Rytuał?

Rozmowa na temat upadłego anioła, czyli szatana, jego cel w świecie, początek jego istnienia, itp.
ODPOWIEDZ
Taktok

Rytuał?

Post autor: Taktok » 2019-06-16, 19:36

Witam ostatnio po ,,czynie nieczystym,, bez umycia rąk zjadłem jedzenie , po chwili zrozumilem od czgo były brudne te ręce. Czy oddałem duszę, słyszałemno przypadku świętegovktórego szatan kusił aby zjadł własne nasie , on tego nie zrobił ale ja chyba tak czy coś się stało (oprócz grzechu)

Dodano po 30 sekundach:
Jak to wygląda

Dominik

Re: Rytuał?

Post autor: Dominik » 2019-06-16, 19:46

Według mnie sama masturbacja jest grzechem, a jak zjesz efekt własnego rękodzieła to będzie to głupota, a nie grzech.

Taktok

Re: Rytuał?

Post autor: Taktok » 2019-06-16, 20:40

Chodziło mi razcej czy oddałem duszę, przez co czego nie zrobił ten święty.

Magnolia

Re: Rytuał?

Post autor: Magnolia » 2019-06-16, 20:47

Dzieciaku, nie zachowałeś podstawowych zasad higieny. I to by było na tyle. Gdzie tu masz zagrożenie oddania duszy diabłu?!
Niepokojące jest to w jakich sytuacjach Ty widzisz ten problem... to naprawdę wymaga konsultacji u psychologa, albo u kapłana (który pewnie skieruje cie do psychologa). Dbanie o swoje zdrowie jest wolą Bożą. Zadbaj o swoje zdrowie.

Awatar użytkownika
Viridiana
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1705
Rejestracja: 6 sie 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 552 times
Been thanked: 419 times

Re: Rytuał?

Post autor: Viridiana » 2019-06-16, 23:22

Taktok, gdybyś był opętany, to czy zastanawiałbyś się nad tym, czy jesteś opętany? ;)
Miłość nie wyrządza zła drugiemu człowiekowi. Miłość więc jest wypełnieniem Prawa (Rz 13, 10)

robbo1

Re: Rytuał?

Post autor: robbo1 » 2019-07-13, 10:58

Taktok pisze: 2019-06-16, 19:36 Witam ostatnio po ,,czynie nieczystym,, bez umycia rąk zjadłem jedzenie , po chwili zrozumilem od czgo były brudne te ręce. Czy oddałem duszę, słyszałemno przypadku świętegovktórego szatan kusił aby zjadł własne nasie , on tego nie zrobił ale ja chyba tak czy coś się stało (oprócz grzechu)

Dodano po 30 sekundach:
Jak to wygląda
Przeczytaj sobie wer. z Mat.15:10-11,czy 15:1-20

ODPOWIEDZ