Prośby o modlitwę.

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Jozek » 2021-09-13, 10:29

wlasnie wyjezdzam z francji do Polski i prosze o moglitwe o bezpieczna i bezproblemowa podroz.
Bog zaplac.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Susanna
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2480
Rejestracja: 30 maja 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1037 times
Been thanked: 934 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Susanna » 2021-09-13, 11:26

🙏🏼 Obiecuje modlitwę.
"Jak łania pragnie
wody ze strumieni,
tak dusza moja pragnie
Ciebie, Boże!
Dusza moja pragnie Boga,
Boga żywego:
kiedyż więc przyjdę i ujrzę
oblicze Boże?"

Psalm 42.

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Skaza » 2021-09-13, 11:36

@Jozek Pomodlę się.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Jozek » 2021-09-15, 14:49

jeszcze raz Bog zaplac za modlitwy.
dojechalem wczoraj bez jakichkolwiek problemow.
nawet wyszlo dosc ciekawie bo planowalem przespac sie we francji tuz przed granica z belgia, a okazalo sie ze obudzilem sie w 200km za niemiecka granica. ;)
majac za soba nieplanowane na pierwszy dzien 400km.
Ostatnio zmieniony 2021-09-15, 14:55 przez Jozek, łącznie zmieniany 2 razy.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Kwiatuszek
Przybysz
Przybysz
Posty: 3
Rejestracja: 12 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Kwiatuszek » 2021-09-15, 16:35

I ja dziękuję bardzo za modlitwę. Co prawda nie zaliczyłam egzaminu, jak widać Pan Bóg ma na mnie inny plan i te studia nie są mi pisane.

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4439
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1079 times
Been thanked: 1149 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2021-09-15, 16:46

Kwiatuszek pisze: 2021-09-15, 16:35 I ja dziękuję bardzo za modlitwę. Co prawda nie zaliczyłam egzaminu, jak widać Pan Bóg ma na mnie inny plan i te studia nie są mi pisane.
To weź warunek. Jest coś takiego jak warunkowe zaliczenie etapu. Jesteś na 3 roku, możesz wziąć warunek, trzeba napisać podanie,jak najszybciej złożyć w sekretariacie, na stronie wydziału powinnaś mieć wzór. Drukujesz podanie i wypełniasz. Wtedy zdajesz w semestrze letnim. Czyli w tym roku zdajesz bierzące przedmioty, uczęszczasz na zajęcia i piszesz pracę licencjacką. A w semestrze lenim zdajesz ten niezaliczony przedmiot. Możliwe, że będziesz musiała uczęszczać na zajęcia z niego, ale nie zawsze trzeba, czasem wystarczy tylko zdać egzamin. Egzamin jest pod koniec semestru letniego, czyli masz na nauczenie się prawie rok. Warunek jest płatny, ale na opłacenie masz dużo czasu, płacisz dopiero w semestrze letnim. Naprawdę nie warto rzucać studiów z powodu jednego niezaliczonego przedmiotu. Ja brałam warunek na 1 roku i wtedy zaliczałam ten przedmiot na 2 roku. Po prostu pisałam test zaliczeniowy, nie musiałam nawet uczęszczać ponownie na zajęcia.
Ostatnio zmieniony 2021-09-15, 16:47 przez miłośniczka Faustyny, łącznie zmieniany 1 raz.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Awatar użytkownika
Kwiatuszek
Przybysz
Przybysz
Posty: 3
Rejestracja: 12 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Kwiatuszek » 2021-09-15, 22:35

miłośniczka Faustyny pisze: 2021-09-15, 16:46
Kwiatuszek pisze: 2021-09-15, 16:35 I ja dziękuję bardzo za modlitwę. Co prawda nie zaliczyłam egzaminu, jak widać Pan Bóg ma na mnie inny plan i te studia nie są mi pisane.
To weź warunek. Jest coś takiego jak warunkowe zaliczenie etapu. Jesteś na 3 roku, możesz wziąć warunek, trzeba napisać podanie,jak najszybciej złożyć w sekretariacie, na stronie wydziału powinnaś mieć wzór. Drukujesz podanie i wypełniasz. Wtedy zdajesz w semestrze letnim. Czyli w tym roku zdajesz bierzące przedmioty, uczęszczasz na zajęcia i piszesz pracę licencjacką. A w semestrze lenim zdajesz ten niezaliczony przedmiot. Możliwe, że będziesz musiała uczęszczać na zajęcia z niego, ale nie zawsze trzeba, czasem wystarczy tylko zdać egzamin. Egzamin jest pod koniec semestru letniego, czyli masz na nauczenie się prawie rok. Warunek jest płatny, ale na opłacenie masz dużo czasu, płacisz dopiero w semestrze letnim. Naprawdę nie warto rzucać studiów z powodu jednego niezaliczonego przedmiotu. Ja brałam warunek na 1 roku i wtedy zaliczałam ten przedmiot na 2 roku. Po prostu pisałam test zaliczeniowy, nie musiałam nawet uczęszczać ponownie na zajęcia.
Właśnie dzisiaj dowiedziałam się w dziekanacie, że mogę wziąć warunek. Przedmiot trwa dwa semestry, jednak to najwyżej punktowany w ECTS przedmiot na 3 roku i będzie mnie to sporo kosztować. Będę jeszcze raz chodziła na wszystkie zajęcia i zaliczała kolokwia niestety ponownie. No i jestem na studiach jednolitych magisterskich, więc do końca sporo czasu. Ale dziękuję Ci miłośniczko Faustyny za wskazówki i dobrą radę. Już dziś złożyłam wniosek. Pozdrawiam i życzę miłej nocy :-*

Czarny
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sie 2015
Has thanked: 898 times
Been thanked: 338 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Czarny » 2021-09-16, 07:00

Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie dla mamy. Gorączka wysoka coś ostatnie dwa dni źle się czuła

Awatar użytkownika
Piootr
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 348
Rejestracja: 27 cze 2020
Has thanked: 30 times
Been thanked: 38 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Piootr » 2021-09-16, 10:39

Witam
Proszę o modlitwę gdyż dzisiaj byłem na zdjęciu kręgosłupa. Od wielu lat cierpię z powodu potwornego piekącego bólu przez który praktycznie cały dzień zmuszony jestem leżeć na wznak. Pomimo tego że schudłem prawie 50 kg ból jest coraz większy. Proszę o modlitwę w intencji aby prawidłowo zdiagnozowano moją chorobę i aby dało się ją wyleczyć.

Awatar użytkownika
Piootr
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 348
Rejestracja: 27 cze 2020
Has thanked: 30 times
Been thanked: 38 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Piootr » 2021-09-20, 15:50

Witam niestety tym razem poszło nie po mojej myśli. Okazało się że mam skrzywienie esowate i 2 inne nieprawidłowości. Lekarka pierwszego kontaktu powiedziała że nic z tym nie zrobi i może mi tylko dać leki przeciwbólowe (skudexa).

Awatar użytkownika
Lunka
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1438
Rejestracja: 26 sty 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 956 times
Been thanked: 566 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Lunka » 2021-09-20, 17:03

@Piootr to chyba trzeba wybrać się do dobrego ortopedy. Poproś lekarza rodzinnego o skierowanie.
"Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona."
Łk 10,41-42

Awatar użytkownika
Piootr
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 348
Rejestracja: 27 cze 2020
Has thanked: 30 times
Been thanked: 38 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Piootr » 2021-09-20, 19:58

To właśnie lekarz rodzinny zrobił to co powyżej. A skierowania do ortopedy nie chciała dać, gdyż jej zdaniem ortopeda mi nie pomoże, rehabilitacja także ze względu na moją mase ciała (149 kg).

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2021-09-20, 20:34

Modlitwą wspieram. Gratuluję redukcji masy. I życzę dalszego postępu w tym zakresie. Z Bożą pomocą się uda.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Lunka
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1438
Rejestracja: 26 sty 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 956 times
Been thanked: 566 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Lunka » 2021-09-21, 23:08

Proszę Was o modlitwę za ofiary tragicznego, niedzielnego wypadku. Zginął ojciec z trójką dzieci, matka walczy o życie w szpitalu. Okazało się, że to osoby z sąsiedniej parafii.
Serce pęka na widok takiej tragedii 💔

https://www.radio.bialystok.pl/wiadomos ... /id/204629
"Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona."
Łk 10,41-42

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Jozek » 2021-09-21, 23:15

nie wyobrazam sobie zycia po takiej tragedii gdybym byl na miejscu tej kobiety.
kazda minuta takiego zycia byla by dla mnie pieklem na ziemi.
chyba ze byla by to droga nawrocenia i modlitwy za tych ktorzy zgineli.
Ostatnio zmieniony 2021-09-21, 23:18 przez Jozek, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

ODPOWIEDZ