Zagrożenie dla zwierząt gospodarskich

Rozmowa na temat upadłego anioła, czyli szatana, jego cel w świecie, początek jego istnienia, itp.
ODPOWIEDZ
Pixel

Zagrożenie dla zwierząt gospodarskich

Post autor: Pixel » 2019-07-21, 07:51

Witam. Mam pytanie a raczej sprawę. Otóż kiedyś gdy sprzątaliśmy z pewnymi osobami taką jakby szopę(nie jest to istotne) wśród zboża leżało trochę trutki na szczury. I ktoś wziął to wsypał do wiaderka i mi dal do wyrzucenia. Powiedział abym wyrzucił tam w jakiś dół niedaleko stąd. No i tak jakby to zrobiłem ale wyrzuciłem gdzieś indziej to abym może mógł to sprzątnąć. Teraz boję się że jakieś zwierzęta mogły tam przyjść i zjeść tego zboża( np. kury). Mogę napisać że robilsimy to na swojej działce a wyrzucilem to na swoją i trochę na sąsiada plac(ten dół). Ta działka sąsiada jest opuszczona i nikt tam nie mieszka. Ale z drugiej strony ode mieszka sąsiad i on chyba ma kury. Pomyślałem sobie że zrobiłem o na swoim placu więc co jego kury mnie obchodzą. Ale znowu tam chyba nie ma ogrodzenia i te kury chyba tamtędy łażą. Co mam zrobić, wiem że zgrzeszyłem. Mam iść i to pozbierać? Nawet jeśli to jak wsord patyków wygrzebię trutkę i zboże? A nawet jeśli to gdzie to wyrzuce? Tamta moja działka jest na pół opuszczona. Nikt tam nie mieszka ale są jakieś tam części czy maszyny i graty.
Ostatnio zmieniony 2022-10-10, 22:31 przez miłośniczka Faustyny, łącznie zmieniany 1 raz.

Biserica Dumnezeu

Re: Grzech

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2019-07-21, 21:11

Pojdz i zakop jak najglebiej. I po problemie. Te trutki sa biodegradowalne.

ODPOWIEDZ