Prośby o modlitwę.

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lunka
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1438
Rejestracja: 26 sty 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 956 times
Been thanked: 566 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Lunka » 2021-11-25, 21:29

@Czarny mam nadzieję, że się trzymacie. Pomodlę się dzisiaj za Was. Jestem z Wami myślami i modlitwa.
"Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona."
Łk 10,41-42

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Skaza » 2021-11-25, 21:42

@Czarny pomodlę się aby wszystko skończyło się pomyślnie.

Dzik
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 430
Rejestracja: 3 kwie 2020
Has thanked: 75 times
Been thanked: 20 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Dzik » 2021-11-26, 07:56

To i ja mam do was prośbę o modlitwę pomódlcie się o to żebym zdał egzamin na prawo jazdy 16 grudnia to już trzecie podejście a czekać trzeba miesiąc na następny jeśli obleje

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Skaza » 2021-11-26, 10:20

Dzik pisze: 2021-11-26, 07:56 To i ja mam do was prośbę o modlitwę pomódlcie się o to żebym zdał egzamin na prawo jazdy 16 grudnia to już trzecie podejście a czekać trzeba miesiąc na następny jeśli obleje
Pomodlę się.

Awatar użytkownika
Praktyk
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1968
Rejestracja: 28 lis 2017
Has thanked: 417 times
Been thanked: 432 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Praktyk » 2021-11-26, 11:46

To i ja poproszę, za Pawła, kolega. Od 4 dni 40 stopni gorączki. Covid. Dwójka dzieci, 40 lat.
Panie patrz na moje serce razem ze mną, patrz na prawdę o mnie razem ze mną.

Awatar użytkownika
Abstract
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2537
Rejestracja: 27 cze 2021
Has thanked: 152 times
Been thanked: 411 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Abstract » 2021-11-26, 16:05

Ja również poproszę, też za Pawła. Covid, czeka na przeszczep płuc.
Bóg nie adoptował nas po innym bogu.

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4450
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1081 times
Been thanked: 1150 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2021-11-28, 20:52

Bardzo proszę o modlitwę, bo mam jutro ważną wizytę u specjalisty- o światło Ducha Świętego dla lekarza i żeby się wszystko udało.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Czarny
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sie 2015
Has thanked: 898 times
Been thanked: 338 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Czarny » 2021-11-28, 23:09

Czarny pisze: 2021-11-24, 14:35 received_579063416719647.jpeg


To jest wynik testu Niny na covid. Prosze o modlitwe, aby szybko wyzdrowiala, a takze abysmy, sie oboje z Mama nie pozarazali.
:(
Teraz i ja jestem pozytywny, proszę o modlitwę by mamę dało się ustrzec.
Ostatnio zmieniony 2021-11-28, 23:12 przez Czarny, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Susanna
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2491
Rejestracja: 30 maja 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1047 times
Been thanked: 937 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Susanna » 2021-11-29, 07:21

O rety :( dużo zdrowia dla wszystkich z covidem i oczywiście obiecuję modlitwę.
"Jak łania pragnie
wody ze strumieni,
tak dusza moja pragnie
Ciebie, Boże!
Dusza moja pragnie Boga,
Boga żywego:
kiedyż więc przyjdę i ujrzę
oblicze Boże?"

Psalm 42.

mysza365

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: mysza365 » 2021-11-29, 19:55

Proszę o modlitwę o zdrowie i światło Ducha św. dla mojej mamy i dla mnie - ostatnio traci ona szybko pamięć i zaczyna się jej wszystko mieszać, ale gdy próbuję ją powstrzymać przed wyjściem (ma porządny kaszel), to złości się na mnie. Jeśli nie będę mogła z nią dać rady, to będzie musiała iść do szpitala, a tam już nikogo do niej nie wpuszczą.

Dzik
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 430
Rejestracja: 3 kwie 2020
Has thanked: 75 times
Been thanked: 20 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Dzik » 2021-12-02, 21:26

Skaza pisze: 2021-11-26, 10:20
Dzik pisze: 2021-11-26, 07:56 To i ja mam do was prośbę o modlitwę pomódlcie się o to żebym zdał egzamin na prawo jazdy 16 grudnia to już trzecie podejście a czekać trzeba miesiąc na następny jeśli obleje
Pomodlę się.
Dziękuję za modlitwę i tobie i wszystkim którzy sie pomodlili ale nie napisali o tym na forum. Niestety nie udało mi się zdać za 3 razem. Zwolnił się termin na dzisiaj to zdawałem dzisiaj trzeci raz oblałem jeszcze na placu bo na łuku a za drugim razem mi nie wiele brakło bo parkowanie zawracanie i najtrudniejsze skrzyżowania miałem już za sobą ale pod koniec oblałem więc modlitwa w tej intencji nie ma sęsu bo Bóg chyba nie chce żebym zdał. Gdyby chciał mnie wysłuchać to już by to zrobił ale widocznie nie chce więc ile bym się modlił to nic to nie da

mysza365

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: mysza365 » 2021-12-03, 19:38

Jakieś w rodzinie skomasowane problemy - trzy osoby ciężko chore (mama, ja, synowa). Upraszam szczególnie o modlitwę za synową, która ma już termin porodu, a jest bardzo słabieńka. Bóg Wam zapłać i zwróć we wszelkich błogosławieństwach!

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2021-12-03, 20:52

Dzik pisze: 2021-12-02, 21:26 dzisiaj trzeci raz oblałem jeszcze na placu bo na łuku a za drugim razem mi nie wiele brakło bo parkowanie zawracanie i najtrudniejsze skrzyżowania miałem już za sobą ale pod koniec oblałem więc modlitwa w tej intencji nie ma sęsu bo Bóg chyba nie chce żebym zdał. Gdyby chciał mnie wysłuchać to już by to zrobił ale widocznie nie chce więc ile bym się modlił to nic to nie da
Uważam, że sposób nauki, jak też egzaminowania jest sztuczny. I czasem bez sensu.
Ale zastanów się, czy to nie jest znak, że musisz się jeszcze czegoś nauczyć? Pomyśl o potencjalnych konsekwencjach jazdy na łuku, gdybyś kogoś potrącił, okaleczył, a nawet zabił. Czy nie lepiej ćwiczyć i opanować perfekcyjnie. (Choć przyznam, że jeżdżę coraz gorzej i gdybym miał teraz zdawać na prawko, to nie miałbym szans. Zwłaszcza, gdyby ktoś z miarką sprawdzał, co i jak. Ale, choć cienias jestem, to jeszcze nigdy nie uszkodziłem człowieka.)
A modlitwa ma sens zawsze. Pomodlę się o to, abyś nie wątpił w jej sens.
mysza365 pisze: 2021-12-03, 19:38 Jakieś w rodzinie skomasowane problemy - trzy osoby ciężko chore (mama, ja, synowa). Upraszam szczególnie o modlitwę za synową, która ma już termin porodu, a jest bardzo słabieńka. Bóg Wam zapłać i zwróć we wszelkich błogosławieństwach!
Upraszam Boga o wiarę w szczęśliwy finał, jak też o szczęśliwe narodziny oraz zdrowie dla mamy i malucha.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Skaza » 2021-12-03, 23:15

Dzik pisze: 2021-12-02, 21:26
Skaza pisze: 2021-11-26, 10:20
Dzik pisze: 2021-11-26, 07:56 To i ja mam do was prośbę o modlitwę pomódlcie się o to żebym zdał egzamin na prawo jazdy 16 grudnia to już trzecie podejście a czekać trzeba miesiąc na następny jeśli obleje
Pomodlę się.
Dziękuję za modlitwę i tobie i wszystkim którzy sie pomodlili ale nie napisali o tym na forum. Niestety nie udało mi się zdać za 3 razem. Zwolnił się termin na dzisiaj to zdawałem dzisiaj trzeci raz oblałem jeszcze na placu bo na łuku a za drugim razem mi nie wiele brakło bo parkowanie zawracanie i najtrudniejsze skrzyżowania miałem już za sobą ale pod koniec oblałem więc modlitwa w tej intencji nie ma sęsu bo Bóg chyba nie chce żebym zdał. Gdyby chciał mnie wysłuchać to już by to zrobił ale widocznie nie chce więc ile bym się modlił to nic to nie da
Wiesz niektórzy potrzebują zdawać i 10 razy i nie ma w tym niczego złego. Jeśli tego bardzo chcesz to nie przestawaj o to walczyć. Kiedyś się uda. Sam często w wielu sprawach się poddaję szybko, ale potem przemyślę mija kilka dni i próbuje od nowa. Pan Bóg podobno ma swój plan i zawsze tak wszystko ustawia byśmy wyszli na tym jak najlepiej. Wiem też, że trudno to zrozumieć i odkryć sens tego planu, ale trzeba ufać i dalej się starać. Będę trzymał kciuki.

Dodano po 1 minucie 25 sekundach:
mysza365 pisze: 2021-12-03, 19:38 Jakieś w rodzinie skomasowane problemy - trzy osoby ciężko chore (mama, ja, synowa). Upraszam szczególnie o modlitwę za synową, która ma już termin porodu, a jest bardzo słabieńka. Bóg Wam zapłać i zwróć we wszelkich błogosławieństwach!
Będę się modlił.

Awatar użytkownika
Rafal_Bog_Uleczyl
Przybysz
Przybysz
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Rafal_Bog_Uleczyl » 2021-12-04, 21:22

Proszę was o modlitwę o uwolnienie od wszelkich negatywnych duchowych wpływów. Z racji na moją przeszłość jest mi bardzo potrzebna. Z góry dziękuję i niech wam Bóg błogosławi.

ODPOWIEDZ