Prośby o modlitwę.

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2020-10-04, 11:37

Przyłączam się, jak zwykle, do modlitw w Waszych intencjach. W szczególności Twoje.
Ale ja też proszę, o szczęśliwy poród mojej bratanicy. A także o to, by ona sama wróciła na łono Kościoła. Aby partnera przyprowadziła do Boga. Aby urodzone dziecko znalazło w niej wzorzec drogi do Boga.
Dziś ma być wywoływany poród. Podłączone KTG, które wskazuje na cos słabego. Jestem ignorantem w tych kwestiach.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2020-10-04, 14:54

Pierwsza część intencji spełniona o 13:06. Juliusz, 10 APGAR, 3100 g, 53 cm. Teraz prośba o to, aby znalazł swoją drogę do Boga.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4436
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1078 times
Been thanked: 1149 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2020-10-04, 15:23

apis pisze: 2020-10-04, 11:34 Proszę o modlitwę, bo jutro mam iść do spowiedzi. Miałam iść jakiś czas temu, ale w ostatniej chwili uciekłam. Boję się spowiedzi, i tak mnie nie interesuje Boże przebaczenie. Człowiek się sam musi dołować (upokarzać). Mało mnie obchodzi, że Pan Jezus w spowiedzi jest miłosierny. Nie robi to na mnie najmniejszego wrażenia.
Pomodlę się. Nie martw się, że nie robi to na Tobie wrażenia. Samo podjęcie decyzji o spowiedzi jest już krokiem w Jego stronę. Pan Jezus dopełni reszty i zaopiekuje się Tobą.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Króliczek

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Króliczek » 2020-10-04, 17:25

Też się pomodlę.

Pompieri
Gaduła
Gaduła
Posty: 986
Rejestracja: 28 wrz 2020
Has thanked: 436 times
Been thanked: 172 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Pompieri » 2020-10-04, 19:33

Wspieram w modlitwie.

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4436
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1078 times
Been thanked: 1149 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2020-10-07, 16:58

Proszę o modlitwę w intencji związanej ze zdrowiem i o światło Ducha Świętego dla lekarza
I dziękuję za poprzednie modlitwy.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2020-10-07, 17:04

Jak zwykle, codziennie w odmawianej cząstce różańca powierzam także Twoje intencja. Jak też modlę się i w Twojej intencji. Codziennie.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Młoda959595
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 229
Rejestracja: 3 sie 2020
Has thanked: 36 times
Been thanked: 68 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Młoda959595 » 2020-10-10, 18:21

Kochani, oto kolejny dzień mojej niespodziewanej poprawy słuchu. Nie wiem, na prawdę nie umiem tego wytłumaczyć. Zaczynam nareszcie ostro słyszeć na moje lewe ucho, z którym męczę się już 9 miesiąc! Nie leczyłam się nigdzie (raz brałam leki, których prawdopodobnie brać nie powinnam), wszyscy laryngolodzy, u których byłam, nie dali mi diagnozy, powtarzali, że z uchem wszystko jest ok. Nie jest jeszcze idealnie, to fakt, ale już samo to, że poprawa się cały czas utrzymuje świadczy, że Pan słucha każdej modlitwy! Bogu niech będą dzięki za Was, za Wasze modlitwy za moją osobę! Jesteście wspaniali! Pomimo tego, że czuję jeszcze to delikatne przygłuszenie (nie nawraca całkowicie!), to nie tracę absolutnie nadziei! Czuję się tak bardzo spokojna, czuję działanie samego Boga! Nie potrafię tego opisać! Nie poddaję się i nadal walczę i walczyć będę! Tak trudno mi w to wszystko uwierzyć!

Awatar użytkownika
Betka
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 265
Rejestracja: 28 cze 2019
Lokalizacja: Podkarpackie
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 401 times
Been thanked: 133 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Betka » 2020-10-11, 10:35

Dobre wieści🙂
Chwała Panu,teraz i zawsze😇
Twoje słowo jest pochodnią dla nóg moich i światłem na mojej ścieżce .
Ps 119

Młoda959595
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 229
Rejestracja: 3 sie 2020
Has thanked: 36 times
Been thanked: 68 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Młoda959595 » 2020-10-11, 12:09

Chwała na wieki!

Pompieri
Gaduła
Gaduła
Posty: 986
Rejestracja: 28 wrz 2020
Has thanked: 436 times
Been thanked: 172 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Pompieri » 2020-10-11, 13:37

Chwala Panu.

Młoda959595
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 229
Rejestracja: 3 sie 2020
Has thanked: 36 times
Been thanked: 68 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Młoda959595 » 2020-10-11, 16:56

Czuję dosłownie MINIMALNĄ różnicę w słuchu na prawe i lewe ucho. Wrócił ostry słuch. Ustały szumy uszne i ból głowy. Mam ogromne przeczucie, że już na dniach moja 9-miesięczna batalia się zakończy pełnym sukcesem, a wszystko dzięki Bogu!! Nie zamierzam ustawać w modlitwie! To uczucie jeszcze wraca ale się cofa!

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2020-10-11, 17:57

Wspaniale. Cieszę się. Wspieram modlitwą. Cieszę sie i poprawą i tym, że się tym zachwycasz. Także tym, że potrafisz dziękować. To piękne.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Młoda959595
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 229
Rejestracja: 3 sie 2020
Has thanked: 36 times
Been thanked: 68 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Młoda959595 » 2020-10-11, 18:29

Ciągle utrzymuje się poprawa, ciągle. Nie jest idealnie ale jestem tego pewna, że to dzieło Boże! Muszę trochę ochłonąć z tej radości, bo już sama, zamiast zostawić to Panu Bogu, próbowałam Mu pomóc i pomajstrować przy tym uchu. Na szczęście przyhamowałam. Jeszcze sama uszkodzę. Muszę zaufać Jemu! On przecież już działa!

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4436
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1078 times
Been thanked: 1149 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2020-10-11, 18:38

Młoda959595 pisze: 2020-10-11, 18:29 Ciągle utrzymuje się poprawa, ciągle. Nie jest idealnie ale jestem tego pewna, że to dzieło Boże! Muszę trochę ochłonąć z tej radości, bo już sama, zamiast zostawić to Panu Bogu, próbowałam Mu pomóc i pomajstrować przy tym uchu. Na szczęście przyhamowałam. Jeszcze sama uszkodzę. Muszę zaufać Jemu! On przecież już działa!
Nic nie rób przy tym uchu. Nie wolno wkładać do uszu patyczka ani palców. Zwłaszcza, jak masz problem ze słuchem. Ja nie mam, a kiedyś przez nieostrożność wywołałam u siebie szumy uszne. Na szczęście później minęły.
Cieszę się bardzo z Twojej radości.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

ODPOWIEDZ