Akcja "koronka za konających"

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4435
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1078 times
Been thanked: 1149 times

Akcja "koronka za konających"

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2021-05-10, 00:15

Mam wrażenie, że kiedyś zakladałam tutaj taki temat, ale totalnie nigdzie nie mogę go znaleźć. Trudno, najwyżej będzie drugi.
Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia (to, do którego należała św. Faustyna) prowadzi akcję "koronka za konających". Wpisuje się w esemesie imię osoby konającej i wysyła na numer 505060205 Warto wpisać sobie ten numer do telefonu, do listy kontaktów.
W intencji zbawienia tej osoby zostaje niemal natychmiast (przez osoby czuwające) odmówiona koronka do Miłosierdzia Bożego. To chyba działa przez całą dobę. Tutaj więcej informacji: https://www.faustyna.pl/zmbm/koronka-za-konajacych/
https://milosierdzie.pl/index.php/pl/co ... acych.html
Wpisujemy tylko imię, żadnej intencji, taka jest zasada, bo wiadomo, że to za osobę konającą. I ten numer jest tylko (aż) od tego, nie wysyła się na niego innych próśb o modlitwę, służy wyłącznie do zgłaszania osób konających.
Oczywiście Zgromadzenie nie pobiera za to opłat. Korzystałam już z tej akcji, przychodzi wtedy esemes potwierdzający, że zgłoszenie zostało przyjęte.
Ostatnio zmieniony 2021-05-10, 00:26 przez miłośniczka Faustyny, łącznie zmieniany 3 razy.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Claudiax

Re: Akcja "koronka za konających"

Post autor: Claudiax » 2021-05-10, 05:19

Super, bardzo dziękuję. Zapiszę sobie ten nr💜💜💜💛
Ostatnio zmieniony 2021-05-10, 05:25 przez Claudiax, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ