Czy zwróciłam się do złego?

Rozmowa na temat upadłego anioła, czyli szatana, jego cel w świecie, początek jego istnienia, itp.
Niezapominajka
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 644
Rejestracja: 28 wrz 2019
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 157 times
Been thanked: 160 times

Re: Czy zwróciłam się do złego?

Post autor: Niezapominajka » 2020-08-11, 19:37

ja mówiłam o tym księdzu na spowiedzi i zawsze się z tego spowiadam jak nie zapominam o tym. ksiądz doradził aby zwracać się do Maryi Matki i przede wszystkim - nie lękać! no ojcem leku i strachu jest zły a nie Bóg. Bóg nas kocha!
Oz 11:4 bt5 ~ Pociągnąłem ich ludzkimi więzami, a były to więzy miłości. Byłem dla nich jak ten, co podnosi do swego policzka niemowlę - schyliłem się ku niemu i nakarmiłem je.

Claudiax

Re: Czy zwróciłam się do złego?

Post autor: Claudiax » 2020-08-11, 20:07

Czasem sie pojawiają takie myśli. Ja wtedy mowię od razu: Tylko Bóg moim Panem. !

Młoda959595
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 229
Rejestracja: 3 sie 2020
Has thanked: 36 times
Been thanked: 68 times

Re: Czy zwróciłam się do złego?

Post autor: Młoda959595 » 2020-08-11, 20:16

Czyli jednak nie chcesz tej myśli, ta myśl jest automatyczna. Nie masz moim zdaniem grzechu Kochana. Ja byłam na mszy wieczornej i już jakieś bluźniercze myśli mnie atakowały ale je olałam.

Monika310808
Bywalec
Bywalec
Posty: 85
Rejestracja: 16 lip 2020
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Czy zwróciłam się do złego?

Post autor: Monika310808 » 2020-08-12, 00:52

Też miałam bluźniercze ale tych się tak nie bałam, zaczęłam się bać tych o szatanie,mam tylko nadzieję,że nie skrzywdziłam Boga i nie oddalilam swojej duszy od niego.

Dodano po 2 minutach 43 sekundach:
Niezapominajka pisze: 2020-08-11, 19:37 ja mówiłam o tym księdzu na spowiedzi i zawsze się z tego spowiadam jak nie zapominam o tym. ksiądz doradził aby zwracać się do Maryi Matki i przede wszystkim - nie lękać! no ojcem leku i strachu jest zły a nie Bóg. Bóg nas kocha!
Skoro się spowiadasz to uważasz,że to jednak grzech? Miałaś również myśli dotyczące szatana paktów itp? :-ss

Magnolia

Re: Czy zwróciłam się do złego?

Post autor: Magnolia » 2020-08-12, 06:03

Moniko. Młoda Ci bardzo dobrze doradza w tym wątku.
Odrzuć te myśli natrętne a świadomie wybieraj Boga jako Pana i Zbawiciela. I Bogiem się zajmuj.
Wyrzecz się zła, grzechu i szatana a uwierz w Boga i Bogu. Codziennie aż miną natrętne myśli.

ODPOWIEDZ