Boję się że jestem homoseksualny

Rozmowa na temat upadłego anioła, czyli szatana, jego cel w świecie, początek jego istnienia, itp.
Katolik
Przybysz
Przybysz
Posty: 8
Rejestracja: 10 kwie 2021
Has thanked: 17 times

Boję się że jestem homoseksualny

Post autor: Katolik » 2021-04-29, 19:27

Mam 16 lat i boję się że mogę być gejem co mnie poprostu przeraża. Nie wyobrażam sobie życia bez rodziny i dzieci, a coraz więcej wskazuję na to że jestem homo. Zaczynam siebie nienawidzieć, niechce nim być ale ciało spprzeciwia mi się. Boję się że pod wpływem desperacji popełniłem grzech. Otóż chciałem sprawdzić jaki jest mój pociąg fizyczny i włączyłem nagie zdjęcia kobiet i mężczyzn i czekałem na fizyczne podniecenie-teraz tego żałuję że to zrobiłem bo to trochę egoistyczne i przedmiotowe , ale poprostu jestem w desperacji, czasem czuje ze jestem "inny" i myślę sobie ze niechce się wyróżniać, chce być normalny, chce być jak inni, chce być jak normalni ludzie. Chyba nigdy nie pogodzę się z moją orientacja i proszę Boga abym był heteroseksualny. Dodam że nie miałem w dzieciństwie ani teraz dobrej relacji z ojcem raczej z mamą, mam 3 siostry, nie uprawiam żadnego sportu i wogole praktycznie nic nie robię bo nie mam zainteresowań. W podstawówce często nazywano mnie *pizd@*, nie lubiłem i nie lubię wf, stresuje się wewnętrznie powrotem do szkoły ze względu na ludzi-czuje sie od nich gorszy(nierobie teraz z siebie ofiary) . Chciałbym mieć dziewczynę i pozniejszą żonę którą pokocham sercem z którą dowiem się co to prawdziwa miłość - chciałbym takiej doświadczyć bo jest to coś wspaniałego i pięknego. Proszę o jakieś słowa wsparcia.
Ostatnio zmieniony 2021-04-29, 19:47 przez Katolik, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Boję się że jestem homoseksualny

Post autor: Andej » 2021-04-29, 19:36

Skąd takie destrukcyjne pomysły? Jesteś normalnym nastolatkiem. Zainteresowanie też jakieś masz, ino nie są one pasjami.
Jak spędzasz czas? Cały czas bojąc się, że okażesz się kimś innym? Godzinami marzysz o wielkich czynach? O realizacji wielkich wspaniałych planów? A czas ucieka. Czy należysz do jakiejś wspólnoty? Oazy, harcerstwa? Jeśli nie, to w te pędy zacznij szukać swojego miejsca. Marzysz o rodzinie, to włącz się jakieś działania. Wolontariat. Może w hospicjum? To trudne, ale uczy pokory. Nie piszę, ze to dobre. Ale chcąc być normalnym musisz znaleźć swoją drogę. A jedynym sposobem jest sprawdzanie się w różnych działalnościach. I to nie przez tydzień czy miesiąc. Ale przez rok, czy dwa. Bo czasem to, co najpierw nudzi lub drażni, po pierwszych sukcesach staje się pasją.
Nie podejrzewam, abyś mógł mieć realne obawy o odchylenie seksualne. Nie jesteś gejem.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Boję się że jestem homoseksualny

Post autor: Dezerter » 2021-04-29, 20:09

Katolik pisze: 2021-04-29, 19:27 Mam 16 lat i boję się że mogę być gejem co mnie poprostu przeraża. Nie wyobrażam sobie życia bez rodziny i dzieci, a coraz więcej wskazuję na to że jestem homo. Zaczynam siebie nienawidzieć, niechce nim być ale ciało spprzeciwia mi się. Boję się że pod wpływem desperacji popełniłem grzech. Otóż chciałem sprawdzić jaki jest mój pociąg fizyczny i włączyłem nagie zdjęcia kobiet i mężczyzn i czekałem na fizyczne podniecenie-teraz tego żałuję że to zrobiłem bo to trochę egoistyczne i przedmiotowe

Nie podałeś jaki był efekt, togo skądinąd grzesznego eksperymentu, ale był on usprawiedliwiony według mnie
, ale poprostu jestem w desperacji, czasem czuje ze jestem "inny" i myślę sobie ze niechce się wyróżniać, chce być normalny, chce być jak inni, chce być jak normalni ludzie.
Inność sama w sobie jest czymś dobrym i wartościowym (nie piszę o orientacji seksualnej)
Chyba nigdy nie pogodzę się z moją orientacja i proszę Boga abym był heteroseksualny.
I to jest właściwa postawa :-bd - jesteś w wieku, że się jeszcze rozwijasz i kształtujesz i wiele jeszcze się może zmienić. Je,śli spróbujesz seksu homoseksualnego, to może się takie zachowanie utrwalić *-:) - staraj się unikać tego. Jeli już będziesz bardzo chciał sprawdzić swoje preferencje seksualne (odradzam, bo to grzech przed ślubem) to zrób to z jakąś ładną, sympatyczną i miłą dziewczyną, którą bardzo lubisz ( i wzajemnie).
Dodam że nie miałem w dzieciństwie ani teraz dobrej relacji z ojcem raczej z mamą, mam 3 siostry, nie uprawiam żadnego sportu i w ogole praktycznie nic nie robię bo nie mam zainteresowań. W podstawówce często nazywano mnie *pizd@*, nie lubiłem i nie lubię wf, stresuje się wewnętrznie powrotem do szkoły ze względu na ludzi-czuje sie od nich gorszy(nierobie teraz z siebie ofiary) .

Wyjście do ludzi jest konieczne - jak towazystwo chłopaków i ich klimaty ci nie pasują, to spotykaj się z kolezankami - ale nie siedź w domu!. Zainteresuj się czymś co lubisz i rozwijaj pasję, bądź w czymś dobry a przede wszystkim :
miły, uczynny, uśmiechnięty, towarzyski
Chciałbym mieć dziewczynę i pozniejszą żonę którą pokocham sercem z którą dowiem się co to prawdziwa miłość - chciałbym takiej doświadczyć bo jest to coś wspaniałego i pięknego. Proszę o jakieś słowa wsparcia.
Siostry mają wiele koleżanek - jesteś w bardzo dobrej sytuacji - wykozystaj ją. Masz siostry więc z obserwacji i życia codziennego w domu znasz kobiety, wiesz jak myslą, co cenią, czego oczekują od chłopaków, itd

Coś wewnatrznie mi podpowiada, że w wtoim przypadku, będzie dobrze, a zmiana preferencji może nastapić nawet do 25 roku więc pracuj nad sobą i pilnuj się.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Zebra
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1027
Rejestracja: 20 lut 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 336 times
Been thanked: 202 times

Re: Boję się że jestem homoseksualny

Post autor: Zebra » 2021-04-29, 20:21

Ja też chciałabym Cię uspokoić. Twoje pierwsze zdanie jest dla mnie bardzo ważne.
Mam 16 lat i boję się że mogę być gejem co mnie poprostu przeraża. Nie wyobrażam sobie życia bez rodziny i dzieci, a coraz więcej wskazuję na to że jestem homo
To znaczy, że już jesteś na dobrej drodze. Nawet jeśli zauważyłeś u siebie skłonności - spokojnie. Nie jesteś gorszy, nie jesteś nienormalny. Nawet jeśli okazałoby się, że masz skłonności, widzisz, że w jakiś sposób reagujesz na mężczyzn - odrzucaj te myśli. Sam mówisz, chce mieć rodzinę, chce mieć żonę.
Bycie osobą homoseksualną nie jest grzechem, dopiero taki styl życia, czyny i akty są grzechem. Pamiętają o tym.
Masz cel. Chcesz mieć rodzinę to już bardzo dużo. Nie wiem dokładnie co u siebie zauważyłeś. Ale odrzucaj wszystkie myśli, pragnienia, które mogą iść w tym kierunku.

Zamaganie się z skłonności jest trudne i uwierz, że wiem co mówię. Nawet jeśli masz to opanowane to czasem po prostu wraca. "A może tak by było łatwiej " - nie. Tak by nie było łatwiej. Albo "byłoby" ale to nie prowadzi do zbawienia.

Według mnie już zrobiłeś duży krok, którego mi w twoim wieku zabrakło. Powiedziałeś "Ale ja tego nie chce". Dla mnie już coś wygrałeś. Mi w podobnym wieku do Ciebie tego zabrakło.
Staraj się modlić. Oddawaj to Jezusowi.

Trzymaj się :ympeace:
Ostatnio zmieniony 2021-04-29, 20:23 przez Zebra, łącznie zmieniany 1 raz.
Kto zebrę wolno wypuszcza?
Kto osła dzikiego rozwiąże?
Za dom mu dałem pustkowie,
legowiskiem zaś jego słona ziemia.
Śmieje się z miejskiego zgiełku,
słów poganiacza nie słyszy,
w górach szuka pokarmu,
goni za wszelką zielenią.

Hi 39, 5-8

Awatar użytkownika
pd24
Bywalec
Bywalec
Posty: 154
Rejestracja: 28 mar 2021
Has thanked: 57 times
Been thanked: 13 times

Re: Boję się że jestem homoseksualny

Post autor: pd24 » 2021-04-29, 20:23

Jedyne co mogę od siebie dodać - nie nakręcaj swoich lęków. Niestety nasz mózg tak działa, że jeżeli o czymś za dużo myślimy, to dla niego staje się to faktem. :) Polecam zająć czymś innym myśli. Jakieś gry, rozmowa ze znajomymi, czy nawet nauka. Nie skupiaj się na tym, a powinno odejść w niepamięć. Nie rozumiem - skoro chcesz mieć dziewczynę, a później żonę, to chyba jednak jesteś heteroseksualny... Czy czegoś nie rozumiem? :-?
@};-

Awatar użytkownika
itsjustmemichelle1
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 779
Rejestracja: 17 sty 2021
Lokalizacja: Wrocław
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 157 times
Been thanked: 132 times

Re: Boję się że jestem homoseksualny

Post autor: itsjustmemichelle1 » 2021-04-30, 10:52

Katolik pisze: 2021-04-29, 19:27 Mam 16 lat i boję się że mogę być gejem co mnie poprostu przeraża. Nie wyobrażam sobie życia bez rodziny i dzieci, a coraz więcej wskazuję na to że jestem homo. Zaczynam siebie nienawidzieć, niechce nim być ale ciało spprzeciwia mi się. Boję się że pod wpływem desperacji popełniłem grzech. Otóż chciałem sprawdzić jaki jest mój pociąg fizyczny i włączyłem nagie zdjęcia kobiet i mężczyzn i czekałem na fizyczne podniecenie-teraz tego żałuję że to zrobiłem bo to trochę egoistyczne i przedmiotowe , ale poprostu jestem w desperacji, czasem czuje ze jestem "inny" i myślę sobie ze niechce się wyróżniać, chce być normalny, chce być jak inni, chce być jak normalni ludzie. Chyba nigdy nie pogodzę się z moją orientacja i proszę Boga abym był heteroseksualny. Dodam że nie miałem w dzieciństwie ani teraz dobrej relacji z ojcem raczej z mamą, mam 3 siostry, nie uprawiam żadnego sportu i wogole praktycznie nic nie robię bo nie mam zainteresowań. W podstawówce często nazywano mnie *pizd@*, nie lubiłem i nie lubię wf, stresuje się wewnętrznie powrotem do szkoły ze względu na ludzi-czuje sie od nich gorszy(nierobie teraz z siebie ofiary) . Chciałbym mieć dziewczynę i pozniejszą żonę którą pokocham sercem z którą dowiem się co to prawdziwa miłość - chciałbym takiej doświadczyć bo jest to coś wspaniałego i pięknego. Proszę o jakieś słowa wsparcia.
Luz, jesteś młody, może Ci się "zmienić".
za dużo dzieci nie ma już swoich tatusiów i swoich mam

Awatar użytkownika
baca350
Początkujący
Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 30 kwie 2021
Been thanked: 5 times

Re: Boję się że jestem homoseksualny

Post autor: baca350 » 2021-04-30, 12:48

Panikujesz i szukasz wsparcia. W wieku 16 lat mało kto jest uformowany seksualnie na 100% i jeżeli do tego wieku przytrafia się jakieś epizody homo to może się to utrwalić. Dlatego unikaj takich możliwości jak ciężkich narkotyków.
Ponadto robisz z siebie kompletna sierotę i oczekujesz współczucia i pociechy. Nie masz zainteresowań, nie uprawiasz sportu, zapewne jesteś nieśmiały i drobnej postury.
TO ZACZNIJ W KOŃCU A NIE BIADOL!
Czep się roweru i kręć min 20 km dziennie, zainteresuj się czymś w końcu, bądź ekspertem w jakiejś dziedzinie, teraz to łatwe. Nie bój się dziewczyn, one tez pragną zainteresowania z twojej strony. Do dzieła!!
H .

Awatar użytkownika
Zebra
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1027
Rejestracja: 20 lut 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 336 times
Been thanked: 202 times

Re: Boję się że jestem homoseksualny

Post autor: Zebra » 2021-04-30, 12:55

Ponadto robisz z siebie kompletna sierotę i oczekujesz współczucia i pociechy. Nie masz zainteresowań, nie uprawiasz sportu, zapewne jesteś nieśmiały i drobnej postury.
Niezbyt miłe słowa. Autor poprosił o wsparcie i radę. Nie uważam, że by biadolił i narzekał jak mu źle. Strach paraliżuje człowieka.
Kto zebrę wolno wypuszcza?
Kto osła dzikiego rozwiąże?
Za dom mu dałem pustkowie,
legowiskiem zaś jego słona ziemia.
Śmieje się z miejskiego zgiełku,
słów poganiacza nie słyszy,
w górach szuka pokarmu,
goni za wszelką zielenią.

Hi 39, 5-8

Awatar użytkownika
Praktyk
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1950
Rejestracja: 28 lis 2017
Has thanked: 410 times
Been thanked: 427 times

Re: Boję się że jestem homoseksualny

Post autor: Praktyk » 2021-04-30, 13:04

Katolik pisze: 2021-04-29, 19:27 Mam 16 lat i boję się że mogę być gejem co mnie poprostu przeraża. Nie wyobrażam sobie życia bez rodziny i dzieci, a coraz więcej wskazuję na to że jestem homo. Zaczynam siebie nienawidzieć, niechce nim być ale ciało spprzeciwia mi się. Boję się że pod wpływem desperacji popełniłem grzech. Otóż chciałem sprawdzić jaki jest mój pociąg fizyczny i włączyłem nagie zdjęcia kobiet i mężczyzn i czekałem na fizyczne podniecenie-teraz tego żałuję że to zrobiłem bo to trochę egoistyczne i przedmiotowe , ale poprostu jestem w desperacji, czasem czuje ze jestem "inny" i myślę sobie ze niechce się wyróżniać, chce być normalny, chce być jak inni, chce być jak normalni ludzie. Chyba nigdy nie pogodzę się z moją orientacja i proszę Boga abym był heteroseksualny. Dodam że nie miałem w dzieciństwie ani teraz dobrej relacji z ojcem raczej z mamą, mam 3 siostry, nie uprawiam żadnego sportu i wogole praktycznie nic nie robię bo nie mam zainteresowań. W podstawówce często nazywano mnie *pizd@*, nie lubiłem i nie lubię wf, stresuje się wewnętrznie powrotem do szkoły ze względu na ludzi-czuje sie od nich gorszy(nierobie teraz z siebie ofiary) . Chciałbym mieć dziewczynę i pozniejszą żonę którą pokocham sercem z którą dowiem się co to prawdziwa miłość - chciałbym takiej doświadczyć bo jest to coś wspaniałego i pięknego. Proszę o jakieś słowa wsparcia.
Ja to widzę tak.
Seksualność faceta jest zawsze trochę "otwarta" i mechaniczna. Z braku laku to zamiast kobiety lub mężczyzny i własna ręka robi robotę.
Zamiast ręki to i pewnie drugi facet dałby radę spełnić jej zadanie.
Jest więc to taki grząski grunt. Bo można niechcący przyzwyczaić się do nie tego co trzeba.
Właśnie trochę jak z masturbacją, ilu facetów ma żony a i tak się masturbuje bo... nie wiem co... chyba przywykli za młodu.

Zwłaszcza jak jesteś nieśmiały w stosunku do kobiet, boisz się ich, to na zasadzie wycofania możesz faktycznie wpaść w inne eksperymenty. Bo już tam jakiś chętny na pewno szybko się znajdzie.
Ale masz też w sobie coś co pozwala ci tego nie zrobić. Wolną wolę.
Uwierz, że to nie jest zdecydowane z góry. Nawet jeśli uważasz mężczyzn za pięknych to nie jest taki automat, że już musisz z nimi uprawiać sex.
Po prostu tego nie rób.
Kobieta jest tym darem dla ciebie, który przygotował Bóg. I da ci wystarczająco szczęścia i przyjemności, żeby nie rozważać innych opcji :)
Tylko poczekaj na taką, która będzie cię potrzebować.

Nie bój się chłopie. Bóg jest w tym momencie koło ciebie. I czeka aż rozbudzisz w sobie zaufanie i odwagę.
Ostatnio zmieniony 2021-04-30, 13:16 przez Praktyk, łącznie zmieniany 1 raz.
Panie patrz na moje serce razem ze mną, patrz na prawdę o mnie razem ze mną.

Awatar użytkownika
baca350
Początkujący
Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 30 kwie 2021
Been thanked: 5 times

Re: Boję się że jestem homoseksualny

Post autor: baca350 » 2021-04-30, 13:26

Zebra pisze: 2021-04-30, 12:55 Niezbyt miłe słowa. Autor poprosił o wsparcie i radę. Nie uważam, że by biadolił i narzekał jak mu źle. Strach paraliżuje człowieka.
Czasem potrzebny jest kopniak zamiast głaskania po główce. A Cieśla tez aniołkiem nie był jak trzeba było kopasy porozdawać banksterom w Domu Ojca.
Przecież wspieram go swoja uwagą, poświęcam mu czas, i daje dobra radę, chyba jedyną.
I zobaczymy czy sie odezwie.
Hej!
(...)[Takie zwroty są co najmniej nieeleganckie. Poza tym na forum katolickim, w wątku gdzie ktoś prosi o poradę, zachęcasz do łamania Dekalogu... miłośniczka Faustyny]
Ostatnio zmieniony 2021-04-30, 16:25 przez miłośniczka Faustyny, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
Zebra
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1027
Rejestracja: 20 lut 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 336 times
Been thanked: 202 times

Re: Boję się że jestem homoseksualny

Post autor: Zebra » 2021-04-30, 13:39

Proszę viewtopic.php?f=48&t=118&p=240337&hilit ... 3w#p240337
Masz tam instrukcje jak cytować lub poćwiczyć.
Co do kopniaków, zgadzam się. Czasem jest to potrzebne. Może faktycznie nie potrzebnie zwracałam uwagę.
Co do żon.... jeśli żona specjalnie unika zbliżeń a nie ma co do tego ważnych powodów to faktycznie można mówić, że zbyt często ją "głowa boli". Ale odnoszę wrażenie, że rzadko kiedy mężczyźni potrafią uszanować to, że nie trzeba bardzo często współżyć żeby być szczęśliwym. Żeby nie użyć słowa "myślicie ciągle o jednym".
Znowu baca się do ciebie przyczepiłam. Nie specjalnie tak po prostu odpowiadam na to co piszesz. Nie odbierz mnie jakoś źle ;)
Ostatnio zmieniony 2021-04-30, 13:39 przez Zebra, łącznie zmieniany 1 raz.
Kto zebrę wolno wypuszcza?
Kto osła dzikiego rozwiąże?
Za dom mu dałem pustkowie,
legowiskiem zaś jego słona ziemia.
Śmieje się z miejskiego zgiełku,
słów poganiacza nie słyszy,
w górach szuka pokarmu,
goni za wszelką zielenią.

Hi 39, 5-8

Awatar użytkownika
baca350
Początkujący
Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 30 kwie 2021
Been thanked: 5 times

Re: Boję się że jestem homoseksualny

Post autor: baca350 » 2021-04-30, 14:19

Pomyliłem Cie z facetem, jako Gawędziarz, a kobitka jesteś. Dzięki za instrukcje , poćwiczę.
Hej!

Katolik
Przybysz
Przybysz
Posty: 8
Rejestracja: 10 kwie 2021
Has thanked: 17 times

Re: Boję się że jestem homoseksualny

Post autor: Katolik » 2021-04-30, 15:48

Dziękuję wam za słowa wsparcia i za kopniaka od @baca350 . Może faktycznie za mało mi tych *kopniaków* w życiu. Nie chcę robić z siebie ofiary. Co do masturbacji to nie robię już tego od lutego tego roku. Dziękuję Bogu za to że pomógł mi z tego wyjść. Walczyłem z tym ponad rok i mam nadzieję i ufam ze Bóg mi pomoże aby nie zrobić tego już więcej. Miałem chwilę zwątpienia że może już nigdy się od tego nie uwolnię a jednak z Bogiem wszystko się udaje. Miałem ogromne wyrzuty sumienia i czułem się beznadziejnie. Jednak ulga odeszła po spowiedzi. Nie zamierzam już tego robić bo jednak jest to trochę niszczące psychicznie To taka trochę dygresja od mojego głównego tematu. Pozdro mordeczki 🤪
Ostatnio zmieniony 2021-04-30, 15:56 przez Katolik, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
baca350
Początkujący
Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 30 kwie 2021
Been thanked: 5 times

Re: Boję się że jestem homoseksualny

Post autor: baca350 » 2021-04-30, 22:54

Jesteś.
To dobrze. Będzie z ciebie człowiek. Tak sądzę.
I pisz. Parę kopniaków ci się przyda jeszcze, lepiej tu niż od życia.
I zachowaj spokój nie panikuj. Każdy miewał rozterki.
Hej!

Dodano po 3 minutach 13 sekundach:
(...)[Takie zwroty są co najmniej nieeleganckie. Poza tym na forum katolickim, w wątku gdzie ktoś prosi o poradę, zachęcasz do łamania Dekalogu... miłośniczka Faustyny]

--nie wiem o co ci chodzi. Jakie łamanie dekalogu?? Poza tym nadmierna delikatność jest błędem. Czasem trzeba potrząsnąć.
H.
Ostatnio zmieniony 2021-05-01, 15:03 przez miłośniczka Faustyny, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13689
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2004 times
Been thanked: 2176 times

Re: Boję się że jestem homoseksualny

Post autor: sądzony » 2021-05-01, 00:56

Dobra relacja z matką + 3 siostry to całkiem niezła baza na artystę. Jesteś pewnie b. delikatny i uczuciowy. Poezja, muzyka, malarstwo, pastiż, opowiadanie może być Twoją dobrą stroną. Rosterki wewnętrzne, ból i wyobcowanie mogą stanowić pokarm dla sztuki. Ciutka talentu (który ma każdy) i weny (iskry Bożej) i gotowe. Kobiety to lubią. :)

Mając 3 siostry z pewnością sporo o nich (kobietach) wiesz (także mam 3).
Archetyp maczo chyba pomału zaczyna tracić na wartości.
Kobiety "chcą" facetow którzy są w stanie je wysłuchać, zrozumieć, pomóc, a nie tych co wolą samochody, mecz i ryby.

Myślę, że możesz mieć potencjał.

Co do homoseksualizmu ... szczerze powiedziawszy ja nie spalem jeszcze nigdy z mężczyzną, ale uważam, że tylko dlatego, że nie spotkałem takiego, którego bym pokochał.

Jesteś młody. Ja w twoim wieku miałem inny problem. Zaczynałem gubić sens życia i wzbierało we mnie pragnienie śmierci.
Przeżyłem jednak choć miejscami było blisko.

Okres, w którym się obecnie znajdujesz to burza. Będzie trwać,
ale się skończy.

W milości.
dt
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

ODPOWIEDZ