Prośby o modlitwę.

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Dezerter » 2019-03-17, 19:06

Intencja godna poświecenia czasu na westchnienie do Pana, niech prostuje twe ścieżki i da światło Ducha Świętego.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Magnolia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnolia » 2019-03-19, 07:59

Wczoraj po południu koleżanka mojej córki, 14 letnia Dagmara, połknęła bardzo dużo tabletek popijając piwem. Moja córka uratowała jej życie odnajdując jej kryjówkę, wzywając karetkę i policję. Pomoc przyszła w porę, dziewczynka przeszła płukanie żołądka i jest w szpitalu. Już nie grozi jej niebezpieczeństwo. Jest bardzo skryta i nie mówi co było powodem. Proszę otoczcie ją modlitwą by lekarzom udało się dotrzeć do tego co skrywa i udzielić jej pomocy.
Chwała Panu za moją córkę, która Bóg obdarzył taką wielką odwagą i męstwem, by ratować koleżankę. Mocno przeżyła to doświadczenie, wesprzyjcie proszę i ją modlitwą. Bóg zapłać.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2019-03-19, 08:01

Dziękujmy Bogu za matkę takiej córki.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

konik

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: konik » 2019-03-19, 21:46

Dolaczam sie.

Awatar użytkownika
Viridiana
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1705
Rejestracja: 6 sie 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 552 times
Been thanked: 419 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Viridiana » 2019-03-29, 00:13

Proszę, módlcie się za moją siostrę, która niedługo zmienia szkołę. Chciałabym, aby to wpłynęło na nią pozytywnie.
Miłość nie wyrządza zła drugiemu człowiekowi. Miłość więc jest wypełnieniem Prawa (Rz 13, 10)

Magnolia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnolia » 2019-04-05, 22:25

Moja kuzynka Beata, alkoholiczka, leży w szpitalu w śpiączce wątrobowej. Domyślacie się, że nie żyła blisko z Bogiem...teraz jest w śpiączce, nie ma juz możliwości na spowiedź...
Modlę się o miłosierdzie dla Niej w godzinie śmierci, wesprzyjcie mnie w tej modlitwie.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Dezerter » 2019-04-05, 22:35

Panie Jezu ty za największymi grzesznikami prosiłeś Ojca
Przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią
Panie ty do najgorszego grzesznika powiedziałeś
Zaprawdę, powiadam ci, dziś ze Mną będziesz w raju
Znamy Twoje miłosierdzie Panie i dlatego z ufnością mówimy
w Twoje ręce powierzamy ducha tej błądzącej i grzesznej istoty
racz Panie wysłuchać naszych próśb z pokorą , ale i ufnością prosimy.
Amen
Ostatnio zmieniony 2019-04-05, 22:37 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2019-04-06, 08:00

Magnolia pisze: 2019-04-05, 22:25 ... nie ma juz możliwości na spowiedź...
Sądzę, że w Miłosierdziu Bożym nie ma miejsca na słowo "nigdy" albo "niemożliwe". Nie wiemy, czy stan umysłu człowieka pogrążonego w śpiączce nie może okazać żalu. Czy nie docierają do niego słowa wypowiedzianej przy nim modlitwy.

Wspieramy, za Twoją przyczyną, Beatę i mamy nadzieję, że kiedyś spotkamy ją w niebie.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Magnolia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnolia » 2019-04-06, 18:44

Moja kuzynka już zmarła. Zawsze szybką śmierć postrzegam jako miłosierdzie i łaskę.
Wieczny odpoczynek racz śp. Beacie dać Panie, niech odpoczywa w pokoju. Amen.
Bóg zapłać za wsparcie w modlitwie.
Ostatnio zmieniony 2019-04-06, 18:44 przez Magnolia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2019-04-06, 21:25

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

MagdalenaBarbara84

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: MagdalenaBarbara84 » 2019-04-18, 11:42

Witajcie,
Piszę do Was z prośbą o wsparcie modlitwą. Proszę módlcie się za mojego chłopaka, który choruje na nerwice i depresję. Jego stan ostatnio się pogorszył. Dziś wizyta u lekarza. Módlcie się ze mną o to by w końcu udało mu się wyleczyć. Z góry dziękuję.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Dezerter » 2019-04-19, 11:15

Madziu w jego przypadku to będzie proces, uzdrowienia psychicznego i dobrze by było gdyby za tym poszło, a nawet równolegle uzdrowienie duchowe. Pomodlimy się oczywiście o to gorąco do Boga, ale On często działa przez ludzi - pomyśl o tym i podejmij jakieś działania w tym kierunku - ale o tym w innym wątku.
Niech Pan prostuje wasze ścieżki i da w duchu i duszy szalom.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

MagdalenaBarbara84

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: MagdalenaBarbara84 » 2019-04-19, 17:59

On jest wierzący. Na swoje problemy leczy się od lat. Raz jest lepiej, raz gorzej. Teraz jest dużo gorzej. Nie ma mnie przy nim, bo mieszka w innym mieście. Bardzo daleko ode mnie. Nie mogę w dowolnej chwili pojawić się i sprawdzić jak się ma. A w takim stanie w jakim jest nie pisze do mnie ani nie dzwoni. Nie mam z nim normalnego kontaktu od kilku dni. I nawet nie mam kogo zapytać o to czy nic mu się nie stało. W niedzielę Palmowa obiecał mi, że nie popełni samobójstwa. Ale tego typu rzeczy nie są takie oczywiste przy ciężkiej depresji. Być może (oby tak było) poprstu choroba włączyła mu izolację od świata i ludzi. A za kilka dni wszystko będzie dobrze. Proszę o naprawdę intensywną modlitwę. Bo boję się, że moja modlitwa to za mało.

Magnolia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnolia » 2019-04-19, 19:18

Wesprzemy oczywiście swoją modlitwą.


MagdalenaBarbara84

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: MagdalenaBarbara84 » 2019-04-20, 07:10

Odezwał się. Napisał jedno zdanie. Ale przynajmniej mam pewność, że żyje. Nadal jest w bardzo złym stanie. Ale żyje. I tylko to się liczy. Proszę módlcie się za niego cały czas. Ja robię to od dawna. Jeszcze zanim zostaliśmy parą. A od niedawna robię to intensywnie. Poprzez nowenne. Dzis dzień piąty.

ODPOWIEDZ