Akt osobistego poświęcenia się Bożemu Sercu

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
Lizzie
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 476
Rejestracja: 4 mar 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 75 times
Been thanked: 79 times

Akt osobistego poświęcenia się Bożemu Sercu

Post autor: Lizzie » 2021-06-09, 15:48

Ja ....... oddaję i poświęceam siebie Najświętrzemu Sercu Pana Jezusa Chrystusa moją osobę i moje życie moje uczynki trudy i cierpienia aby odtąd jedynie czcić miłować i wielbić to Serce .
Mocno postanawiam należeć całkowicie do niego i czynić wszystko z miłości ku Niemu , wyrzekając się z całego seca wszystkiego
co by się mogło Mu niepodobać . Ciebie o Najświętrzsze Serce obieram jako jedyny przedmiot mojej miłości jako obrońcę mojego życia jako rękojmę mego zbawienia jako lekarstwo na moją słabość jako naprawienie wszystkich błędów mojego życia i jako pewne schronienie w godzinę mej śmierci . O Serce Jezusa pełne dobroci bądź moim przebłaganiem wobec Boga Ojca i odwróć odemnie Jego sprawiedliwe zagniewanie . O Serce Jezusa pełne miłości w Tobie pokładam całą moją ufność gdyż obawiam się wszystkiego ze strony mej skłoności do czynienia zła natomiast spodziewam się wszystkiego od Twojej dobroci .
Wyniszcz we mnie wszystko co może się Tobie nie podobać lub sprzeciwiać . Niech Twoja Boska miłość tak głęboko przeniknie moje sr serce abym nidy nie nie zapomniał o Tobie ani nie odłączył się od Ciebie . Błagam Cię przez niezmierzoną Twą dobroć niech moje imię będzie zapisane w Tobie gdyż pragnę aby największym moim szczęściem i radością było żyć i umierać jako Twój wierny sługa AmenObrazek
Ostatnio zmieniony 2021-06-09, 16:13 przez Lizzie, łącznie zmieniany 3 razy.
''Modlitwa to przebywanie z Tym który mnie kocha '' św Teresa z Lisieux @};- :x

ODPOWIEDZ