Homoseksualizm - akceptować czy ktytykować?

Rozmowa na temat upadłego anioła, czyli szatana, jego cel w świecie, początek jego istnienia, itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13803
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2022 times
Been thanked: 2204 times

Re: Homoseksualizm - akceptować czy ktytykować?

Post autor: sądzony » 2020-10-19, 17:11

@Andej @Pompieri A ja nadal Was pytam jakich większych praw niż reszta społeczeństwa?
Ostatnio zmieniony 2020-10-19, 17:11 przez sądzony, łącznie zmieniany 1 raz.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

afilatelista_michal

Re: Homoseksualizm - akceptować czy ktytykować?

Post autor: afilatelista_michal » 2020-10-19, 18:17

miłośniczka Faustyny pisze: 2020-10-18, 21:52 A homseksualizm sam w sobie nie jest grzechem. Grzechem jest podejmowanie czynów, aktów homoseksualnych.
Tylko co jest złego w czynach homoseksualnych? Dorosłe osoby mają (przynajmniej większość) potrzeby seksualne, a brak ich zaspokojenia prowadzi do frustracji. Z seksu homoseksualnego nie będzie dzieci więc jest to sprawa wyłącznie osób dorosłych. Nikt nikogo nie krzywdzi a wręcz przeciwnie;)
Gdzie tu jakiś niemoralny czyn?

Albertus
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6013
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 455 times
Been thanked: 919 times

Re: Homoseksualizm - akceptować czy ktytykować?

Post autor: Albertus » 2020-10-19, 18:55

afilatelista_michal pisze: 2020-10-19, 18:17
miłośniczka Faustyny pisze: 2020-10-18, 21:52 A homseksualizm sam w sobie nie jest grzechem. Grzechem jest podejmowanie czynów, aktów homoseksualnych.
Tylko co jest złego w czynach homoseksualnych? Dorosłe osoby mają (przynajmniej większość) potrzeby seksualne, a brak ich zaspokojenia prowadzi do frustracji. Z seksu homoseksualnego nie będzie dzieci więc jest to sprawa wyłącznie osób dorosłych. Nikt nikogo nie krzywdzi a wręcz przeciwnie;)
Gdzie tu jakiś niemoralny czyn?
Każdy pozamałżeński akt seksualny jest grzechem a więc z racji tego stosunki homoseksualne są zawsze grzeszne.

A oczywiście żadne związki homoseksualne nigdy małżeństwami nie będą.

Nawet polska konstytucja jasno określa że małżeństwo jest związkiem kobiety i mężczyzny ale nie ma to żadnego znaczenia bo żadne ludzkie prawo nie może tego zmienić, nawet gdyby wszystkie konstytucje świata mówiły inaczej.

Poza tym to homoseksualizm jest dewiacją, podobnie jak zoofilia, fetyszyzm, itp a stosunki homoseksualne są obrzydliwością.

Oczywiście to ostatnie to subiektywne odczucie ale w mojej opinii jest ono oczywiste dla wszystkich, trzeźwo myślących, ludzi.
Ostatnio zmieniony 2020-10-19, 19:00 przez Albertus, łącznie zmieniany 1 raz.

Pompieri
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1094
Rejestracja: 28 wrz 2020
Has thanked: 457 times
Been thanked: 182 times

Re: Homoseksualizm - akceptować czy ktytykować?

Post autor: Pompieri » 2020-10-19, 19:00

A co jest dobrego w stosunkach homoseksualnych?

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Homoseksualizm - akceptować czy ktytykować?

Post autor: Andej » 2020-10-19, 19:38

sądzony pisze: 2020-10-19, 17:11 @Andej @Pompieri A ja nadal Was pytam jakich większych praw niż reszta społeczeństwa?
Na przykład w Warszawie:
• Żądanie bezpiecznego schronienia, możliwości uporządkowania sytuacji prawnej czy socjalnej wyłącznie osobom LGBT+. Pozostałą resztę społeczeństwa pomijając.
• Wprowadzenie miejskiego mechanizmu zgłaszania, monitorowania i prowadzenia statystyk zachowań mogących mieć znamiona przestępstwa z nienawiści motywowanych homofobią i transfobią oraz zwiększenie dostępności wsparcia psychologicznego i prawnego dla osób LGBT+ będących ofiarami przestępstw z nienawiści z pominięciem praw całej reszty społeczeństwa.
• Wprowadzenie do stołecznych nauczycieli i nauczycielek lub pedagogów i pedagożek szkolnych, którzy i które będą monitorować sytuację uczniów LGBT+ w warszawskich szkołach podstawowych i średnich, ignorując prawa pozostałych.
• Wywieranie presji na nauczycieli i dyrektorów aby zmuszali personel do działań na rzecz jednej grupy społecznej, a właściwie aby swoją indoktrynacją ją kreowali.
• Żądanie utworzenia centrum LGBT+ wmawiających społeczeństwu, jak wielki i pozytywny wkład w kulturę ma LGBT z pominięciem innych orientacji.
• Zapewnienie wolności artystycznej osobom przejawiającym nienawiść wobec osób o innych poglądach niż lgbt.
• Rozpoznanie potrzeb i wsparcie klubów sportowych skupiających osoby LGBT z pominięciem potrzeb innych grup społecznych.
• Podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji w miejscu pracy tylko jednej wybranej grupie społecznej.
• Żądanie stwarzania specjalnych warunków pracy dla elgiebetowców.
• Dyskryminacja w zakresie zamówien publicznych, przedsiębiorstw, które nie przyznają specjalnych praw elgiebetowcom.
• Wymuszanie podejmowania inicjatyw na rzecz społeczności LGBT+ w ramach kompetencji i potrzeb, z pomijaniem innych grup społecznych.


Powtarzam jak mantrę. Homoseksualiści, transwestyci itd. nie są ludźmi lepszymi od innych. Uważam, że należą im się takie same prawa, jak każdemu innemu członkowi społeczeństwa.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13803
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2022 times
Been thanked: 2204 times

Re: Homoseksualizm - akceptować czy ktytykować?

Post autor: sądzony » 2020-10-19, 19:46

afilatelista_michal pisze: 2020-10-19, 18:17
miłośniczka Faustyny pisze: 2020-10-18, 21:52 A homseksualizm sam w sobie nie jest grzechem. Grzechem jest podejmowanie czynów, aktów homoseksualnych.
Tylko co jest złego w czynach homoseksualnych? Dorosłe osoby mają (przynajmniej większość) potrzeby seksualne, a brak ich zaspokojenia prowadzi do frustracji. Z seksu homoseksualnego nie będzie dzieci więc jest to sprawa wyłącznie osób dorosłych. Nikt nikogo nie krzywdzi a wręcz przeciwnie;)
Gdzie tu jakiś niemoralny czyn?
Jest zaspokajaniem własnych potrzeb na najniższym poziomie, bez Boga.
Coś jak bulimia
jesz,
ale nie pozwalasz sobie czerpać z tego życia.

Dodano po 4 minutach 32 sekundach:
Andej pisze: 2020-10-19, 19:38
sądzony pisze: 2020-10-19, 17:11 @Andej @Pompieri A ja nadal Was pytam jakich większych praw niż reszta społeczeństwa?
Na przykład w Warszawie:
• Żądanie bezpiecznego schronienia, możliwości uporządkowania sytuacji prawnej czy socjalnej wyłącznie osobom LGBT+. Pozostałą resztę społeczeństwa pomijając.
• Wprowadzenie miejskiego mechanizmu zgłaszania, monitorowania i prowadzenia statystyk zachowań mogących mieć znamiona przestępstwa z nienawiści motywowanych homofobią i transfobią oraz zwiększenie dostępności wsparcia psychologicznego i prawnego dla osób LGBT+ będących ofiarami przestępstw z nienawiści z pominięciem praw całej reszty społeczeństwa.
• Wprowadzenie do stołecznych nauczycieli i nauczycielek lub pedagogów i pedagożek szkolnych, którzy i które będą monitorować sytuację uczniów LGBT+ w warszawskich szkołach podstawowych i średnich, ignorując prawa pozostałych.
• Wywieranie presji na nauczycieli i dyrektorów aby zmuszali personel do działań na rzecz jednej grupy społecznej, a właściwie aby swoją indoktrynacją ją kreowali.
• Żądanie utworzenia centrum LGBT+ wmawiających społeczeństwu, jak wielki i pozytywny wkład w kulturę ma LGBT z pominięciem innych orientacji.
• Zapewnienie wolności artystycznej osobom przejawiającym nienawiść wobec osób o innych poglądach niż lgbt.
• Rozpoznanie potrzeb i wsparcie klubów sportowych skupiających osoby LGBT z pominięciem potrzeb innych grup społecznych.
• Podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji w miejscu pracy tylko jednej wybranej grupie społecznej.
• Żądanie stwarzania specjalnych warunków pracy dla elgiebetowców.
• Dyskryminacja w zakresie zamówien publicznych, przedsiębiorstw, które nie przyznają specjalnych praw elgiebetowcom.
• Wymuszanie podejmowania inicjatyw na rzecz społeczności LGBT+ w ramach kompetencji i potrzeb, z pomijaniem innych grup społecznych.


Powtarzam jak mantrę. Homoseksualiści, transwestyci itd. nie są ludźmi lepszymi od innych. Uważam, że należą im się takie same prawa, jak każdemu innemu członkowi społeczeństwa.
A skąd to wziąłeś. Jakieś źródło czy to obserwacje własne?
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Homoseksualizm - akceptować czy ktytykować?

Post autor: Andej » 2020-10-19, 19:58

Skorzystałem z porozumienia Trzaskowskiego i Rabieja z elgiebetowcami. Samemu punktować by mi się nie chciało, gdyż nie walczę z elgiebetowcami, ani nie uważam ich za wrogów. I mam świadomość, że homoseksualiści (innych literek nie znam osobiście) nie żądają specjalnych praw. To ideolodzy w ramach lewicowej walki tego żądają. Zwykli homoseksualiści wolą żyć sobie skromnie, bez narzucania innym czegokolwiek. Tak jak inni ludzie. Na takich samych zasadach.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13803
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2022 times
Been thanked: 2204 times

Re: Homoseksualizm - akceptować czy ktytykować?

Post autor: sądzony » 2020-10-19, 20:10

Ok, dziękuje.
A jeszcze jedno pytanie.
Czy LGBTowcy mają już jakieś prawo(a) którego(ych) nie mają heterycy (nie mylić z heretykami :) )?
Bo z tego co wiem to nie mają nawet równych heterykom (małżeństwo, związki, adopcja ...).
Czyli chyba wszystko jest w porządku?
Czy nie?
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Homoseksualizm - akceptować czy ktytykować?

Post autor: Andej » 2020-10-19, 20:27

sądzony pisze: 2020-10-19, 20:10 Bo z tego co wiem to nie mają nawet równych heterykom (małżeństwo, związki, adopcja ...).
Żartujesz? Czy tak na poważnie?
Mają prawo do małżeństw. Mają prawo do związków. Prawo adopcyjne też ich nie dyskryminuje. Ale zanim rozwinę, wytłumacz na czym ma polegać ta dyskryminacja w zakresie adopcji. Podaj konkretny paragraf prawa adopcyjnego, który dyskryminuje elgiebetówców. Jeśli podasz, przyznam rację. I sam będę piętnować dyskryminację, jeśli okaże się ona czymś działającym na szkodę dzieci.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13803
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2022 times
Been thanked: 2204 times

Re: Homoseksualizm - akceptować czy ktytykować?

Post autor: sądzony » 2020-10-19, 20:54

Ja tak na poważnie.
To chyba nie znam prawa.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

afilatelista_michal

Re: Homoseksualizm - akceptować czy ktytykować?

Post autor: afilatelista_michal » 2020-10-19, 21:12

Andej pisze: 2020-10-19, 20:27
sądzony pisze: 2020-10-19, 20:54 Bo z tego co wiem to nie mają nawet równych heterykom (małżeństwo, związki, adopcja ...).
Żartujesz? Czy tak na poważnie?
Mają prawo do małżeństw. Mają prawo do związków.
Czy Ty w tej chwili insynuujesz że mogą wziąć małżeństwo ale heteroseksualne?
Jeśli tak, to bezczelne go godne ubolewania.

Poprawione cytowanie
~ToTylkoJa
Ostatnio zmieniony 2020-10-19, 21:14 przez ToTylkoJa, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13803
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2022 times
Been thanked: 2204 times

Re: Homoseksualizm - akceptować czy ktytykować?

Post autor: sądzony » 2020-10-19, 21:46

afilatelista_michal pisze: 2020-10-19, 21:12
Andej pisze: 2020-10-19, 20:27
sądzony pisze: 2020-10-19, 20:54 Bo z tego co wiem to nie mają nawet równych heterykom (małżeństwo, związki, adopcja ...).
Żartujesz? Czy tak na poważnie?
Mają prawo do małżeństw. Mają prawo do związków.
Czy Ty w tej chwili insynuujesz że mogą wziąć małżeństwo ale heteroseksualne?
Jeśli tak, to bezczelne go godne ubolewania.

Poprawione cytowanie
~ToTylkoJa
Nie irytuj się. To taki wybieg ze strony @Andej jak mniemam.
Dlatego nie kontynuowałem.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Homoseksualizm - akceptować czy ktytykować?

Post autor: Andej » 2020-10-19, 22:18

afilatelista_michal pisze: 2020-10-19, 21:12Czy Ty w tej chwili insynuujesz że mogą wziąć małżeństwo ale heteroseksualne?
Jeśli tak, to bezczelne go godne ubolewania.
I znów, z braku argumentów arogancja (to eufemistyczne określenie).
Nie insynuuję, ale stwierdzam stan faktyczny. Każdy homoseksualista i każda homoseksualistka może wziąć ślub. Pod warunkiem, że masz na myśli tzw. ślub cywilny (tu uwaga: każdy dodany przymiotnik ogranicza pojęcie). Takie jest prawo.
Obraźliwym stwierdzeniem starasz się ukryć własną ignorancję i niewiedzę. Pogrążasz się.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

afilatelista_michal

Re: Homoseksualizm - akceptować czy ktytykować?

Post autor: afilatelista_michal » 2020-10-19, 22:23

Każdy homoseksualistą może wziąć ślub pod warunkiem że to nie z osobą którą kocha. I że zniszczy życie osobie z która weźmie ślub. Super.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Homoseksualizm - akceptować czy ktytykować?

Post autor: Andej » 2020-10-19, 22:39

afilatelista_michal pisze: 2020-10-19, 22:23 Każdy homoseksualistą może wziąć ślub pod warunkiem że to nie z osobą którą kocha. I że zniszczy życie osobie z która weźmie ślub. Super.
To przykre, że nie kocha. To tragiczne, że bierze ślub, aby niszczyć komuś życie. Czy do prawdy, nie wystarczy komuś to, że jest homoseksualistą i zyć zgodnie z własnymi preferencjami? Skąd w nich (jak twierdzisz) taka nienawiść, aby komuś szkodzić? A i sobie zapewne też. Sado - maso?

Czy nie może ślubować komuś, kogo pożąda?
Ostatnio zmieniony 2020-10-19, 22:40 przez Andej, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ