Problem psychiczny czy duchowy.

Rozmowa na temat upadłego anioła, czyli szatana, jego cel w świecie, początek jego istnienia, itp.
Dążący do zbawienia.
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 17 kwie 2021
Has thanked: 12 times
Been thanked: 4 times

Re: Problem psychiczny czy duchowy.

Post autor: Dążący do zbawienia. » 2021-04-18, 13:38

Ja mam 28 lat, obawiam się scenariusza takiego, że coraz mocniejsze leki coraz mocniejsze i potem już nie będzie odwrotu, najpierw leki antydepresyjne, później neuroleptyki i potem kaftan bezpieczeństwa, jestem bardzo wrażliwy na te leki i u mnie z głową wygląda mniej więcej jak z bólem zęba, 3 tygodnie jest w porządku i potrafię w miarę normalnie funkcjonować, później się wkręci na maksa i jest ciężko.
Ostatnio zmieniony 2021-04-18, 13:44 przez Dążący do zbawienia., łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13689
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2004 times
Been thanked: 2176 times

Re: Problem psychiczny czy duchowy.

Post autor: sądzony » 2021-04-18, 16:59

My tutaj Cię nie wyleczymy. Najważniejszy jest lekarz, psychoterapeuta, a w kwestiach duchowych spowiednik.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Lunka
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1438
Rejestracja: 26 sty 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 956 times
Been thanked: 566 times

Re: Problem psychiczny czy duchowy.

Post autor: Lunka » 2021-04-18, 19:12

Same leki to za mało. Musisz udać się na psychoterapię i pracować nad sobą. Tam specjaliści pokażą Ci sposoby ułatwiające panowanie nad sobą. Wspólnie na pewno znajdziecie jakieś rozwiązanie. Tak jak pisze sądzony my możemy być tylko wsparciem tutaj, nie uleczymy Cię.
To trudna sytuacja ale nie trac nadziei na odzyskanie zdrowia.
I rozmowa z kapłanem konieczna 🤔
"Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona."
Łk 10,41-42

Dążący do zbawienia.
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 17 kwie 2021
Has thanked: 12 times
Been thanked: 4 times

Re: Problem psychiczny czy duchowy.

Post autor: Dążący do zbawienia. » 2021-04-18, 20:29

Tak wiem o tym, mimo to dziękuje, dziś jest troszeczkę lepiej nie mam takiego stanu jak wczoraj.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13689
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2004 times
Been thanked: 2176 times

Re: Problem psychiczny czy duchowy.

Post autor: sądzony » 2021-04-18, 20:34

Dążący do zbawienia. pisze: 2021-04-18, 20:29 Tak wiem o tym, mimo to dziękuje, dziś jest troszeczkę lepiej nie mam takiego stanu jak wczoraj.
Pogadać można zawsze :)
Ale musisz się "ruszyć".... i wierz mi, że wiem, iż to niełatwe.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

ODPOWIEDZ