Prośby o modlitwę.

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14924
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4176 times
Been thanked: 2938 times
Kontakt:

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Dezerter » 2021-11-12, 20:10

Tom zazwyczaj podajemy jakąś intencję
ale jeśli nie podajesz to wspieramy modlitwa w twojej intencji ...
Panie Jezu dziękujemy, że tom17-02 znalazł nas w odmętach internetu, natchnij nas, byśmy go to dobrze przyjęli, zgodnie ze staropolskim gość w dom Bóg w dom
proszę Panie prostuj jego ścieżki, umocnij jego wiarę w to, że Ty jesteś z nim, daj mu prowadzenie Twoim Duchem, by poczuł, że może się przed nami otworzyć i powiedzieć z czym przyszedł i czego szuka.
Daj nam panie Twoje prowadzenie, byśmy potrafili umocnić jego wiarę i dać mu nadzieję i miłość
prosimy o to wszystko i o to o co tom17-02 prosi - ty Panie wiesz najlepiej co jest dla niego najlepsze na ten czas - wierzymy w Twoje miłosierdzie i fale łaski jakie spłyną na niego
przez zasługi Jezusa Chrystusa naczelnego Admina naszego
Amen
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Susanna
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2479
Rejestracja: 30 maja 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1034 times
Been thanked: 934 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Susanna » 2021-11-12, 21:15

majka77 pisze: 2021-11-12, 19:59 Jestem jeszcze na sorze,tak się dusiłam że straciłam przytomność,dostałam zastrzyk i czekam na kolejnego lekarza.
Jestem w szoku jak słyszę ze ktoś się dusił :( przykro mi. Wracaj do zdrowia. Oczywiście będę się modlić
"Jak łania pragnie
wody ze strumieni,
tak dusza moja pragnie
Ciebie, Boże!
Dusza moja pragnie Boga,
Boga żywego:
kiedyż więc przyjdę i ujrzę
oblicze Boże?"

Psalm 42.

orzeszku

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: orzeszku » 2021-11-13, 15:52

Kochani. W nocy z 11 na 12 listopada zmarł w szpitalu pobity franciszkanin z Siedlec - o. Maksymilian Adam Świerżewski. Najbardziej wstrząsnęła mną informacja, że prawdopodobnie wielu spacerowiczów przechodziło obok leżącego obojętnie. Proszę Was, módlmy się w intencji ojca Maksymiliana Adama, a Ty o. Maksymilianie wypraszaj dla nas w Niebie łaskę wrażliwości, abyśmy nie popadali w znieczulicę społeczną, abyśmy reagowali gdy ktoś potrzebuje naszej pomocy, abyśmy jako społeczeństwo nie zmieniali się w zobojętniałe stado :(

Awatar użytkownika
majka77
Bywalec
Bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 5 wrz 2021
Has thanked: 111 times
Been thanked: 31 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: majka77 » 2021-11-13, 16:31

orzeszku pisze: 2021-11-13, 15:52 Kochani. W nocy z 11 na 12 listopada zmarł w szpitalu pobity franciszkanin z Siedlec - o. Maksymilian Adam Świerżewski. Najbardziej wstrząsnęła mną informacja, że prawdopodobnie wielu spacerowiczów przechodziło obok leżącego obojętnie. Proszę Was, módlmy się w intencji ojca Maksymiliana Adama, a Ty o. Maksymilianie wypraszaj dla nas w Niebie łaskę wrażliwości, abyśmy nie popadali w znieczulicę społeczną, abyśmy reagowali gdy ktoś potrzebuje naszej pomocy, abyśmy jako społeczeństwo nie zmieniali się w zobojętniałe stado :(
O.Maksymilianie niebo się otwarło dla Ciebie 🙏 Wieczny odpoczynek.......🙏🙏🙏🙏🙏
Jezu podaj mi rękę

Drwal
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 408
Rejestracja: 4 sty 2021
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 38 times
Been thanked: 65 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Drwal » 2021-11-15, 10:46

Prośba od ks. Sławka.
Potrzebna jest pilna, usilna modlitwa za 10-letnią Julkę. W bardzo ciężkim stanie leży w CZD. W tym roku Juleczka przystąpiła do Pierwszej Komunii świętej. Kilka miesięcy później zdiagnozowano u niej nowotwór. Jest już po operacji, a jednak lekarze nie dają jej wielkich nadziei, zaledwie jeszcze pół roku życia. Dla rodziny, przyjaciół i parafii jest to ogromny ból i szok. Prawdopodobnie doszło do postawienia błędnej diagnozy, przez którą podejmowane leczenie jest nieskuteczne. Modlimy się przez wstawiennictwo św. Peregryna, patrona chorych na raka i św. Rity od spraw beznadziejnych.
Roześlijcie prośbę, gdzie możecie, do osób konsekrowanych, grup modlitewnych, aby jak najwięcej osób włączyło się w nasz szturm do nieba. Wierzę, że Bóg uzdrowi Julkę i będzie ona świadkiem Jego potęgi. Módlcie się za nią i proście o modlitwę, kogo tylko możecie.
W moich wypowiedziach mogę się mylić , jestem przecież tylko człowiekiem , ale zawsze chce pomóc.

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Skaza » 2021-11-15, 16:22

orzeszku pisze: 2021-11-13, 15:52 Kochani. W nocy z 11 na 12 listopada zmarł w szpitalu pobity franciszkanin z Siedlec - o. Maksymilian Adam Świerżewski. Najbardziej wstrząsnęła mną informacja, że prawdopodobnie wielu spacerowiczów przechodziło obok leżącego obojętnie. Proszę Was, módlmy się w intencji ojca Maksymiliana Adama, a Ty o. Maksymilianie wypraszaj dla nas w Niebie łaskę wrażliwości, abyśmy nie popadali w znieczulicę społeczną, abyśmy reagowali gdy ktoś potrzebuje naszej pomocy, abyśmy jako społeczeństwo nie zmieniali się w zobojętniałe stado :(
Pomodlę się.

Dodano po 1 minucie 16 sekundach:
Drwal pisze: 2021-11-15, 10:46 Prośba od ks. Sławka.
Potrzebna jest pilna, usilna modlitwa za 10-letnią Julkę. W bardzo ciężkim stanie leży w CZD. W tym roku Juleczka przystąpiła do Pierwszej Komunii świętej. Kilka miesięcy później zdiagnozowano u niej nowotwór. Jest już po operacji, a jednak lekarze nie dają jej wielkich nadziei, zaledwie jeszcze pół roku życia. Dla rodziny, przyjaciół i parafii jest to ogromny ból i szok. Prawdopodobnie doszło do postawienia błędnej diagnozy, przez którą podejmowane leczenie jest nieskuteczne. Modlimy się przez wstawiennictwo św. Peregryna, patrona chorych na raka i św. Rity od spraw beznadziejnych.
Roześlijcie prośbę, gdzie możecie, do osób konsekrowanych, grup modlitewnych, aby jak najwięcej osób włączyło się w nasz szturm do nieba. Wierzę, że Bóg uzdrowi Julkę i będzie ona świadkiem Jego potęgi. Módlcie się za nią i proście o modlitwę, kogo tylko możecie.
W intencji tej również będę się modlił. Oby wyzdrowiała.

Awatar użytkownika
majka77
Bywalec
Bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 5 wrz 2021
Has thanked: 111 times
Been thanked: 31 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: majka77 » 2021-11-15, 21:37

Będę się modliła 🙏🙏🙏
Jezu podaj mi rękę

Awatar użytkownika
Lunka
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1438
Rejestracja: 26 sty 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 956 times
Been thanked: 566 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Lunka » 2021-11-16, 11:02

Nie wiem co się dzieje ale same złe rzeczy zdrowotnie. Proszę o modlitwę za moją rodzinę. Dziadek na szczęście wyszedł ze szpitala po Covidzie, jest w porządku.
Ale w nocy kuzyn trafił do szpitala i miał nagła operacje (17lat) a siostra też w szpitalu.
Ja już nerwowo jestem pożarta i nerwica natręctw rozszalała na pełen gwizdek 😭😭😭😭
I nie umiem się modlić, tylko: Jezu ratuj, nic więcej... 💔
"Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona."
Łk 10,41-42

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Skaza » 2021-11-16, 13:06

Lunka pisze: 2021-11-16, 11:02 Nie wiem co się dzieje ale same złe rzeczy zdrowotnie. Proszę o modlitwę za moją rodzinę. Dziadek na szczęście wyszedł ze szpitala po Covidzie, jest w porządku.
Ale w nocy kuzyn trafił do szpitala i miał nagła operacje (17lat) a siostra też w szpitalu.
Ja już nerwowo jestem pożarta i nerwica natręctw rozszalała na pełen gwizdek 😭😭😭😭
I nie umiem się modlić, tylko: Jezu ratuj, nic więcej... 💔
Pomodlę się, trzymaj się Lunko. Oby szybko się poprawiło wszystko.

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4433
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1077 times
Been thanked: 1149 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2021-11-16, 21:17

sądzony pisze: 2021-11-16, 19:36 Żona ma + z wymazu więc chyba i ja mam CV. Kaszel, katar, bóle mięśni, stawów, słaby węch, zmęczenie, stan podgorączkowy. Od niedzieli. Ale ogólnie ok.
Prośba o modlitwę za Sądzonego i jego rodzinę. Sądzony, wybacz, że tak tu cytuję, po prostu wiem, że Ty prawie nigdy nie prosisz nas o modlitwę, więc zrobiłam to za Ciebie.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13756
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2019 times
Been thanked: 2195 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: sądzony » 2021-11-16, 21:24

miłośniczka Faustyny pisze: 2021-11-16, 21:17
sądzony pisze: 2021-11-16, 19:36 Żona ma + z wymazu więc chyba i ja mam CV. Kaszel, katar, bóle mięśni, stawów, słaby węch, zmęczenie, stan podgorączkowy. Od niedzieli. Ale ogólnie ok.
Prośba o modlitwę za Sądzonego i jego rodzinę. Sądzony, wybacz, że tak tu cytuję, po prostu wiem, że Ty prawie nigdy nie prosisz nas o modlitwę, więc zrobiłam to za Ciebie.
Dziękuję.

Wierzę, że będzie dobrze,
a gdyby nie było, to wierzę, że to może lepiej,
tylko jeszcze niedowierzam,
że tak właśnie jest.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
majka77
Bywalec
Bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 5 wrz 2021
Has thanked: 111 times
Been thanked: 31 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: majka77 » 2021-11-17, 01:57

Lunka pisze: 2021-11-16, 11:02 Nie wiem co się dzieje ale same złe rzeczy zdrowotnie. Proszę o modlitwę za moją rodzinę. Dziadek na szczęście wyszedł ze szpitala po Covidzie, jest w porządku.
Ale w nocy kuzyn trafił do szpitala i miał nagła operacje (17lat) a siostra też w szpitalu.
Ja już nerwowo jestem pożarta i nerwica natręctw rozszalała na pełen gwizdek 😭😭😭😭
I nie umiem się modlić, tylko: Jezu ratuj, nic więcej... 💔
Lunka u mnie w domu też czasami tak jest że co chwilę ktoś choruje.Bede się modliła aby Jezus Chrystus błogosławił Was każdego dnia a Maryja niech otacza was swoim płaszczem miłości ❤️🙏

Dodano po 2 minutach 3 sekundach:
miłośniczka Faustyny pisze: 2021-11-16, 21:17
sądzony pisze: 2021-11-16, 19:36 Żona ma + z wymazu więc chyba i ja mam CV. Kaszel, katar, bóle mięśni, stawów, słaby węch, zmęczenie, stan podgorączkowy. Od niedzieli. Ale ogólnie ok.
Prośba o modlitwę za Sądzonego i jego rodzinę. Sądzony, wybacz, że tak tu cytuję, po prostu wiem, że Ty prawie nigdy nie prosisz nas o modlitwę, więc zrobiłam to za Ciebie.
Bede się modliła 🙏🙏🙏
Jezu podaj mi rękę

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Skaza » 2021-11-17, 20:38

miłośniczka Faustyny pisze: 2021-11-16, 21:17
sądzony pisze: 2021-11-16, 19:36 Żona ma + z wymazu więc chyba i ja mam CV. Kaszel, katar, bóle mięśni, stawów, słaby węch, zmęczenie, stan podgorączkowy. Od niedzieli. Ale ogólnie ok.
Prośba o modlitwę za Sądzonego i jego rodzinę. Sądzony, wybacz, że tak tu cytuję, po prostu wiem, że Ty prawie nigdy nie prosisz nas o modlitwę, więc zrobiłam to za Ciebie.
Pomodlę się, oby łagodnie choroba przebiegała do samego wyleczenia.

Awatar użytkownika
Piootr
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 348
Rejestracja: 27 cze 2020
Has thanked: 30 times
Been thanked: 38 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Piootr » 2021-11-18, 07:55

Proszę o modlitwę gdyż dzisiaj idę do spowiedzi. Proszę pomódlcie się abym dostał rozgrzeszenie i módlcie się o mój pokój w sercu gdyż strasznie się boję.

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Skaza » 2021-11-18, 09:03

Piootr pisze: 2021-11-18, 07:55 Proszę o modlitwę gdyż dzisiaj idę do spowiedzi. Proszę pomódlcie się abym dostał rozgrzeszenie i módlcie się o mój pokój w sercu gdyż strasznie się boję.
Pomodlę się.

ODPOWIEDZ