zupełny przypadek, a sam szum wokół tych objawień wywołały osoby, dla których rzekomo te objawienia były wielkim duchowym problemem. O objawieniach w Trevignano Romano było głośno już parę lat wcześniej pisał o nich kwartalnik Miłujcie się, w samych Włoszech publikacje z Trevignano nie budziły żadnej sensacji. Trudno więc oczekiwać, że wydawnictwo wycofa się się z publikacji książki, w której zresztą nie było ani słowa o mającej nadejść chorobie. Jest o nich mowa w kolejnym wydanym niedawno tomie. O wywołanie swoistego tsunami raczej trzeba oskarżać różne osoby, które brutalnie to powiem "wylansowały się' się na tym temacie, widząc w nich jakoby straszne zagrożenie, celowo przedstawiały fragmenty, o gromadzeniu zapasów, pomijając kwestie odnoszące się do nawrócenia, pokuty, czy mających nadejść konsekwencjach braku nawrócenia. Również i w przypadku kolejnej książki, wydawnictwo nie "przewidziało", że druga fala pandemii będzie tak brutalna i ciężka, ale wskazuje, że w obliczu zła i otwartej apostazji nie tylko pojedynczych osób, ale całych społeczności i narodów wezwanie do nawrócenia i zmiany życia jest jeszcze bardziej aktualne niż kiedykolwiek, bo właśnie to wezwanie jest nicią przewodnią tych objawień. Wydawnictwo uważa, że nie można czekać z oficjalnym uznaniem tych objawień, trwa to wiele lat a może i dekad, ale w oparciu o brak jakichkolwiek działań biskupa miejsca, które jednoznacznie wskazywały by na negatywny charakter tych objawień zdecydowało się wydać kolejny tom. Na dzień dzisiejszy biskup POZWALA Widzącej spotykać się na modlitwie wraz ze swoją wspólnotą w głównym kościele w Trevignano oraz raz w miesiącu podczas widzenia na wzgórzu pozwala, aby księża mogli tam spowiadać, czy to oznacza negatywny stosunek biskupa? Raczej to, co potwierdził w niedawnym wywiadzie, że bada i przygląda się tym objawieniom, dodam tylko, że wielu księży i osób konsekrowanych jak i wiernych świeckich modli się w tym miejscu i odnajduje tam swoją drogę do Boga. Niestety, ale wiele negatywnych zdarzeń przewidzianych w objawieniach się już wypełniło, oby inne się nie wypełniły, ponieważ one są zawsze warunkowe i być może nasze modlitwy i nawrócenie zmienią dynamikę negatywnych konsekwencji, jakimi są bark nawrócenia i brak powrotu do miłosiernego Boga.

Awatar użytkownika
Logan
Gaduła
Gaduła
Posty: 991
Rejestracja: 24 paź 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 253 times
Been thanked: 447 times

Re: Objawienia w Trevignano Romano – przesłania z nieba czy zwiedzenie?

Post autor: Logan » 2021-03-10, 19:16

Poruszam ten tem, aby przestrzec wszystkich przed rzekomymi objawieniami prywatnymi pani Giselli Carda.

Są one promowane przez między innymi ks. dr. Grzegorza Bliźniaka, są jego wywiady i konferencje na ten temat. Ukazała się nawet książka o rzekomych objawieniach wydawnictwa Espirit:
"W drodze z Maryją Objawienia w Trevignano Romano i mistyczka Gisella Carda".

Obrazek

Fragmenty rzekomych objawień:
18 sierpnia 2020 [...] Moje dzieci, proszę was o zrobienie zapasów żywności na co najmniej trzy miesiące.[...] Nowy porządek świata jest przygotowany i chcą manipulować waszym DNA i waszymi umysłami co jest projektem szatana. Przypominam, aby zwracać uwagę na szczepionki.[...]

6 Marzec 2021: [...]Teraz, moje dzieci, dzisiaj czas Miłosierdzia dobiegł końca: wzywajcie Pana, aby się nad wami zmiłował[...] Proszę was: módlcie się, módlcie się dużo. Dzieci, technologia zostanie zaatakowana przez rozbłyski słoneczne, więc bądźcie gotowi.[...]

27 luty 2021: [...]Moje dzieci, w tej chwili świat znajduje się pod panowaniem zła, które teraz przestało się ukrywać i które otwarcie pragnie, abyście byli jego poddanymi, demokracja się skończyła a pojawiła się dyktatura[...]

16 lutego 2021: [...] Dzieci, módlcie się za Kościół: trwa schizma. Kościół zmartwychwstanie… niestety moi ulubieni kapłani wybrali ścieżkę kłamstwa, sprawiając, że ciemność spłynęła na wiernych[...]

9 lutego 2021: Moje dzieci, płaczę nad Rzymem, który odwrócił się od Boga, myśląc bardziej o władzy. O! Rzym wkrótce pożre proch swojej ruiny. Moje dzieci, módlcie się za południowe Włochy. Dzieci, módlcie się za Amerykę, ponieważ jest posłuszna diabelskim planom[...]

31 października 2020: Ludzkość i Kościół pokłoniły się światowej elicie, szatanowi, który zajął moje miejsce. Terroryzowali mój lud i niszczą kościoły, to nie koniec Europy, to koniec świata. O! jak wiele niegodziwości w moim Kościele[...], ostrzegałem, trzęsienie ziemi będzie w Watykanie, odstępstwo, moje dzieci.[...] teraz ciemność zapadła w Kościele.[...] wkrótce nie będę już obecny w Eucharystii[...]
"Stygmaty" pani Giselli Carda:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2021-03-10, 19:58 przez Logan, łącznie zmieniany 4 razy.
My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano. ~J.R.R Tolkien

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Objawienia w Trevignano Romano – przesłania z nieba czy zwiedzenie?

Post autor: Dezerter » 2021-03-10, 19:36

Te stygmaty to jakiś next level ;)
Cieszę się, że Logan podzielasz naszą ocenę tych objawień.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
siloam
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 28 lut 2021
Lokalizacja: Radom
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 20 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Re: Objawienia w Trevignano Romano – przesłania z nieba czy zwiedzenie?

Post autor: siloam » 2021-03-10, 19:37

atanazy_aleks pisze:a sam szum wokół tych objawień wywołały osoby, dla których rzekomo te objawienia były wielkim duchowym problemem
I dlatego wydawnictwo Espirit postanowiło promować wideo z wywiadami z ks. Bliźniakiem i robić szeroko zakrojoną kampanię reklamową jego książek na YT w czasie pandemii?

Nie można służyć Bogu i Mammonowi.

Te objawienia są fałszywe.
Ostatnio zmieniony 2021-03-10, 19:39 przez siloam, łącznie zmieniany 1 raz.

Daglezja
Przybysz
Przybysz
Posty: 11
Rejestracja: 16 mar 2021
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Objawienia w Trevignano Romano – przesłania z nieba czy zwiedzenie?

Post autor: Daglezja » 2021-03-19, 21:38

Ja i moja rodzina byliśmy przez kilka dni zainteresowani i przejęci tymi objawieniami, ale kilka filmów księży odradzających te objawienia nas otrzeźwiło. Oprócz już tu zalinkowanych znalazłam jeszcze:



Ostatnio zmieniony 2021-03-19, 21:45 przez Daglezja, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Logan
Gaduła
Gaduła
Posty: 991
Rejestracja: 24 paź 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 253 times
Been thanked: 447 times

Re: Objawienia w Trevignano Romano – przesłania z nieba czy zwiedzenie?

Post autor: Logan » 2021-03-19, 21:51

Tak, te objawienia są niebezpieczne. Po pierwsze jedno z orędzi nakazuje gromadzić żywność na trzy miesiące, inne kupić jakąś gromnicę ale taką na 3 dni ciemności, kolejne straszy układami scalonymi w szczepionkach, inne z kolei wojną z Chinami. Pomijam już kwestię deszczu meteorytów i figurki świętej rodziny, która ma uchronić przed bliskim kontaktem ze skalnym obiektem kosmicznym.
Nie chcę jednak wybiegać do przodu, najnowsze orędzia mówią już o zniszczeniu Rzymu, nastania czasu sprawiedliwości... Możliwe, że wkrótce na rynku pojawią się liczniki czasu z Trevignano, odliczające czas do totalnej anihilacji naszej planety.
My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano. ~J.R.R Tolkien

szungit

Re: Objawienia w Trevignano Romano – przesłania z nieba czy zwiedzenie?

Post autor: szungit » 2021-06-05, 20:31

gromadzic zywnosc i uklady scalone w szczepionkach jak najbardziej prawda,wojna z Chinami tez wydaje sie byc bardzo prawdopodobna

CMK

Re: Objawienia w Trevignano Romano – przesłania z nieba czy zwiedzenie?

Post autor: CMK » 2021-06-06, 11:43

Uklady scalone w szczepionkach?

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Objawienia w Trevignano Romano – przesłania z nieba czy zwiedzenie?

Post autor: Marek_Piotrowski » 2021-06-06, 12:54

Dz 1:7 "Odpowiedział im: Nie wasza to rzecz znać czasy i chwile, które Ojciec ustalił swoją władzą,"

Awatar użytkownika
VanHezz
Bywalec
Bywalec
Posty: 126
Rejestracja: 18 kwie 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 42 times
Been thanked: 23 times

Re: Objawienia w Trevignano Romano – przesłania z nieba czy zwiedzenie?

Post autor: VanHezz » 2021-06-06, 13:21

W tym filmiku też dobrze mówią o tym objawieniu, jak i ogólnie o objawieniach prywatnych.

Przekujcie lemiesze wasze na miecze,
a sierpy wasze na oszczepy;
kto słaby, niech powie: «Jestem bohaterem».

Jl 4, 10

adampiotr
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 595
Rejestracja: 23 lut 2021
Has thanked: 105 times
Been thanked: 38 times

Re: Objawienia w Trevignano Romano – przesłania z nieba czy zwiedzenie?

Post autor: adampiotr » 2021-06-08, 14:17

Ja lubię czytać objawienia prywatne, czy tego typu. Tylko pytanie dlaczego straszą głodem, chorobami i wojnami...
Dlaczego pisza czy mówią o jakiś ostatecznych czasach o co chodzi nie kumam.
Albo straszą ,ze koniec czasu czy jakoś tak.
Ostatnio zmieniony 2021-06-08, 14:17 przez adampiotr, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5197
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 821 times
Been thanked: 1374 times

Re: Objawienia w Trevignano Romano – przesłania z nieba czy zwiedzenie?

Post autor: abi » 2021-06-12, 07:48

jakos mi sie w glowie nie miesci zeby maryja straszyla ukladami scalonymi
co to ma do zbawienia duszy
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

ODPOWIEDZ