Prośby o modlitwę.

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
Młoda959595
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 229
Rejestracja: 3 sie 2020
Has thanked: 36 times
Been thanked: 68 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Młoda959595 » 2020-08-23, 20:05

Ja także dołączam do modlitwy za Was !

Sama również o nią proszę. We wtorek idę na rezonans serca (ze względu na moją wadę serca) oraz możliwe, że wykonany zostanie mi w tym samym czasie rezonans głowy. Boję się samego badania (mam ataki klaustrofobii) oraz wyników... To jest moje "być" albo "nie być". Dziś ogółem trochę kiepsko się czuję. Bardzo boli mnie to ucho wraz z całą lewą stroną głowy. Chciałabym aby to wszystko nareszcie się skończyło. Zawierzyłam tą sytuację Jezusowi na dzisiejszej mszy.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2020-08-23, 21:14

Koniecznie poinformuj o obawach lekarza. Kiedyś, (inne badanie, inwazyjne) dostałem jakiś uspokajający wlew. A trakcie badania w rurze, zamykam oczy i skupiam się na odmawianiu różańca (na palcach). Wtedy mija szybko i bez sensacji.

Życzę pozytywnych wyników i dobrego dobrania terapii. W modlitwie wspomnę.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Młoda959595
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 229
Rejestracja: 3 sie 2020
Has thanked: 36 times
Been thanked: 68 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Młoda959595 » 2020-08-23, 21:49

Andeju, Bóg zapłać za Twoje modlitewne wsparcie! Dostałam taką ankietę i tam zaznaczyłam, że mam klaustrofobię. Poproszę na pewno o coś na uspokojenie oraz, jeśli będę na tyle miała siły, zapewne będę zwracać się do Boga.

Czarny
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sie 2015
Has thanked: 898 times
Been thanked: 338 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Czarny » 2020-08-24, 18:10

Bardzo dziękuję Wszystkim za modlitwę =((
Na dzień dzisiejszy stan budzi nadzieję.
Dziękuję :)
Ostatnio zmieniony 2020-08-24, 18:25 przez Czarny, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Jozek » 2020-08-24, 18:24

A ja prosze o modlitwe o zdrowie kuzyna mojego klienta, ktory wczoraj mial wypadek samochodem.
Przyjechal do Francji zobaczyc efekty mojej pracy i w drodze powrotnej na prom pomylil droge, zawrocil i po zawroceniu zjechal na angielska strone jazdy prosto w nadjezdzajace auto
Nic powaznego obu kierowcom sie nie stalo, auta tylko skasowane, ale kuzyn klienta ma rozrusznik serca i teraz jest w szpitalu, bo taki wypadek to jednak duzy szok dla sercowca.
Bog zaplac za modlitwy.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Króliczek

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Króliczek » 2020-08-28, 13:52

Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojego najstarszego synka, o uleczenie jego chorej kości, o siły potrzebne dla niego, dla mnie, mojego męża i dzieci, z góry dziękuję!

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2020-08-28, 14:21

Przyłączam się do Waszych, Króliczka i Józka, a także innych osób, które w myślach jeno proszą o wsparcie modlitewne.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Młoda959595
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 229
Rejestracja: 3 sie 2020
Has thanked: 36 times
Been thanked: 68 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Młoda959595 » 2020-08-28, 21:49

Nie lubię takich chwil jak ta. Nie dość, że muszę czekać na rezonans głowy, nadal czuć to nieprawidłowe słyszenie, odczuwać czasem spory ból, to jeszcze właśnie doszły zawroty głowy. Nie wiem, czy to od tego ale się boję. Wiem, że nie wolno mi zwątpić i nadal muszę trwać w swojej modlitwie. Jutro wybieram się na mecz aby nie myśleć o tym wszystkim i oderwać się choć na chwilę od tych trudności, a w niedzielę zostawię to wszystko Stwórcy na mszy świętej. Nie lubię tego poczucia niepewności. : (

Magnolia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnolia » 2020-08-29, 18:40

Koniecznie posłuchaj i wciel w życie:

Awatar użytkownika
Betka
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 265
Rejestracja: 28 cze 2019
Lokalizacja: Podkarpackie
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 401 times
Been thanked: 133 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Betka » 2020-08-29, 21:55

Ogarniam modlitwą :)
Twoje słowo jest pochodnią dla nóg moich i światłem na mojej ścieżce .
Ps 119

Młoda959595
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 229
Rejestracja: 3 sie 2020
Has thanked: 36 times
Been thanked: 68 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Młoda959595 » 2020-08-29, 22:51

Beatka dziękuję!

Magnolio, dziękuję za film. Już go odpalam.

Dominik

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Dominik » 2020-09-02, 22:25

Konwalia prosi o modlitwę w intencji o jej wujka, ma nowotwór mózgu, by wyzdrowiał.

Magnolia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnolia » 2020-09-02, 23:13

Ja proszę o pewne małżeństwo w kryzysie o miłość i jedność dla nich.
Oraz jeszcze bardziej prosze o modlitwę za bardzo cierpiącego Jędrka i mądrych lekarzy i siły dla Jego matki Agnieszki.
Amen. Niech się dzieje wola nieba.

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4439
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1079 times
Been thanked: 1149 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2020-09-03, 16:40

Proszę o modlitwę za wiadome Bogu osoby.
Oraz o łaski Ducha Świętego bo mam niedługo egzamin. :ympray:
Dziękuję za wszystkie poprzednie modlitwy!
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2020-09-03, 19:18

Jak zawsze przyłączam się do modlitw.
W intencji Was wszystkich, oraz w Waszych intencjach. Ale zawsze dodaję, że jestem gotów przyjąć każdą Jego wolę. I proszę o to, aby dał mi siłę, na jej przyjęcie. Proszę też Was, abyście i Wy gotowi byli przyjąć każdy wyrok Boga. On wiele lepiej od nas, gdzie jest prawdziwe dobro. Zaufajcie Mu.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ