Czy to grzech - Marysia0109

Rozmowa na temat upadłego anioła, czyli szatana, jego cel w świecie, początek jego istnienia, itp.
Dominik

Re: Czy to grzech lekki?

Post autor: Dominik » 2020-07-09, 08:43

Tylko po co ktoś ma nas wyręczać w takich rozmowach telefonicznych? Jeśli się wstydzimy, boimy to może warto porozmawiać z odpowiednimi osobami na ten temat.

Magnolia

Re: Czy to grzech lekki?

Post autor: Magnolia » 2020-07-09, 08:44

Z grzechów lekkich nie ma konieczności się spowiadać, usuwa je spowiedź powszechna na początku mszy św.
Jesli sama oceniłeś to trzeba się konsekwentnie trzymać swojej oceny. Tak zrobisz krok w stronę pokoju w sercu.

Marysia0109
Bywalec
Bywalec
Posty: 95
Rejestracja: 25 wrz 2019
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 90 times
Been thanked: 5 times

Re: Czy to grzech lekki?

Post autor: Marysia0109 » 2020-07-09, 09:10

Magnolia pisze: 2020-07-09, 08:44 Z grzechów lekkich nie ma konieczności się spowiadać, usuwa je spowiedź powszechna na początku mszy św.
Jesli sama oceniłeś to trzeba się konsekwentnie trzymać swojej oceny. Tak zrobisz krok w stronę pokoju w sercu.
Ja wolę się spowiadać nawet z lekkich grzechów. Tu nie miałam intencji zatajenia tylko niepoprawnie nazwałam to co zrobiłam. Jak szłam do spowiedzi to wydawało mi się , że dobrze nazwałam to co zrobiłam, a potem doszłam do wniosku, że to inaczej mogłam nazwać. Ale chyba jeśli grzech nazwiemy niepoprawnie to też jest on odpuszczony.

Magnolia

Re: Czy to grzech lekki?

Post autor: Magnolia » 2020-07-09, 09:13

Rozgrzeszenie usuwa wszystko co obciąża nasze sumienie w tym danym momencie.

ODPOWIEDZ