Prośby o modlitwę.

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14933
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4184 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Dezerter » 2018-07-16, 23:25

Andeju - jesteś nieoceniony :!:

Macie moje modlitwy i to już teraz

Rozważam ważną decyzję w życiu duchowym - proszę o modlitwę o dobre rozeznanie woli Bożej.
Niech Bóg wam błogosławi.
Ostatnio zmieniony 2018-07-16, 23:26 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2018-07-17, 10:04

Niech Duch święty rozjaśni Twój umysł, otworzy na wolę bożą i pomoże dokonać wyboru oraz wytrwać na wybranej drodze.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Mivia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Mivia » 2018-07-17, 16:50

Z innej beczki Dziękuję wszystkim za modlitwę za Sandre o którą prosiłam jakiś czas temu
Jest już po amputacji w domu teraz czeka na wynik biopsji góza na drugiej nodze :-(
Powiem wam że mimo tragedii jaka ją spotkała i spotyka jest pełna wiary i daje piękne świadectwo Miłości Bożej jestem pod wrażeniem jej pięknego uśmiechu i pokory
Cały czas powtarza że siłę do dalszej walki daje jej Modlitwa
Ostatnio zmieniony 2018-07-17, 16:51 przez Mivia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2018-07-17, 19:25

Trwamy i mamy nadzieję. Czasem Bóg, aby osiągną jakieś dobro, bardzo głęboko doświadcza człowieka. Tym wspanialsza wiara.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

konik

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: konik » 2018-07-26, 07:24

Jestem po kilkutygodniowej kuracji zdrowtnej. Dzieki Bogu jakos funkcjonuje ( a bylo juz bardzo niewesolo ).
Teraz zwracam sie z prosba o modlitwe wsparcia pewnej osoby: jej corka (lat 36) bedzie miala jutro operacje na raka pluc. A mama tejze osoby jest od wczoraj w szpitalu z bardzo tragiczna diagnoza ... moze skonczyc sie amputacja nog.
Wspieram jak potrafie , ale rowniez pomozcie w modlitwie.
Dziekuje za wszelkie wsparcie duchowe.

Magnolia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnolia » 2018-07-26, 07:28

Ojcze Nasz...

konik

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: konik » 2018-07-26, 08:50

Dziekuje Magnolio. Jestes dobra dusza forum.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2018-07-26, 09:22

Przyłączam się. A właściwie jestem przyłączony, gdyż codziennie w intencjach Waszych się modlę. Ale też w modlitwie biorę pod uwagę, że to Jego wola ma się spełniać. A my powinniśmy umieć ja przyjąć.
Panie wysłuchaj próśb naszych i nie wystawiaj nas na próby ciężkie.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Magnolia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnolia » 2018-07-26, 09:53

Ja tez kieruję prośbę o wsparcie modlitwę w dla pewnej rodziny z Warszawy. Mają dziecko z jedną nerką. Dramatycznie walczą o Jego życie od 10 lat. Obecnie zaczynają procedurę przygotowującą do przeszczepu. Ale i to rozwiązanie jest obarczone dużym ryzykiem i zagrożeniem. Ta rodzina jest wykończona stresem i walką. Proście dla nich o siły i przyjęcie woli Bożej. Amen

konik

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: konik » 2018-07-26, 10:04

Boze, w Twoje rece skladamy nasze modlitwy i prosby.
Ostatnio zmieniony 2018-07-26, 10:04 przez konik, łącznie zmieniany 1 raz.

agust
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 425
Rejestracja: 3 cze 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 56 times
Been thanked: 98 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: agust » 2018-07-27, 21:33

Boże, przyjmij nasze błagania i nie opuszczaj nas.

agust
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 425
Rejestracja: 3 cze 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 56 times
Been thanked: 98 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: agust » 2018-07-29, 09:37

Panie Boże, dziękuję za to, że trafiłem na to forum. Znalazłem tu tak wielu bardzo ufających Tobie Boże ludzi. Spraw też,bym nie szkodził tu swoim pisaniem. Bądź przy mnie i spraw, by Admin mnie wyłączył gdy będę pisał coś niewłaściwego. Dziękuję za to, że mogłem być z żoną na niedzielnej Mszy Świętej i spraw, by ta niedziela była dla wszystkich dniem świętym.

Magnolia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnolia » 2018-07-29, 13:12

Ruch na drogach dziś spory. A i ulewne deszcze przechodzą przez Polskę. Św Krzysztofie prowadź kierowcowbezpiecznie do celu. Amen.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14933
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4184 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Dezerter » 2018-07-29, 19:30

Ja wyjeżdżam w nocy, tydzień mnie nie będzie, wiec dziękuję Magnolio. Proszę o wsparcie modlitewne dla ewangelizacji mojej i innych ewangelizatorów na Przystanku Jezus, bo tydzień pod namiotem, w tym upale bardziej mnie przeraża niż ... 200 tysięcy niegrzecznych ;) Woodstockowiczów. Żniwo wielkie :) ale robotników mam nadzieję, że jak co roku nie zabraknie - wspierajcie nas modlitwą, by zagubione owce trafiły do Dobrego Pasterza.
Wielu również usłyszy o forum zChrystusem.pl, więc proszę o szczególnie miłe przyjęcie nowych forumowiczów w najbliższym czasie.
Niech Wam Bóg błogosławi.
Ostatnio zmieniony 2018-07-29, 20:11 przez Dezerter, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2018-07-29, 19:42

Dzieło wspieramy modlitewnie. Jeśli to możliwe, prosimy o bieżące relacje. Dokonań i całokształtu.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ