Prośby o modlitwę.

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14924
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4176 times
Been thanked: 2938 times
Kontakt:

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Dezerter » 2019-01-22, 22:43

To nie jest wątek na dyskusje - załóż wątek to omówimy - tu prosimy o modlitwę, było by dobrze, gdybyś się przyłączyła, zrób to proszę, bo są naprawdę super kochająca się rodziną ... a może właśnie twoja modlitwa, ale gorąca z wiarą i prosto z serca coś zmieni - warto spróbować ...
Ostatnio zmieniony 2019-01-22, 22:44 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

konik

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: konik » 2019-01-23, 09:21

Pewnie. Zawsze warto sprobowac. Dolaczam modlitwe ...

Ciezkierece

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Ciezkierece » 2019-01-24, 11:51

Witam. Jestem nowy na forum. Mam na imię Przemek, 34 lata.Proszę o modlitwę za mnie, żebym był silny i pozbył się nałogów taki alkohol, narkotyki, nikotyna. Od dzisiaj podejmuje próbę życia bez nałogów. Chce życie przeżyć na sportowo bo sport to moja pasja. Chce przeżyć życie z Jezusem Chrystusem. Pomódlcie się za mnie. Proszę o to. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2019-01-24, 19:24

Dobre postanowienia. Życzę wytrwania. Obiecuję wsparcia modlitewne.
Zapraszam też do aktywności na Forum.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: ToTylkoJa » 2019-01-24, 21:06

@Ciezkierece
Jeśli chodzi o papierosy, mogę polecić Ci aplikację od Desmoxan. Jest dostępna na Google Play. Mojej znajomej bardzo pomogło, jak mogła sprawdzić, ile pieniędzy zaoszczędziła i ile to już dni bez papierosa.
Trzymam za Ciebie kciuki.

sam2

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: sam2 » 2019-01-24, 21:25

Mysle ze Andej i inni tez potrzebuja naszej modlitwy by mieli sile i wytrwalosc w modlitwach.
Tym samym chcoalbym podziekowac prosba: Bog zaplac, za modlitwy tych ktorzy modlili sie by moja operacja przebiegla pomyslnie a ktora w rezultacie nie byla potrzebna i odwolana, bo fizyczne-mechaniczne uszkodzenia sciegien (naderwania i wklesniecia-zwezenia) ustapily samoistnie 2 tygodnie przed zaplanowana operacja.
Ostatnio zmieniony 2019-01-24, 21:29 przez sam2, łącznie zmieniany 2 razy.

konik

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: konik » 2019-01-24, 21:30

wspieram rowniez modlitwa.

Samie ... Alleluja i chwala Panu.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14924
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4176 times
Been thanked: 2938 times
Kontakt:

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Dezerter » 2019-01-24, 22:23

@Ciezkierece - nowe życie przed tobą - masz moje wsparcie już teraz
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

sam2

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: sam2 » 2019-01-24, 22:43

"Gdy dwoje zgodnie o cos prosza Ojciec im to da"
W tym jest caly sens tych sprzecznosci o ktorych kiedys pisalem, bo prosby - modlitwy zgodne za kogos zostana spelnione-otrzymaja to, ale jednak nie oni doslownie tylko osoba w ktorej intencji sie modlili.
Tu jest cale wyjasnienie ze trzeba sie modlic w kilka osob zgodnie w jednej intenci i nie dla siebie a dla kogos.
W tym sie odzwierciedla jednosc Kosciola w jednej wierze, jedna intencja, jedna modlitwa, jedna mysl i jeden glos.
Tutaj tez jest pewnego rodzaju przestroga by nie przypisywac sobie czegokolwiek bo zawsze musi byc choc jedna "druga" osoba by prosba zostala spelniona.
Dokladnie to samo dotyczy tych popularnych dzis uzdrowicieli, ktorzy wlasnie traca charyzmat poprzez przypisywanie uzdrowien sobie wchodzac na scene.
Ostatnio zmieniony 2019-01-24, 23:20 przez sam2, łącznie zmieniany 3 razy.

Ciezkierece

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Ciezkierece » 2019-02-10, 22:01

Musieliście się naprawdę za mnie modlić bo nie palę i nie używam juz innych środków od tygodnia. Wróciłem na siłownię i czuję się świetnie. Czuję wasze wsparcie. Dzięki i pozdrawiam

Magnolia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnolia » 2019-02-10, 22:07

Ciezkierece pisze: 2019-02-10, 22:01 Musieliście się naprawdę za mnie modlić bo nie palę i nie używam juz innych środków od tygodnia. Wróciłem na siłownię i czuję się świetnie. Czuję wasze wsparcie. Dzięki i pozdrawiam
Może teraz Ty wesprzyj forum swoją modlitwą, by rozwijało się zgodnie z wolą Bożą.. :)
Cieszę się z Twojego sukcesu, tym bardziej że wróciłeś nam to powiedzieć.

konik

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: konik » 2019-02-10, 22:14

Dolaczam sie do wypowiedzi Magnolii.

Magnea

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnea » 2019-02-15, 11:12

Jestem nowa na forum. Szukając pocieszenia, wskazówki trafiłam na tą stronę. Bardzo bym Was poprosiła o modlitwę za mnie, za siłę której tak bardzo mi teraz brak, żeby Bóg pomógł znaleźć odpowiednią ścieżkę dzięki której utrzymam moją rodzinę w całości...

mondfa

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: mondfa » 2019-02-15, 11:41

🙏
Magnea. Wytrwałości, siły i odwagi i ufności!

Magnea

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnea » 2019-02-15, 13:28

Dziękuję .. Pomodlę się również za Wszystkich tych co zostawiają tu swoje prośby.

ODPOWIEDZ