Prośby o modlitwę.

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2018-08-31, 17:36

Tak trzymaj. Jednak my nie zaprzestajemy modlić się w Twojej intencji.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14925
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4176 times
Been thanked: 2938 times
Kontakt:

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Dezerter » 2018-09-02, 00:26

Dziękuję wszystkim proszącym za informację zwrotną - to bardzo budujące i dopingujące do modlitwy zachowanie. :)
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Viridiana
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1707
Rejestracja: 6 sie 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 552 times
Been thanked: 419 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Viridiana » 2018-09-02, 12:01

Chciałabym Was prosić o modlitwę za mnie, jutro idę do nowej szkoły i zaczyna się nowy okres mojego życia, w związku z tym i kilkoma innymi problemami, boję trochę się tego, co mnie czeka. Proszę, módlcie się za mnie. @};-
Miłość nie wyrządza zła drugiemu człowiekowi. Miłość więc jest wypełnieniem Prawa (Rz 13, 10)

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2018-09-02, 12:10

Nie proś wyznam Ci szczerze ...
...
Biegajcie sobie, i za moję duszę
Zmówcie też czasem paciórek.


Taż czynimy to codziennie, permanentnie i stale. Niezależnie od Twojej prośby. Polecamy Bogu zarówno Ciebie, jak też Twoje intencje. I ufność miej. A lekcje pójdą jak z płatka. Tylko te prace domowe ...
Ucz się pilnie ... Różne dokończenia, wybierz najbardziej pozytywne Twoim zdaniem.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14925
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4176 times
Been thanked: 2938 times
Kontakt:

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Dezerter » 2018-09-02, 13:14

Viridiana pisze: 2018-09-02, 12:01 Chciałabym Was prosić o modlitwę za mnie, jutro idę do nowej szkoły i zaczyna się nowy okres mojego życia, w związku z tym i kilkoma innymi problemami, boję trochę się tego, co mnie czeka. Proszę, módlcie się za mnie. @};-
Niech Ci Błogosławi i strzeże Bóg Ojciec jak córce ukochanej.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4433
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1077 times
Been thanked: 1149 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2018-09-10, 19:39

Proszę o modlitwę za mojego wujka( Piotra), choruje na stwardnienie rozsiane i jest też w bardzo złym stanie duchowym.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

mondfa

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: mondfa » 2018-09-10, 21:15

Obiecuje modlitwę za wujka. Sama tez chciałabym prosić Was o modlitwę za wytrwanie w poście, który w końcu zdecydowałam się podjąć. :) mam za sobą liczne, niestety, nieudane próby. Dlatego potrzebuję Waszego wsparcia. Proszę.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2018-09-11, 08:02

Obiecuję, jak zawsze.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Magnolia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnolia » 2018-09-12, 12:37

Chyba lepiej będzie jak pomilczę o tym jakie piekło teraz przechodzę, na szczęście wiem żeby się w nim nie zatrzymywać (rada kogoś mądrego), więc tylko proszę o modlitwę, za którą z góry dziękuję.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14925
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4176 times
Been thanked: 2938 times
Kontakt:

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Dezerter » 2018-09-12, 20:58

Mondfa - dasz radę - ja w Ciebie wierzę, że wytrwałaś.
Magnolio :ymhug: - teraz będzie już tylko lepiej - jeśli nie Ty?!, to kto da sobie radę w takiej sytuacji?
Wsparcie modlitewne oczywiście macie i prośbę do Pana o błogosławieństwo dla Was i dla Piotra mojego imiennika.\
Niech Jahwe da wszystkim w duchu szalom.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

mondfa

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: mondfa » 2018-09-12, 21:36

Magnolia :ymhug: 🙏 ^:)^ Dezerter dożywotnio sobie zaserwowałam :D :ymhug: ^:)^
Andeju :ympray: ^:)^ :ymhug:
I wszyscy :ympray: :ymhug:

Paulina92

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Paulina92 » 2018-09-15, 16:29

Bardzo bym chciała prosić was kochani o modlitwę za tatę mojego dobrego kolegi,który leży na OIOM-ie i jest w śpiączce farmakologicznej.Wesprzyjmy go modlitwą,której bardzo potrzebuję.Ja osobiście już się pomodliłam i mam nadzieję,że będzie tylko lepiej.Z całego serca z góry dziękuję. :x

Magnolia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnolia » 2018-09-17, 10:47

Kochani, przyznam z radością, że modlicie się owocnie. I ja wczoraj na mszy odmówiłam głośno akt zawierzenia się Maryi (a wiadomo z pewnego wątku, że jest to dla mnie trudna relacja z Maryją), efekt był zaskakujący i nieoczekiwany: ktoś dla mnie ważny pojechał do spowiedzi św., a nic na to nie wskazywało gdy wychodziłam na mszę św. Proszę o dalszą modlitwę, niech się dzieje wola nieba.

Awatar użytkownika
Sebastian
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 281
Rejestracja: 22 lis 2017
Lokalizacja: Połaniec
Wyznanie: Katolicyzm
Been thanked: 26 times
Kontakt:

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Sebastian » 2018-09-18, 11:00

Modlitwa to coś pięknego.
Totus Tuus

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2018-09-18, 11:16

Sebastian pisze: 2018-09-18, 11:00 Modlitwa to coś pięknego.
Jaką modlitwę tak oceniasz? I dlaczego? Co akurat jest najpiękniejszego w tej, która lubisz najbardziej?
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ