Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i przydatne linki

Matka Kościoła świętego, Matka Jezusa Chrystusa, nasza Matka. Panna Najświętsza. Rozmowy na temat Maryi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 464
Rejestracja: 26 sie 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Wysłał podziękowań: 175 razy
Otrzymał podziękowań: 191 razy
Płeć:

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i przydatne linki

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2020-02-02, 14:12

Jest to pełna ufności modlitwa. Kilka razy doświadczyłam jej szczególnego działania, pomocy. Zwykle wcale się tego nie spodziewałam, zostawiałam w kościele na karteczkach intencje do modlitwy, odbywają się zwykle w środy.
Istotne jest to, że tej nowenny nie trzeba odmawiać regularnie w przeciwieństwie do np. Nowenny Pompejańskiej.
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy nie wymaga dużego zaangażowania, można odmówić ją np. korzystając z tekstu zamieszczonego w internecie i robić to kiedy się ma ochotę. Przede wszystkim chciałam zamieścić link do strony, gdzie można wpisywać swoje intencje, za które pod obrazem Matki Nieustającej Pomocy modlą się siostry wizytki: https://www.wizytki.pl/prosba-o-modlitwe

Jest jeszcze strona związana z Bożym Miłosierdziem, gdzie można wpisywać intencje do godziny miłosierdzia. Taka modlitwa odbywa się codziennie o godzinie 15. Jest to strona Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, tego zgromadzenia do którego należała św. Faustyna. Jest to anonimowe, a intencje chyba nie są odczytywane publicznie, tylko składane duchowo. Link: https://www.faustyna.pl/zmbm/intencje-d ... iewnikach/
I jeszcze link do strony o akcji "koronka za konających", o której już kiedyś pisałam. Też jest prowadzona przez Zgromadzenie Matki Bożej Miłosierdzia:
https://www.faustyna.pl/images/stories/ ... h_2013.pdf

Wpisuje się imię osoby konającej w esemesie za pomocą numeru telefonu: 505060205
Ten numer służy jedynie do zgłaszania osób konających.


Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

ODPOWIEDZ