Prośby o modlitwę.

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Dyskutant
Dyskutant
Wyznanie: Katolicyzm
Wysłał podziękowań: 133 razy
Otrzymał podziękowań: 138 razy
Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2020-11-16, 23:05

Marek_Piotrowski pisze:
2020-11-16, 21:05
Zmarł ojciec (znanego Wam z sesji, a być może także z filmów na youtube) Mikołaja Kapusty. Wielu pewnie znało i jego samego - Michała Kapustę.
Już po tej stronie nie zderzymy argumentów z panem Michałem - stanowczo, ale zawsze w sposób kulturalny, z pasją dla spraw wiary.
Proszę o modlitwę - za Pana Michała, ale i za Jego rodzinę.

Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Awatar użytkownika
Niezapominajka
Gawędziarz
Gawędziarz
Wyznanie: Katolicyzm
Wysłał podziękowań: 147 razy
Otrzymał podziękowań: 128 razy

Post autor: Niezapominajka » 2020-11-19, 07:40

bardzo proszę o modlitwę. dziś mam pierwsza wizytę u psychologa, o dobre rozeznanie i rozmowę, aby lek czy strach przed niezrozumieniem bądź odrzuceniem mnie nie sparaliżował. aby w końcu coś zmieniło sie w moim życiu, abym była w stanie przepracować to, z czym sobie nie radzę.

bardzo dziękuje.

Oz 11:4 bt5 ~ Pociągnąłem ich ludzkimi więzami, a były to więzy miłości. Byłem dla nich jak ten, co podnosi do swego policzka niemowlę - schyliłem się ku niemu i nakarmiłem je.

Awatar użytkownika
Andej
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 1532 razy

Post autor: Andej » 2020-11-19, 18:31

Nie zapominam Niezapominajko. Nigdy nie zapominam o intencjach i modlitwie.
Początek kuracji nie prognozuje rezultatów. Natenczas wykaż cierpliwość. I zaufanie (ograniczone, wszak to ino człowiek). Ale teraz wytrwaj, jak najdłużej. A gdyby coś Cię uwierało, wyrzuć to z siebie. Wiesz, że znajdziesz tu osoby, które chcą pomagać i mają też doświadczenie w zakresie przełamywania problemów psychicznych.

Wszystko ci piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Młoda959595
Bywalec
Bywalec
Wysłał podziękowań: 25 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Post autor: Młoda959595 » 2020-11-20, 18:24

Ja nadal zmagam się z dolegliwościami mojego lewego ucha.

Jakiś już czas oglądam Ojca Daniela w internecie. Wczoraj oglądając jego spotkania po prostu płakałam jak bóbr. Nie umiem tego wytłumaczyć. Może to dar wewnętrznego oczyszczenia? Może to łzy radości, że Pan jest tak blisko? Dziś otworzyłam Pismo Święte 2 razy. Jakoś tak poczułam i za drugim razem otworzyłam na uzdrowieniu niewidomego. Od wczoraj delikatna poprawa słuchu.

Od wczoraj nie mogę także przestać słuchać na głośnikach i słuchawkach tej wspaniałej modlitwy właśnie w wykonaniu Ojca Daniela.
:)

Z modlitwą Kochani. Wszyscy jesteście w moich modlitwach.

Awatar użytkownika
Andej
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Ostrzeżenia: 1
Otrzymał podziękowań: 1532 razy

Post autor: Andej » 2020-11-20, 18:52

A jakie wrażenie po wizycie u psychologa? Udało się nawiązać jakieś porozumienie i zrozumienie?

Wszystko ci piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Młoda959595
Bywalec
Bywalec
Wysłał podziękowań: 25 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy

Post autor: Młoda959595 » 2020-11-20, 19:02

Też czekam na odzew Niezapominajki. :)

Awatar użytkownika
marcelina
Przybysz
Przybysz
Wysłał podziękowań: 36 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: marcelina » 2020-11-23, 20:40

Pilnie proszę was o modlitwę o siły dla mnie w bardzo ciężkim czasie. Bardzo chciałabym poczuć Bożą opiekę teraz.. Dziękuję

Awatar użytkownika
Pompieri
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Wysłał podziękowań: 255 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Post autor: Pompieri » 2020-11-23, 23:18

Trzymaj sie. Wspieram wmodlitwie.

Awatar użytkownika
klaudia51015
Przybysz
Przybysz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: klaudia51015 » 2020-11-25, 07:51

Proszę o modlitwę za mnie, urwał mi się kontakt z chłopakiem, którego na prawdę polubiłam i bardzo to przeżywam.

ODPOWIEDZ