Prośby o modlitwę.

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2018-03-09, 14:46

Cieszę się. Wiara czyni cuda. Nich Bóg ma Cię w swojej opiece.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Jakub2

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Jakub2 » 2018-03-09, 14:49

Dezerter pisze: 2018-03-08, 23:35 Mała duszyczko - już masz modlitwę moją

Jakubie2 - czy nazwał byś to naszym pierwszym, potwierdzonym, forumowym uzdrowieniem?
Dlaczego mialo by to byc pierwszym forumowym uzdrowieniem?
Sadze ze bylo ich juz wiele, tylko nie zostaly oficjalnie potwierdzone.
Jesli by tylko ci za ktorych sie modlicie, wierzyli tak jak wy w sile modlitwy to lekarze nie byli by nikomu potrzebni.

konik

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: konik » 2018-03-09, 15:06

Radosc Boza niech bedzie ... i za to, gdy Bog uzdrawia, i za to, gdy on nas doswiadcza. Zawsze i we wszystkim radosc Boza niech w nas trwa. To jest nasza moca ... i to jest nasza droga ku Bogu.
Ostatnio zmieniony 2018-03-09, 15:07 przez konik, łącznie zmieniany 1 raz.

Magnolia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnolia » 2018-03-24, 08:23

Przychodzę z prośbą o modlitwę za mojego teścia, jutro ma 70 urodziny. dziś o 18 będzie msza św za Niego, żył i żyje daleko od Boga, nie chce przystąpić do spowiedzi, nie szykuje się na śmierć spotkanie z Bogiem.
Wspomóżcie mnie w prośbach o jego nawrócenie, szczególnie w ten weekend.
Bóg zapłać.

Jakub2

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Jakub2 » 2018-03-24, 16:58

Magnolia pisze: 2018-03-24, 08:23 Przychodzę z prośbą o modlitwę za mojego teścia, jutro ma 70 urodziny. dziś o 18 będzie msza św za Niego, żył i żyje daleko od Boga, nie chce przystąpić do spowiedzi, nie szykuje się na śmierć spotkanie z Bogiem.
Wspomóżcie mnie w prośbach o jego nawrócenie, szczególnie w ten weekend.
Bóg zapłać.
Starsi ludzie czesto sa inni niz nam sie wydaje. Zwykle sa uparci i wszelkie perswazje maja odwrotny skutek.
Nie osadzaj go i nie naklaniaj do spowiedzi. Kochaj go i pokaz mu czym jest Milosc Boza i Blizniego.
Zachecaj, a nie namawiaj do pojscia do kosciola na Msze Sw.
Wybacz mu wszystko i modl sie o jego dusze by dostapila zbawienia.
Reszte pozostaw Bogu.
Ostatnio zmieniony 2018-03-24, 17:02 przez Jakub2, łącznie zmieniany 1 raz.

Magnolia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnolia » 2018-03-24, 19:12

Dziękuję Jakubie, Tyle staram sie robić. Pozdrawiam

mamamondfa

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: mamamondfa » 2018-03-24, 20:06

Proszę o modlitwę za mojego Teścia. Teściowa zmarła w ubiegłym roku w maju na raka jelita grubego i dziś dowiedzieliśmy się, że Tesc tez ma guza na jelicie grubym... dodatkowo jest w depresji po stracie Mamy. Cały czas pyta po co ma dalej żyć... Jest bardzo daleko od Kościoła, a nie wiem na ile jest wierzący. Nie mam odwagi z nim o tym rozmawiać. Proszę o modlitwę.

Jakub2

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Jakub2 » 2018-03-24, 20:12

mamamondfa pisze: 2018-03-24, 20:06 Proszę o modlitwę za mojego Teścia. Teściowa zmarła w ubiegłym roku w maju na raka jelita grubego i dziś dowiedzieliśmy się, że Tesc tez ma guza na jelicie grubym... dodatkowo jest w depresji po stracie Mamy. Cały czas pyta po co ma dalej żyć... Jest bardzo daleko od Kościoła, a nie wiem na ile jest wierzący. Nie mam odwagi z nim o tym rozmawiać. Proszę o modlitwę.
Twoja odwaga moze byc dla niego zbawienna. Pomysl czy przelamianie siebie samej jest warte jego nawrocenia.
Najczesciej to sami potrzebujemy nawrocenia ktorego oczekujemy od innych, a tym nawroceniem jest najczesciej zrozumienie drugiego czlowieka i podanie mu reki.
Ostatnio zmieniony 2018-03-24, 20:20 przez Jakub2, łącznie zmieniany 2 razy.

mamamondfa

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: mamamondfa » 2018-03-24, 21:06

Widzisz, to nie jest takie proste. Mój tesc ma uraz z lat młodzieńczych kiedy to jego tata przeszedł operacje usuwania wyrostka robaczkowego i w podziękowaniu za to, ze się udała poszedł do kaplicy szpitalnej się modlić. Kilka dni później zachorował na zapalenie płuc i zmarł. Tesc został sam ze swoją mama, świat mu się zawalił. Podejrzewam, że nie może tego w sobie przełamać. Z reszta nawet otwarcie o tym mówi. Do tego nie może pogodzić się z tym, że jego żona odeszła przed nim. Jest zagorzałym wrogiem Kościoła. Bardzo źle wypowiada się o Księżach. Do tego cały czas mówi z wyraźnym wyrzutem, ze kiedyś jego syn - mój mąż, był normalny a teraz zaczął chodzić do Kościoła... to tak po krótce...

Magnolia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnolia » 2018-03-24, 22:52

Modlitwa o czyjeś nawrócenie, przynajmniej ja mam takie jej rozumienie, nie polega na tym, żeby ktoś się nawrócił by mi było dobrze. Tylko mam świadomość że Bóg kocha tego człowieka, a On jest daleko od Boga. Życzę temu komuś nawrócenia, ba - błogosławię mu w ten sposób, bo pragnę dla Niego miłości Bożej. Nawet jeśli to nawrócenie nastąpi w chwili śmierci. I z taką świadomością ja się modlę za teścia, i to przeczytałam w intencji mamamodft.
To nie o nas chodzi, tylko o te osoby, by poznały/doświadczyły miłość Boga.

A ty, Jakubie, komuś kto się modli za kogoś mówisz, żeby się zastanowił nad swoim nawróceniem... faux pas...
Ostatnio zmieniony 2018-03-24, 23:12 przez Magnolia, łącznie zmieniany 2 razy.

konik

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: konik » 2018-03-24, 23:20

W waszej intencji ofiaruje moje modlitwy. Niech Pan Was wspiera ... i napelnia.

konik

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: konik » 2018-04-09, 09:07

Dzisiaj pewna osoba ma zostac poddana operacji. Prosze o modlitwe.

mamamondfa

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: mamamondfa » 2018-04-09, 09:13

+++

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18912
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2606 times
Been thanked: 4606 times
Kontakt:

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-04-25, 11:54

Proszę o modlitwę za Dawida, który wczoraj przeszedł operację mózgu. Niektórzy z Was znają Go z sesji apologetycznej.

Magnolia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnolia » 2018-04-25, 11:58

Ojcze Nasz...zmiłuj się nad Dawidem, okaż Mu swoje miłosierdzie, obdarz łaskami, których potrzebuje dziś.. niech się dzieje Twoja wola, Panie. Amen

ODPOWIEDZ