Jak spowiadać się z grzechu nieczystości?

maniarski

Re: Jak spowiadać się z grzechu nieczystości?

Post autor: maniarski » 2017-12-19, 01:46

Dziękuję bardzo za wszystko. Myślę, że temat został już wyczerpany. Dowiedziałem się trochę o sobie, oraz miło spędziłem czas. Dziękuję. Mam nadzieję, że jeszcze tu wrócę, tym razem, żeby pomagać innym :) Wszystkiego Dobrego! Z Bogiem!

Abraham45

Re: Jak spowiadać się z grzechu nieczystości?

Post autor: Abraham45 » 2017-12-19, 01:54

Podziękujesz jak będziesz kroczył właściwą drogą prowadzącą do Boga. To najlepsza forma podziękowania. A na koniec wypada życzyć ci wszystkiego co najlepsze, przede wszystkim Bożego błogosławieństwa, gdyż oo jest chyba najbardziej potrzebne.

Magnolia

Re: Jak spowiadać się z grzechu nieczystości?

Post autor: Magnolia » 2017-12-19, 08:01

Cieszę się, że szukałeś pomocy w rozwianiu swoich wątpliwości właśnie tu, cieszę się, że mogłam pomóc.
Dodam od siebie, że podoba mi się Twoja postawa szukania pomocy, zadawania trudnych pytań, postawa pracy nad coraz lepszym spowiadaniem się, oraz postawa pracy nad panowaniem nad sobą.
Może polecaj innym nasze forum, może ktoś jeszcze potrzebuje pomocy, rozmowy o Bogu albo religii.

Magnolia

Re: Jak spowiadać się z grzechu nieczystości?

Post autor: Magnolia » 2018-04-20, 13:07

Podkleję jeszcze filmik, aby rzucić światło na cały problem masturbacji, może się komuś przydadzą te informacje, są podane w przystępnej formie.


ODPOWIEDZ