Ogromna prośba - Częstochowa 03.08.2019

Matka Kościoła świętego, Matka Jezusa Chrystusa, nasza Matka. Panna Najświętsza. Rozmowy na temat Maryi.
ODPOWIEDZ
mysia7

Ogromna prośba - Częstochowa 03.08.2019

Post autor: mysia7 » 2019-07-27, 22:16

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Matka Boża!

Jestem tu po raz pierwszy, ale po przejrzeniu kilku topików widzę, że będę częstszym gościem:) Ostatnio natrafiłam na następujące nagranie na YT:

dotyczy ono uroczystości, która odbywa się co miesiąc na Jasnej Górze i w której to Matka Boża przyjmuje niejako od wiernych listy z ich prośbami. Jetem właśnie w trudnej sytuacji życiowej i mimo wielu modlitw nie widać końca tego kryzysu. To nagranie wlało w moje serce nową nadzieję lecz niestety mimo najszczerszych chęci nie jestem w stanie być w Częstochowie w najbliższą sobotę. Zwracam się z ogromną prośbą do osób, które wezmą udział w zawierzeniu Niepokalanemu Sercu Maryi na Jasnej Górze 03.08.2019r., o zaniesienie tam również mojego listu. Jeśli to możliwe to prosiłabym o jakikolwiek kontakt (najlepiej) mailowy, abym mogła przesłać komuś z Was moje intencje. Wiem, że moja prośba może wydawać się dziwna lecz proszę mi wierzyć, że dla mnie jest światełkiem w bardzo ciemnym tunelu.

Z Panem Bogiem!

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Ogromna prośba - Częstochowa 03.08.2019

Post autor: Dezerter » 2019-07-27, 23:37

Mysia7 - witaj na forum.
Powodzenia życzę - ja mogę zaproponować ci wątek Prośby o modlitwę
viewtopic.php?f=12&t=13&hilit=modlitwa
Modlimy tam się w podanych intencjach nie tylko my, ale i np moja wspólnota.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Magnolia

Re: Ogromna prośba - Częstochowa 03.08.2019

Post autor: Magnolia » 2019-07-28, 00:06

Witaj, poszperałam i znalazłam:
http://jasnagora.pl/pl/dla-pielgrzymow/prosby-do-mb/

Ale także wspomnę, że Matka Boża słucha Twoich modlitw codziennie, w każdej chwili kiedy się do niej modlisz i otacza opieką.
A trudności życiowe i kryzysy kiedyś zobaczysz w większej perspektywie, może wtedy dostrzeżesz jak wiele CIę nauczyły i zahartowały Twój charakter.
Zostań z nami i pisz, jesli potrzebujesz wsparcia, albo modlitwy.
Z Bogiem
Ostatnio zmieniony 2019-07-28, 00:10 przez Magnolia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Viridiana
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1705
Rejestracja: 6 sie 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 552 times
Been thanked: 419 times

Re: Ogromna prośba - Częstochowa 03.08.2019

Post autor: Viridiana » 2019-07-28, 10:16

Praktyka brzmi pięknie, natomiast Maryja może Cię wysłuchiwać nie tylko poprzez listy. ;) Mam wątpliwości, czy specjalny przyjazd w konkretne miejsce to +10 do skuteczności modlitwy. Raczej lepiej pracować nad modlitwą i wiarą (na forum na pewno coś się znajdzie na ten temat). ;)
Miłość nie wyrządza zła drugiemu człowiekowi. Miłość więc jest wypełnieniem Prawa (Rz 13, 10)

mysia7

Re: Ogromna prośba - Częstochowa 03.08.2019

Post autor: mysia7 » 2019-07-28, 12:58

Z całego serca dziękuję Wam za szybkie odpowiedzi! Skorzystałam ze wszystkich waszych rad. Niech Bóg Wam błogosławi.

ODPOWIEDZ