Uprawa marihuany

Rozmowa na temat upadłego anioła, czyli szatana, jego cel w świecie, początek jego istnienia, itp.
Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Uprawa marihuany

Post autor: Andej » 2020-04-04, 22:24

Dzik pisze: 2020-04-04, 21:01 ... palenie od czasu do czasu marihuany też jest korzystne zapobiega zaćmie i leczy zaćme i leczy depresję i ryzyko uzależnienia jest bardzo niskie w przeciwieństwie do papierosów które mocno uzależniają i tylko szkodzą ...
Żartujesz, czy w to wierzysz, że marycha mniej uzależnia niż tytoń?

Masz oczywiście oświadczenia na piśmie, że kupujący palą tylko sporadycznie i w celach zdrowotnych, no. Leczeniu zaćmy. (Czy wiesz, co to jest zaćma? To zmętnienie soczewki. Leczenie operacyjne. Wyjmuje się naturalną i wstawia sztuczną.) A deprechę leczy też wódzia.

Taka postawa, to grzech ciężki. Bo to oznacza, że zdajesz sobie sprawę z grzechu i świadomie chcesz w nim tkwić. Jeśli oszukasz księdza, to będzie to grzech ciężki. A Boga nie oszukasz. Chcesz w święta przystąpić do komunii świętej? Wątpię, czy to możliwe.

Chłopak błądzi, ale błądzącemu warto oświetlić drogę. I drogowskaz też. Sam wybierze. Ale obowiązkiem każdego chrześcijanina jest podanie ręki i zaproponowanie pomocy w wychodzeniu z bagna.

Powtórzę zdanie Magnolii: To nawet nie jest dylemat moralny tylko szukanie sobie usprawiedliwienia by łamać prawo i służyć mamonie..
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13759
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2019 times
Been thanked: 2196 times

Re: Uprawa marihuany

Post autor: sądzony » 2020-04-04, 22:30

Dzik pisze: 2020-04-04, 22:22 Akurat łamanie prawa grzechem nie jest bo prawo nie zostało wymyślone przez Boga tylko przez ludzi którzy rządzą tak żeby oni (rządzący) mieli z tego korzyści przez to marihuana jest zakazana żeby ludzie leczyli się chemicznymi lekami wytwarzanymi przez koncerny farmaceutyczne a nie marihuaną którą mógł by se każdy posadzić i żeby do celów rekreacyjnych używali tylko alkoholu z którego państwo korzysta bo pobiera akcyze a papierosy szkodzą ale ich nie zakażą bo jest dużo nałogowych palaczy którzy kupują papierosy z których jest pobierana akcyza utrzymująca np. sejm i senat a co robi ZUS i NFZ jak "pozbywają" leczenie emerytów albo ludzi którzy siedzą na rencie z powodu choroby przewlekłej żeby jak najszybciej umarli bo pobierają renty i emerytury i nie płacą składek jak osoby w wieku produkcyjnym albo osoby zdolne do pracy albo aborcja dzieci z gwałtu jest legalna a to sprzeciwia się prawu Bożemu więc nie mówcie że łamanie prawa to grzech przestrzegać trzeba prawa Bożego a nie prawa państwowego
"lekarzu ulecz się sam"

Dodano po 1 minucie 2 sekundach:
Andej pisze: 2020-04-04, 22:24
Dzik pisze: 2020-04-04, 21:01 ... palenie od czasu do czasu marihuany też jest korzystne zapobiega zaćmie i leczy zaćme i leczy depresję i ryzyko uzależnienia jest bardzo niskie w przeciwieństwie do papierosów które mocno uzależniają i tylko szkodzą ...
Żartujesz, czy w to wierzysz, że marycha mniej uzależnia niż tytoń?
To akurat wiem ja.

Dodano po 4 minutach 54 sekundach:
Każdy kto pali marihuanę (90-95% pali tytoń)
Mało kto, kto pali tytoń (10-15%) pali marihuanę.
To dość oczywiste.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14930
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4183 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Uprawa marihuany

Post autor: Dezerter » 2021-12-02, 23:41

Jak działa marihuana na człowieka bardzo dobrze pokazuje ten teledysk - wiem co mówię!
zobaczcie i oceńcie sami :(
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Zablokowany