Robienie zdjęć z ukrycia

Rozmowa na temat upadłego anioła, czyli szatana, jego cel w świecie, początek jego istnienia, itp.
ODPOWIEDZ
Wojsz

Robienie zdjęć z ukrycia

Post autor: Wojsz » 2019-07-19, 18:30

Witam. Mam krótkie pytanie dotyczące grzechu nieczystości. Robiłem kiedyś przez krótki okres zdjęcia z ukrycia dziewczynom. Nie były to żadne nagie zdjęcia itd.
Nie miałem pełnej świadomości że może je to krzywdzić i że tak naprawdę jest to grzech. Gdy zdałem sobie sprawę z tego że było to strasznie głupie i mogło krzywdzić inną osobę wyspowiadałem się mówiąc że robiłem dziewczynom zdjęcia z ukrycia. Dręczy mnie jednak jedna rzecz. Jedno zdjęcie było "spod sukienki". Nie wiem czy takie zdjęcie może być zaliczone jako robienie zdjęcia z ukrycia i strasznie mnie to męczy. Dodam tylko, że żadna z dziewczyn nie dowiedziała się o tym a zdjęcia są dawno skasowane.
Pytanie jest następujące: Jest się czym przejmować czy nie? Podczas następnej spowiedzi wspomnieć o tym czy zapomnieć wyznany już grzech?
Ostatnio zmieniony 2022-10-10, 22:35 przez miłośniczka Faustyny, łącznie zmieniany 1 raz.

Magnolia

Re: Pytanie

Post autor: Magnolia » 2019-07-19, 18:35

Wyznałeś już ten grzech, w moim odczuciu, zapomnieć.

Biserica Dumnezeu

Re: Pytanie

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2019-07-19, 19:37

Posluchaj sie Magnolii ... bo warto.

Dominik

Re: Pytanie

Post autor: Dominik » 2019-07-19, 19:49

Wyspowiadałeś się już w sumie z tego, doprecyzowanie nic nie zmieni.

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Pytanie

Post autor: ToTylkoJa » 2019-07-19, 23:18

Ty wiedziałeś o co Ci chodzi. Wiedziałeś o czym mówisz i to jest najważniejsze. Ksiądz mógł nie zrozumieć, ale on tam jest tylko łącznikiem. Nie przejmuj się tym, jak dla mnie wyspowiadałeś się już z tego.

Biserica Dumnezeu

Re: Pytanie

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2019-07-19, 23:25

Dodam tylko, ze Magnolia, Dominik i ( jak dla mnie bardzo celnie ) To Tylko Ja dali Tobie dobre i od serca rady. Przyjmij je z pelna otwrtoscia.

ODPOWIEDZ