Prośby o modlitwę.

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2020-02-04, 22:55

Konwalia pisze: 2020-02-04, 18:46 Jutro idę do spowiedzi. Wspomnijcie o mnie, proszę, Panu Bogu w modlitwie, bo boję się, że nie spełniam wszystkich warunków dobrej spowiedzi...
Głowa do góry. Najważniejsze są chęci i postanowienie. Nikt nie jest doskonały. Ale Bóg jest. Wybacza, jeśli nie czynisz czegoś ze złej woli. Starasz się. To najważniejsze.

Podczas ostatniej spowiedzi usłyszałem: Ja też zauważyłem, że wraz z upływem lat stawiam sobie coraz wyższe wymagania. Że coraz więcej grzechów dostrzegam. To ludzkie.
Dlatego nie przejmuj się niedoskonałościami. Ważne, aby każda następna spowiedź była coraz lepsza. Uwierz mi, żadna nie jest doskonała. Jesteśmy tylko ludźmi. Do doskonałości trzeba dążyć.

Gdy uznasz, że już czynisz to doskonale, będzie to świadczyło o samozakłamaniu. I zarozumiałości. Pokornie staraj się poprawiać jakość. Jesteś tylko (i aż) człowiekiem.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Wierzaca274

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Wierzaca274 » 2020-02-06, 20:21

Kochani, jutro rano mam tympanometrię. Jest wielka poprawa słuchu i zdrowia mojego lewego ucha. Proszę Was o modlitwę, by nic złego nie wyszło w badaniu oraz bym nareszcie mówiąc dosłownie - usłyszała w pełni.

Magnolia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnolia » 2020-02-09, 16:56

Wczoraj do poradni w której miałam dyżur zgłosił się mężczyzna. W czasie rozmowy przyznał się do zdrady żony, do poradni przyszedł bo chce naprawić małżeństwo. Sprawa jest bardzo świeża, żona na razie nie wyraża woli i ochoty by przyjść na rozmowę. Mężczyzna wyznał że był wczoraj także w spowiedzi, że postanowił poprawę, zerwał już tamten romans.
Nawiązałam do tego czym jest sakrament małżeństwa i że Bóg jest wierny swojemu błogosławieństwu, że będzie Mu błogosławił w tej decyzji i wspomoże Go w zadośćuczynieniu żonie tej zdrady.
Pan sie popłakał...
Chyba trudno Mu było uwierzyć w miłosierdzie Boże - tak sądzę - proszę wesprzyjcie Go w Jego postanowieniu modlitwą, jest tak wiele małżeństw w trudnej sytuacji - potrzebują Waszej modlitwy.

Magnolia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnolia » 2020-02-18, 08:10

Kochani pewna kobieta w 20 tyg ciąży rozważa aborcję, proszę wesprzyjcie ją modlitwą by miała siłę podjąć dobrą decyzję i by urodziła. By znalazło to dziecko opiekę.
Proszę Cię Panie. Amen

Awatar użytkownika
Betka
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 265
Rejestracja: 28 cze 2019
Lokalizacja: Podkarpackie
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 401 times
Been thanked: 133 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Betka » 2020-02-18, 08:26

Magnolia, czy znasz jej sytuację?
Jest sama,brak środków?
Potrzebna pomoc?
Twoje słowo jest pochodnią dla nóg moich i światłem na mojej ścieżce .
Ps 119

Magnolia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnolia » 2020-02-18, 09:01

Nie znam, napisała do nas na forum z pytaniem, ale o nic nie prosi. Modlitwa na ten moment jest bardzo potrzebna. Bóg sam się nią najlepiej zajmie.

Konwalia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Konwalia » 2020-02-18, 10:14

Mam wrażenie, że ostatnio próbuje mi dokuczyć zły duch, by mnie odciągnąć od modlitwy i sakramentów. Wiele razy się poddawałam, ale teraz chcę wytrwać. Proszę, pomódlcie się za mnie o wytrwałość i pokój.

Biserica Dumnezeu

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2020-02-18, 10:47

Prosbe twoja polecam nam wszystkim.

Niezapominajka
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 644
Rejestracja: 28 wrz 2019
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 157 times
Been thanked: 160 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Niezapominajka » 2020-02-18, 15:31

Bardzo proszę o modlitwę za pewną rodzinę, która straciła nowo narodzone dziecko. O wytrwałość w pokonaniu trudnej sytuacji. O siłę i odwagę w ciężkich chwilach.
Oz 11:4 bt5 ~ Pociągnąłem ich ludzkimi więzami, a były to więzy miłości. Byłem dla nich jak ten, co podnosi do swego policzka niemowlę - schyliłem się ku niemu i nakarmiłem je.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2020-02-27, 12:27

Dziś rano do Domu Ojca w niebie odeszła moja Mama Krystyna. Jeśli znajdziesz chwilę, to proszę, pomódl się w Jej intencji.
Obrazek
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Magnolia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnolia » 2020-02-27, 12:41

Panie świeć nad Jej duszą. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie. Amen

Awatar użytkownika
Betka
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 265
Rejestracja: 28 cze 2019
Lokalizacja: Podkarpackie
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 401 times
Been thanked: 133 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Betka » 2020-02-27, 13:28

EWANGELIA na dziś
Łk 9, 22-25

,,Kto straci swe życie z mego powodu, ten je zachowa"

Przytul Ją Panie i obdarz wiecznym szczęściem .
Amen
Twoje słowo jest pochodnią dla nóg moich i światłem na mojej ścieżce .
Ps 119

Biserica Dumnezeu

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2020-02-27, 22:09

+++

Dominik

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Dominik » 2020-02-29, 10:34

+++

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Jozek » 2020-03-13, 20:19

Jutro rano mam godzinny zabieg hirurgiczny.
Prosze o modlitwe by dobrze sie zakonczyl i by ten nowy wirus sie nie przyplatal do szpitala, bo juz szpitale zaczynaja ostrzegac pacjentow oczekujacych na zabiegi.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

ODPOWIEDZ