Prośby o modlitwę.

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
mondfa

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: mondfa » 2018-09-26, 20:28

:( Proszę o modlitwę za mojego Tatę, który dziś miał zawał.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2018-09-26, 21:52

Wspieram.

Dodano po 1 minucie 5 sekundach:
Wspieram. Życzę powrotu do zdrowia.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Magnolia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnolia » 2018-09-26, 22:09

Oddaje Twojego tatę i Jego zdrowie w ręce Ojca Niebieskiego, On sie najlepiej zatroszczy, z miłością. Pomodlę się oczywiście także o siły dla Ciebie, by przetrwać ten trudny moment.

konik

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: konik » 2018-09-28, 20:19

+ + +

Mivia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Mivia » 2018-10-01, 09:26

🙏🙏🙏

Awatar użytkownika
Viridiana
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1705
Rejestracja: 6 sie 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 552 times
Been thanked: 419 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Viridiana » 2018-10-12, 06:44

Proszę, módlcie się za mnie, w moim życiu pojawił się pewien problem, którego nie będę tu opisywać, i bardzo bym chciała, żebym jakoś sobie dała z tym radę.
Miłość nie wyrządza zła drugiemu człowiekowi. Miłość więc jest wypełnieniem Prawa (Rz 13, 10)

Magnolia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnolia » 2018-10-12, 09:03

Viridiano, a może nie próbuj sama sobie z tym poradzić, zaproś do swojego życia Jezusa słowami Ufam Tobie Jezu. Oczywiście pomodlę się.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2018-10-12, 09:11

Z bożą pomocą i naszym wsparciem dasz sobie radę.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Dezerter » 2018-10-14, 13:46

Panie ty jesteś Miłością Miłosierną - proszę Cię w intencjach wszystkich forumowiczów, nich twoja Łaska i Błogosławieństwo stanie się naszym udziałem.
Amen
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Viridiana
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1705
Rejestracja: 6 sie 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 552 times
Been thanked: 419 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Viridiana » 2019-01-01, 13:21

Proszę, módlcie się za mnie, gdyż ostatnio zdałam sobie sprawę z wielu błędów, które chciałabym naprawić.
Miłość nie wyrządza zła drugiemu człowiekowi. Miłość więc jest wypełnieniem Prawa (Rz 13, 10)

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2019-01-01, 15:01

Życzęć w modlitwie, aby każdego dnia mniej błędów było i coraz więcej dobra.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Dezerter » 2019-01-01, 15:22

Dzisiaj ok. 13.30 moja żona , która czytała modlitwę wiernych na Eucharystii przeczytała:
5. Módlmy się w intencjach własnych, które nosimy w swym sercu oraz w tych , które powierzyli nam nasi bliscy i przyjaciele, aby Bóg wysłuchał ich według własnej woli.
Pierwsza intencja o jakiej pomyślałem i się pomodliłem to było "w intencji forumowiczów zchrystusem.pl o potrzebne im łaski, błogosław im Panie"

Nowy rok to dobry czas do zmian na lepsze.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

konik

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: konik » 2019-01-08, 12:37

przedwczoraj 2letnia coreczka naszych znajomych z domowego kosciola oblala sie wrzatkiem. Ma 80% poparzenia, w tym poparzenia trzeciego stopnia. jest utrzymywana w spiaczce. moze nie przezyc. Jak przezyje, bedzie miala we wtorek przeszczep. Bardzo prosimy o modlitwe za Marysie, corke ani i Boguslawa. potrzebny jest szturm modlitewny. Bog zaplac.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Prośba o modlitwę i pomoc

Post autor: Dezerter » 2019-01-22, 20:59

Mój znajomy, wierzący młody człowiek ma żonę żydówkę, niewierzącą i dwójkę małych dzieci. Ona zachorowała na guza mózgu, który umieścił się na/przy głównych nerwach w mózgu, dla tego jest nieoperacyjny. Rośnie, jeśli urośnie bardziej, ona umrze - proszę was o modlitwę do Boga Najwyższego, by okazał Miłosierdzie i Łaskę i by objawiły się wielkie dzieła Boże, a guz zanikł.
Wierze, że to możliwe i związane z jej nawróceniem.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Prośba o modlitwę i pomoc

Post autor: ToTylkoJa » 2019-01-22, 22:10

Dezerter pisze: 2019-01-22, 20:59 Mój znajomy, wierzący młody człowiek ma żonę żydówkę, niewierzącą i dwójkę małych dzieci. Ona zachorowała na guza mózgu, który umieścił się na/przy głównych nerwach w mózgu, dla tego jest nieoperacyjny. Rośnie, jeśli urośnie bardziej, ona umrze - proszę was o modlitwę do Boga Najwyższego, by okazał Miłosierdzie i Łaskę i by objawiły się wielkie dzieła Boże, a guz zanikł.
Wierze, że to możliwe i związane z jej nawróceniem.
Według mnie takie działanie byłoby zbyt okrutne na Boga, którego chcecie mi przedstawić.
To jest raczej podobne do graczy Simsów
Mój pies kiedyś przez przypadek nauczył się brzydkiej komendy. Chciałam oduczyć ją tej komendy, ale to było bardzo trudne, ponieważ mój pies nawet po roku niestosowania komendy nadal ja pamiętam.
Musiałam więc pokazać jej, że chociaż to zabawne, nie jest ok.
Najprostszym sposobem oczywiście byłoby zacząć ją bić za wykonywanie tej komendy. Na pewno by się oduczyła. Ale czy to by było ok?
Co prawda, to nie była moja wina, że się tego nauczyła, ja jej nie pokazywałam takiego zachowania. Ponieważ mój pies nie rozumie więcej niż "spacer", "smacznego", swoje imię (imiona) i kilka komend nie mogłam jej tego przetłumaczyć. Więc co? Wracamy do bicia?
Nie. Kocham mojego Grubasa całym sercem i ponieważ jestem wiele mądrzejsza od od niej (wiem np. dlaczego nie należy wbiegać w lustro), znalazłam sposób, żeby przekazać jej moja wolę w przystępny dla niej sposób.
Skoro ja dałam radę zrobić to na "małą skalę", nie wiem, dlaczego Bóg nie mógłby tego zrobić.

ODPOWIEDZ