Prośby o modlitwę.

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4436
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1078 times
Been thanked: 1149 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2021-03-14, 11:41

Nie wiemy, czego tak naprawdę potrzebujesz, bo Ty sama chyba tego nie wiesz. A w każdym razie nie napisałaś wprost. Nie chcemy, żebyś była sama i żebyś czuła się odrzucona, bo zależy nam na Tobie, ale jeśli chodzi o mnie, to czuję się bezradna, bo interpretujesz moje słowa zupełnie inaczej niż to, co znaczą naprawdę. Doszukujesz się złych intencji, odrzucenia, a ja nie twierdzę żadnej z tych rzeczy, które mi przypisujesz.
Ostatnio zmieniony 2021-03-14, 11:45 przez miłośniczka Faustyny, łącznie zmieniany 1 raz.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

WielbiDuszaMojaPana
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: 8 mar 2021
Has thanked: 11 times
Been thanked: 20 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: WielbiDuszaMojaPana » 2021-03-14, 14:14

Bóg zawsze nad nami czuwa i znajduje rozwiązanie tam gdzie ludzki umysł już tego nie widzi. (z filmu "Faustyna")

tommusicm3
Przybysz
Przybysz
Posty: 8
Rejestracja: 14 mar 2021
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: tommusicm3 » 2021-03-15, 15:38

Chciałem Was prosić o modlitwę z intencji projektu religijnego na YouTube, do którego wezwał mnie Pan Jezus (mam nadzieję, że dobrze rozeznałem Jego wolę na modlitwie). Ideą tego projektu jest "łowienie" zagubionych duszyczek na YouTube, które z dala od Boga godzinami przesiadują przed komputerami i komórkami... Proszę o modlitwę i jak ktoś może to o subskrybcję kanału

Ostatnio zmieniony 2021-03-15, 15:40 przez tommusicm3, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
itsjustmemichelle1
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 793
Rejestracja: 17 sty 2021
Lokalizacja: Wrocław
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 162 times
Been thanked: 139 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: itsjustmemichelle1 » 2021-03-15, 22:07

A ja proszę o modlitwę w intencji pewnej osoby, którą znam, a która przeżywa pewne perturbacje życiowe.
za dużo dzieci nie ma już swoich tatusiów i swoich mam

Młoda959595
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 229
Rejestracja: 3 sie 2020
Has thanked: 36 times
Been thanked: 68 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Młoda959595 » 2021-03-18, 15:13

Proszę o modlitwę:

1. Za moją prawie 10-letnią przyjaźń, bo chyba skomplikowałam sprawę i tak to długo nie pociągnie.
2. Za moją rozmowę z mamą dot. znajomego kapłana terapeuty DDA. Mam zamiar przeprowadzić ją jutro.

Awatar użytkownika
Ada
Bywalec
Bywalec
Posty: 108
Rejestracja: 17 mar 2021
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 80 times
Been thanked: 29 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Ada » 2021-03-18, 17:36

Ja prosiłabym o modlitwę za moją dobra spowiedź która niebawem się odbędzie.. proszę o odwagę w niej i żebym powiedziała wszystko to co chce powiedzieć.
Również za mojego chłopaka i mnie, abyśmy zawsze się dobrze dogadywali i zostało tak między nami zawsze.
Proszę o odpowiedzi i swoje prośby, a na pewno również za Was się pomodle bracia i siostry :)

Młoda959595
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 229
Rejestracja: 3 sie 2020
Has thanked: 36 times
Been thanked: 68 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Młoda959595 » 2021-03-18, 17:39

@Ada masz załatwione.

Ja także jeszcze dorzucam jedną prośbę. Mianowicie o moją spowiedź... Za dużo wszystkiego, do tego znowu mam lęki, czy będzie ważna. Znów skrupuły w pewnych kwestiach.
Ostatnio zmieniony 2021-03-18, 17:44 przez Młoda959595, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ada
Bywalec
Bywalec
Posty: 108
Rejestracja: 17 mar 2021
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 80 times
Been thanked: 29 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Ada » 2021-03-18, 18:28

Młoda959595 pisze: 2021-03-18, 17:39 @Ada masz załatwione.

Ja także jeszcze dorzucam jedną prośbę. Mianowicie o moją spowiedź... Za dużo wszystkiego, do tego znowu mam lęki, czy będzie ważna. Znów skrupuły w pewnych kwestiach.
Ja mam to samo.
Raz nie powiedzialam grzechu podczas spowiedzi po prostu ze strachu. Później sie z tego grzechu wyspowiadałam, ale po prostu zapominałam i nie miałam tego w głowie, aby potem to wyznać, że nie wyznałam grzechu podczas spowiedzi. I nie wiem czy dostanę rozgrzeszenie i czy moje wcześniejsze spowiedzi miały sens.

Młoda959595
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 229
Rejestracja: 3 sie 2020
Has thanked: 36 times
Been thanked: 68 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Młoda959595 » 2021-03-18, 18:33

@Ada jeśli zapomniałaś o jakimkolwiek grzechu podczas spowiedzi, to tą spowiedź masz ważną. Spokojnie. Niestety ja mam trochę komplikacje w życiu i odeszłam całkowicie od wiary. Tej nocy śniła mi się modlitwa, chyba klęczałam, czy nawet modliłam się twarzą do ziemi w głębokim pokłonie. Od rana myślę tylko, że "chcę wrócić". Jednak skrupuły mi się odezwały. Do tego lęk przed spowiedzią, bo nie byłam miesiąc ponad...

Pamiętaj, Jezus Cię kocha. ZAWSZE. On widzi Twoje serce i Cię NIGDY nie zostawi.

Awatar użytkownika
Ada
Bywalec
Bywalec
Posty: 108
Rejestracja: 17 mar 2021
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 80 times
Been thanked: 29 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Ada » 2021-03-18, 18:37

Młoda959595 pisze: 2021-03-18, 18:33 @Ada jeśli zapomniałaś o jakimkolwiek grzechu podczas spowiedzi, to tą spowiedź masz ważną. Spokojnie. Niestety ja mam trochę komplikacje w życiu i odeszłam całkowicie od wiary. Tej nocy śniła mi się modlitwa, chyba klęczałam, czy nawet modliłam się twarzą do ziemi w głębokim pokłonie. Od rana myślę tylko, że "chcę wrócić". Jednak skrupuły mi się odezwały. Do tego lęk przed spowiedzią, bo nie byłam miesiąc ponad...

Pamiętaj, Jezus Cię kocha. ZAWSZE. On widzi Twoje serce i Cię NIGDY nie zostawi.
Rozumiem.. myślę, że śniło Ci się to nie bez powodu. Pewnie Bog chce Cię uratować, przygarnąć znowu do siebie. Będę się modlić za Ciebie :)
Ja również mam lęki bo nie wiem dlaczego odezwały się do mnie sytuacje z przeszłości, chyba po prostu symienie potrzebuje, aby to wyrzucić i raz na zawsze z tym skończyć. Nie wiem jak mam zachować się podczas spowiedzi, bardzo żałuję swoich czynów i tez naprawdę chce się poprawić. Ale strasznie się boje, że się zamknę i znów nie będę potrafiła nic powiedzieć podczas spowiedzi.

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4436
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1078 times
Been thanked: 1149 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2021-03-18, 18:37

Ada pisze: 2021-03-18, 18:28 Raz nie powiedzialam grzechu podczas spowiedzi po prostu ze strachu. Później sie z tego grzechu wyspowiadałam, ale po prostu zapominałam i nie miałam tego w głowie, aby potem to wyznać, że nie wyznałam grzechu podczas spowiedzi. I nie wiem czy dostanę rozgrzeszenie i czy moje wcześniejsze spowiedzi miały sens.
Ada, nie stresuj się, po prostu opisz spowiednikowi tę sytuację, tak jak nam tutaj napisałaś. Rozgrzeszenie na pewno dostaniesz, wystarczy, że żałujesz i wyznasz szczerze, ufaj Miłosierdziu Bożemu.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Awatar użytkownika
Ada
Bywalec
Bywalec
Posty: 108
Rejestracja: 17 mar 2021
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 80 times
Been thanked: 29 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Ada » 2021-03-18, 18:39

miłośniczka Faustyny pisze: 2021-03-18, 18:37
Ada pisze: 2021-03-18, 18:28 Raz nie powiedzialam grzechu podczas spowiedzi po prostu ze strachu. Później sie z tego grzechu wyspowiadałam, ale po prostu zapominałam i nie miałam tego w głowie, aby potem to wyznać, że nie wyznałam grzechu podczas spowiedzi. I nie wiem czy dostanę rozgrzeszenie i czy moje wcześniejsze spowiedzi miały sens.
Ada, nie stresuj się, po prostu opisz spowiednikowi tę sytuację, tak jak nam tutaj napisałaś. Rozgrzeszenie na pewno dostaniesz, wystarczy, że żałujesz i wyznasz szczerze, ufaj Miłosierdziu Bożemu.

Tak zrobię tylko strasznie się tym stresuje, ciągle mam to w głowie i układam na nowo jak mam to powiedzieć. Żałuję szczerze i ciągle Boga o to przepraszam i proszę, aby pomógł mi się otworzyć i wyznać to tak jak chce podczas spowiedzi...
Dziękuję również za tak mile słowa, to dodaje mi ogromnej otuchy

Młoda959595
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 229
Rejestracja: 3 sie 2020
Has thanked: 36 times
Been thanked: 68 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Młoda959595 » 2021-03-18, 18:51

@Ada a wiesz, że ja też tak sądzę, że to Boża interwencja ten sen? Ja mam ogólnie bardzo ciężki czas. W pracy jednak dzisiaj ciągle myślałam o tym śnie. Chciałabym iść do spowiedzi ale lęk zaczął być silniejszy. Boję się, czy nie zataję, nie powiem źle. Boję się, czy spowiadać się z tego, co zrobiłam, czy był to grzech ciężki, czy nie i udręki zaczynają się na nowo. :( To samo w kwestii zdrowia. Znowu mnie naszło, że nie wyzdrowieję. (od ponad roku mam problemy ze słuchem, z lewym uchem i do tego niekiedy bardzo boli. Dziś też boli i się boję. Może nie powinnam diagnozować się przez neta ale moje objawy wskazują na raka... Mam dopiero 26 lat. Ponadto, cierpię na chorobę serca, przy której przewidywana śmierć jest około 30 roku życia. Ja byłam operowana ale lęk jest dalej.) Chciałabym wrócić do Boga. Dziękuję Ci za modlitwę. Ja również będę się za Ciebie modlić!

Awatar użytkownika
Ada
Bywalec
Bywalec
Posty: 108
Rejestracja: 17 mar 2021
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 80 times
Been thanked: 29 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Ada » 2021-03-18, 18:57

Młoda959595 pisze: 2021-03-18, 18:51 @Ada a wiesz, że ja też tak sądzę, że to Boża interwencja ten sen? Ja mam ogólnie bardzo ciężki czas. W pracy jednak dzisiaj ciągle myślałam o tym śnie. Chciałabym iść do spowiedzi ale lęk zaczął być silniejszy. Boję się, czy nie zataję, nie powiem źle. Boję się, czy spowiadać się z tego, co zrobiłam, czy był to grzech ciężki, czy nie i udręki zaczynają się na nowo. :( To samo w kwestii zdrowia. Znowu mnie naszło, że nie wyzdrowieję. (od ponad roku mam problemy ze słuchem, z lewym uchem i do tego niekiedy bardzo boli. Dziś też boli i się boję. Może nie powinnam diagnozować się przez neta ale moje objawy wskazują na raka... Mam dopiero 26 lat. Ponadto, cierpię na chorobę serca, przy której przewidywana śmierć jest około 30 roku życia. Ja byłam operowana ale lęk jest dalej.) Chciałabym wrócić do Boga. Dziękuję Ci za modlitwę. Ja również będę się za Ciebie modlić!
Myślę, że na pewno interwencja Boga :) po prostu woła Cię, wspomina o sobie.
Rozumiem, ale uważam, że spowiedź będzie jedynym rozwiązaniem tego. Sama strasznie boje się przystąpić do spowiedzi, często też tak mam, że nie wiem jak coś powiedzieć.. sama też zataiłam grzech masturbacji bo sie po prostu wstydziłam. Później wyspowiadałam, ale znowu zapomniałam wspomnieć o tym że popełniłam świętokradztwo. I teraz chce to wyznać, ale strasznie się boje.
I czytając dalej Twoja odpowiedź.. po prostu módl się do Boga o pomoc w rozwiązaniu tego wszystkiego. Może też uda się w kwestiach zdrowotnych...strasznie współczuję. I doskonale wiem, że po prostu wszystko dobiło, i nie ma chęci na nic. Jedynie co zostało to modlitwa i tylko modlitwa, Bóg zawsze wysłucha. ZAWSZE.

Młoda959595
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 229
Rejestracja: 3 sie 2020
Has thanked: 36 times
Been thanked: 68 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Młoda959595 » 2021-03-18, 19:02

@Ada dziękuję Ci. Masz rację, Bóg ZAWSZE słucha człowieka. ZAWSZE. Ja będę się modlić o Twoją spowiedź, o Twój pokój serca. Do tego wszystkiego pewną osobę stąd bardzo zraniłam. Proszę, abyś pomodliła się, bym szczerze za to pożałowała (już żałuję ale chciałabym, by ten stan już nie wrócił) i by ta osoba mi przebaczyła. Ja pamiętam o Tobie od dzisiaj. Masz moje słowo. Pamiętaj o tym, że Jezus ZAWSZE JEST OBOK CIEBIE I CHOĆBYŚ ŻYŁA W GRZECHU ALBO UDRĘCE, ON ZAWSZE JEST OBOK CIEBIE I KOCHA CIĘ OGROMNIE!! ON ZAWSZE CIĘ PRZYJMIE I PRZYTULI, WEŹMIE ZA RĘKĘ I JUŻ NIE PUŚCI BO JESTEŚ JEGO UMIŁOWANĄ CÓRECZKĄ, WIEDZ O TYM!!!

Co do mojej choroby. Ja od małego mam tą wadę. konkretnie to Tetralogia Fallota. Możesz sobie poczytać. A o słuch nie mam w ogóle diagnozy. Przeraża mnie to. Mam w maju rezonans głowy, a wyniki mają być kilka dni po nim.

ODPOWIEDZ