Prośby o modlitwę.

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
chastek

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: chastek » 2018-07-31, 15:39

Proszę o westchnienie w mojej intencji, zeby uporać sie z nieczystościa. Kolejne upadki mnie wykoncza. ~x(
Nie wiem jak walczyć. :(

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2018-07-31, 22:07

Codziennie w Twej intencji modlimy się. Każdy dzień wytrwania, to dzień zwycięstwa. Co dzień mały kroczek, a życie wielkim dziełem będzie.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Mivia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Mivia » 2018-08-01, 00:32

🙏🙏🙏

Wolfi

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Wolfi » 2018-08-02, 18:53

Prosze o modlitwe w mojej intencji, jest mi, a raczej bedzie bardzo potrzebna, z gory dziekuje,

mondfa

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: mondfa » 2018-08-02, 19:44

Mówisz - masz Wolfi.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Dezerter » 2018-08-05, 09:17

Mój pierwszy post po powrocie pisze tu, by PODZIĘKOWAĆ :!: za wsparcie modlitewne.
Wielką moc posiada wytrwała modlitwa sprawiedliwego.
Pisze św Jakub, a ja tego doświadczałem każdego dnia z nie niegasnącym zdumieniem. Macie udział w nienawróceniu wielu ludzi do Boga - niech mu będzie chwała, że wysłuchał naszych pokornych i gorących modlitw.
... moje słowa nie wyrażają mojej wdzięczności nawet w 10% ...
Niech Wam Bóg błogosławi, prostuje Wasze ścieżki i da w duszy prawdziwy pokój Boży.
Amen
Ostatnio zmieniony 2018-08-05, 18:07 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2018-08-05, 11:48

Nie jest tu właściwe miejsce na to co piszę. Ale proszę o relacje z Przystanku. W nowym wątku.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

konik

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: konik » 2018-08-17, 21:24

Jakis czas temu prosilem o wsparcie modlitwa:
- w niedziele odbyl sie pogrzeb mamy Katarzyny - odeszla we snie: Panie, daj jej wieczny odpoczynek
- corka przeszla pomyslnie operacje, rokowania sa rowniez pomyslne, prawdopodobnie guz udalo sie calkowicie wyeliminowac ... czas pokaze
- Katarzyna po smierci mamy jest w dolku psychicznym, jej rodzina rowniez pograzona w smutku-
Wesprzyjmy ich krotkim westchnieniem ku Bogu

Dziekuje za wszelka modlitwe.

Magnolia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnolia » 2018-08-17, 21:40

Zdrowaś Mario łaskiś pełna otocz opieką rodzinę zmarłej i pociesz ich jak Najlepsza Matka. Amen

mondfa

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: mondfa » 2018-08-22, 13:52

Kolejny raz proszę Was o modlitwę za synka Jasia. Okazuje się, że prawdopodobnie ma zaburzenia ze spektrum autyzmu. Proszę Cię dobry Panie Boże pokieruj nami, byśmy potrafili spełniać Twoją wolę względem całej naszej Rodziny! Daj nam potrzebną sile i wytrwałość.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2018-08-22, 14:26

Jak zwykle i permanentnie wstawiam się za Twoją rodziną.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

mondfa

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: mondfa » 2018-08-22, 14:43

Dziękuje Andej. Ja również modlę się za Was wszystkich.
Ostatnio zmieniony 2018-08-22, 14:43 przez mondfa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Dezerter » 2018-08-22, 22:52

mondfa pisze: 2018-08-22, 13:52 Kolejny raz proszę Was o modlitwę za synka Jasia. Okazuje się, że prawdopodobnie ma zaburzenia ze spektrum autyzmu. Proszę Cię dobry Panie Boże pokieruj nami, byśmy potrafili spełniać Twoją wolę względem całej naszej Rodziny! Daj nam potrzebną sile i wytrwałość.
Panie mój Ty jesteś Bogiem Miłosiernym, Ty jesteś Miłością, która otacza opieka swój lud, błogosław Panie Monice i jej rodzinie, zsyłaj fale Łask na nich i prostuj ich ścieżki.
Amen
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

mondfa

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: mondfa » 2018-08-23, 14:57

Amen! Dziękuję!!!

chastek

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: chastek » 2018-08-31, 17:33

Dziękuję Wszystkim za modlitwę w mojej intencji.
Sama też modliłam się Nowenną do Matki Boskiej Rozwiązującej Węzły i od jakiegoś czasu, od zakończenia tej modlitwy nie mam pokus, czuję się uzdrowiona w tym aspekcie. :-o
Dziękuję Bogu za to. ^:)^

ODPOWIEDZ