Bransoletka magnetyczna

Rozmowa na temat upadłego anioła, czyli szatana, jego cel w świecie, początek jego istnienia, itp.
Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Bransoletka magnetyczna

Post autor: Andej » 2021-10-06, 06:28

To podobnie jak z lekarstwami. Trucizna podawana w odpowiednich dawkach jest lekarstwem. Lekarstwo podawane bez choroby lub w dużych ilościach może zabić.
Pole elektromagnetyczne o dużej częstocie i mocy może nawet zwęglić. Masz je kuchence mikrofalowej.
W poprzednim poście napisałem, że wykorzystywane impulsowo. Wylukaj hasło terapuls, przeczytasz więcej o tym.
Natomiast pole niskiej częstotliwości względnie statycznie nie może ugotować. Dlatego może oddziaływać przez dłuższy okres.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Bransoletka magnetyczna

Post autor: Jozek » 2021-10-06, 09:20

ultradzwieki w medycynie uzywane sa do nagrzewania chorych tkanek i jak najbardziej moga ugotowac tkanki podobnie jak mikrofale.
CMK, jak nie wiesz o co chodzi to nie wypowiadaj sie i to w tak dyletancki sposob.
w medycynie uzywa sie ultradzwiekow kierunkowo z dwu lub wiecej zrodel tak by nagrzewaly jedynie jakas niewielka czesc tkanki wewnatrz ciala nie nagrzewajac nawet powierzchni skory.
przypomina to metode triangulacji w lokalizacji radiowej.
dwa lub wiecej zrodel skierowuje sie w jedno miejsce w przestrzeni ciala tak by "ogniskowaly" sie w tym miejscu i tylko to miejsce jest w ten sposob ogrzewane.

nie potrzeba do tego jakichs wzmacniaczy hydraulicznych. ;)

jak we wszystkim wazny jest sposob uzycia, a mniej mechaniczne czy fizyczne wlasciwosci.
RTG jest zabojcze, ale w malej dawce i krotkim czasie cie nie zabije, dlatego wymyslono maszyny RTG maloobrazkowe by niewielka dawka po skupieniu mogla naswietlic material swiatloczuly.

z tym bransoletkami itp. to takie wiejskie interpretacje urzadzen medycznych i ludzie mysla za skoro w medycynie uzywa sie magnetyzmu w jakiejs formie, to magnesy powinny tez to zrobic bo sa ogolnie dostepne i nie trzeba chodzic do lekarza, czy szpitala. ;)
takie proby leczenia na zas, jak codzienne branie tabletek przeciwbolowych tak profilaktycznie zanim glowa bedzie bolec. ;)

ta dyskusja przypomina mi wlasciwosci jagod, jedni twierdza ze pomagaja na rozwolnienie, a inni ze na zatwardzenie. A one pomagaja na jedno i drugie, trzeba tylko wiedziec dlaczego tak jest i dlaczego i w jakich warunkach te przeciwstawne wlasciwosci moga miec jagody.
kiedys taka wiedze uwazano za czary i palono na stosie.
Ostatnio zmieniony 2021-10-06, 09:52 przez Jozek, łącznie zmieniany 4 razy.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5319
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 843 times
Been thanked: 1402 times

Re: Bransoletka magnetyczna

Post autor: abi » 2021-10-06, 10:17

ale czy naprawde nikt nie widzi ze oprocz problemu - naukowo uzasadnione dzialanie czy okultyzm
jest tu problem ze zwroceniem prezentu - co jest niemile, jesli nie obrazliwe?
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Czarny
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sie 2015
Has thanked: 898 times
Been thanked: 338 times

Re: Bransoletka magnetyczna

Post autor: Czarny » 2021-10-06, 10:31

abi pisze: 2021-10-06, 10:17 ale czy naprawde nikt nie widzi ze oprocz problemu - naukowo uzasadnione dzialanie czy okultyzm
jest tu problem ze zwroceniem prezentu - co jest niemile, jesli nie obrazliwe?
Oczywiście abi zwróciłaś uwagę na sprawę istotną.
Bransoletka była prezentem i ojciec napewno nie chciał zaszkodzić córce. Gdy odda będzie mu po prostu bardzo przykro. Moja opinia o jej szkodliwości jest jednoznaczna, ale mniejsza nią.
Ostatnio zmieniony 2021-10-06, 11:24 przez Czarny, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Bransoletka magnetyczna

Post autor: Jozek » 2021-10-06, 10:32

abi pisze: 2021-10-06, 10:17 ale czy naprawde nikt nie widzi ze oprocz problemu - naukowo uzasadnione dzialanie czy okultyzm
jest tu problem ze zwroceniem prezentu - co jest niemile, jesli nie obrazliwe?
Zgadza sie.
mozna taka bransoletke uzyc do wieszania bizuterii przyczepiajac ja do metalowej polki czy innego elementu w lazience. ;)
od biurka trzeba ja trzymac z daleka bo mozna cos niechcacy wykasowac, a chyba najbardziej wrazliwe sa karty platnicze i pozniej moze byc klopot z zaplaceniem rachunku w sklepie, lub wybraniem gotowki z maszyny. ;)
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3419
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 157 times
Been thanked: 357 times

Re: Bransoletka magnetyczna

Post autor: Gzresznik Upadający » 2021-10-06, 10:37

Wrzucę tu belkot dotyczący" możliwości" tych obrączek. https://tostpost.com/pl/zdrowie/15199-m ... letki.html


Zwracam uwagę na merytoryczność zrodel dotyczących badania właściwości a właściwie ich BRAK 😁

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Bransoletka magnetyczna

Post autor: Jozek » 2021-10-06, 10:46

Gzresznik Upadający pisze: 2021-10-06, 10:37 Wrzucę tu belkot dotyczący" możliwości" tych obrączek. https://tostpost.com/pl/zdrowie/15199-m ... letki.html


Zwracam uwagę na merytoryczność zrodel dotyczących badania właściwości a właściwie ich BRAK 😁
czyli zwiazane sa z chinska medycyna alternatywna. ;)
Nalezalo by dodac ze Chiny sa chyba jedynym i najwiekszym producentem magnesow a taka bizuteria to idealny sposob na wiekszy zbyt tego towaru. ;)
Ostatnio zmieniony 2021-10-06, 10:47 przez Jozek, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18862
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2601 times
Been thanked: 4598 times
Kontakt:

Re: Bransoletka magnetyczna

Post autor: Marek_Piotrowski » 2021-10-06, 11:56

Gzresznik Upadający pisze: 2021-10-06, 10:37 Wrzucę tu belkot dotyczący" możliwości" tych obrączek. https://tostpost.com/pl/zdrowie/15199-m ... letki.html
Zwracam uwagę na merytoryczność zrodel dotyczących badania właściwości a właściwie ich BRAK 😁
W ogóle śmieszne jest dla mnie powoływanie się na "starożytną chińską medycynę". Zwłaszcza, jeśli się pamięta, że jedną z jej tez było np. to, że myślimy... brzuchem. Czy naprawdę warto się kierować wskazaniami nauki mającej tego typu podstawy i kompetencje?

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Bransoletka magnetyczna

Post autor: Andej » 2021-10-06, 13:23

Skoro dyskusja przybiera formę naukowej debaty, to pozwolę sobie przypomnieć jeszcze jeden przejaw magnetyzmu. Mianowicie magnetyzm zwierzęcy. Niegdyś popularny, teraz zapomniany. Czas sięgnąć do źródeł.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18862
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2601 times
Been thanked: 4598 times
Kontakt:

Re: Bransoletka magnetyczna

Post autor: Marek_Piotrowski » 2021-10-06, 13:30

Andej pisze: 2021-10-06, 13:23 Skoro dyskusja przybiera formę naukowej debaty, to pozwolę sobie przypomnieć jeszcze jeden przejaw magnetyzmu. Mianowicie magnetyzm zwierzęcy. Niegdyś popularny, teraz zapomniany. Czas sięgnąć do źródeł.
W pewnym sensie przeżywa swój renesans w popisach scenicznych i w ruchu charyzmatycznym. Mam na mysli tzw. "upadki w duchu" oraz "hipnozę magnetyczną".

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18862
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2601 times
Been thanked: 4598 times
Kontakt:

Re: Bransoletka magnetyczna

Post autor: Marek_Piotrowski » 2021-10-06, 15:47

Jozek pisze: 2021-10-06, 10:32 chyba najbardziej wrazliwe sa karty platnicze i pozniej moze byc klopot z zaplaceniem rachunku w sklepie, lub wybraniem gotowki z maszyny. ;)
Owszem, choć karty kredytowe magnetyczne już wychodzą z użycia (nie wiem czy w ogóle jeszcze są), a chipowi raczej pole niegroźne.
Za to kartę do drzwi w firmie (o ile jest starego typu) można "rozmagnesować".

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18862
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2601 times
Been thanked: 4598 times
Kontakt:

Re: Bransoletka magnetyczna

Post autor: Marek_Piotrowski » 2021-10-06, 16:02

Odpowiedzialem w odpowiednim wątku viewtopic.php?f=78&t=8621&p=263113#p263113
Zapraszam do odpowiedniego wątku, zapoznania się z nim i dyskutowania tam
Ostatnio zmieniony 2021-10-06, 16:07 przez Marek_Piotrowski, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4434
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1078 times
Been thanked: 1149 times

Re: Bransoletka magnetyczna

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2021-10-08, 00:58

Posty nie na temat przeniosłam tutaj:viewtopic.php?t=400&start=3360
I tutaj: viewtopic.php?t=8621&start=45
Ostatnio zmieniony 2021-10-08, 01:02 przez miłośniczka Faustyny, łącznie zmieniany 1 raz.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

ODPOWIEDZ