Prośby o modlitwę.

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
mamamondfa

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: mamamondfa » 2018-04-25, 13:12

+++

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2018-04-25, 13:34

Marek_Piotrowski pisze: 2018-04-25, 11:54 Proszę o modlitwę za Dawida, który wczoraj przeszedł operację mózgu. Niektórzy z Was znają Go z sesji apologetycznej.
Boże, wspomóż zdrowienie Davida, aby swoim życiem mógł głosić Twoją chwalę.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Mivia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Mivia » 2018-04-27, 12:41

Proszę o modlitwę za moją koleżankę Sandre miesiąc temu urodziła synka ma jeszcze dwoje dzieci w domu Właśnie się dowiedziała że ma nowotwór złośliwy :-(
Ostatnio zmieniony 2018-04-27, 13:33 przez Mivia, łącznie zmieniany 1 raz.

Magnolia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnolia » 2018-04-27, 12:58

Mivia pisze: 2018-04-27, 12:41 Proszę o modlitwę za moją koleżankę miesiąc temu urodziła synka ma jeszcze dwoje dzieci w domu Właśnie się dowiedziała że ma nowotwór złośliwy :-(
Pod Twoja obronę uciekamy sie Boża rodzicielka z naszymi sprawami.... racz nie gardzić w potrzebach tej kobiety... ochraniaj ją i wspomagaj, wyproś łaskę zdrowia i zawierzenia całej rodziny w Twoją święta wolę. Amen

mamamondfa

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: mamamondfa » 2018-04-27, 13:14

+++

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2018-04-27, 13:44

I ja prosić będę Stwórcę w intencji Sandry.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

mamamondfa

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: mamamondfa » 2018-04-27, 14:12

Ja też proszę Was o modlitwę za mojego Teścia - przeszedł operację, ale nie można go wybudzić... myśleliśmy, że wszystko będzie dobrze, a tu inaczej...
Proszę też o modlitwę za męża, który niecały rok temu stracił Mamę i zaczyna duchowo i psychicznie podupadać...
Jezu, Ty się tym zajmij.

Mivia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Mivia » 2018-04-27, 15:02

Dziękuję wszystkim za modlitwy również polecam swoje
@mamamondfa bądź dobrej myśli mi trzy tygodnie temu lekarze powiedzieli ze mój ojciec nie wybudzi się ze śpiączki a od tygodnia mam go w domu
Nasz Bóg jest Wielki

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Dezerter » 2018-06-18, 22:23

Kochani- moja siostra w Chrystusie, prawdziwie boża kobieta, będzie jutro operowana- proszę o wsparcie modlitewne - niech dobry Ojciec otoczy ją swą opieka i da zdrowie, pokój ducha i spokój duszy.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2018-06-19, 13:09

Proście, a otrzymacie.
Jednak wybrałem metodę prostszą dla mnie. Po prostu modlę się codziennie w intencji wszystkich uczestników niniejszego Forum, a także w ich intencjach, które przedstawiają Bogu. W ten sposób mam Was wszystkich w codziennej modlitwie. I wszystkie Wasze intencje. Także te, których nie spamiętałem, ale Adresat modlitw je zna.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2018-06-25, 10:20

Apeluję do wszystkich o modlitwę permanentną we wszystkich intencjach MONDFY. Nie pytajcie o szczegóły. Bóg je zna. Proście wszyscy o wsparcie i siłę dla Mondfy. O to, by Jego wola nie była kolejnym doświadczeniem dla niej. Ale aby jest starania i poświęcenie obróciło się na chwałę bożą.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Gor
Początkujący
Początkujący
Posty: 58
Rejestracja: 6 sty 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 36 times
Been thanked: 21 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Gor » 2018-06-25, 10:25

Ojcze Nasz....

mondfa

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: mondfa » 2018-06-25, 12:32

Dziękuję! :ymhug:
Jestem autentycznie wzruszona.

Ja też obiecuję  modlitwy w intencji forum i jego użytkowników.

Z Panem Bogiem!

Powinnam brać przykład z Gora :) Pisze niewiele, a jak treściwie. Nie angażuje się w spory, ale też potrafi wyrazić swoje zdanie krótko i stanowczo. Obraz, który ma jako avatar też powinien dawać nam wszystkim więcej do myślenia. Będę sobie to wszystko rozważać.

Czasami, tak jak pisał Andej gdzieś, jakaś zadra - nawet jedno słowo, jest w stanie wywołać reakcję, która polega na poszukiwaniu - do czego można by się w tej wypowiedzi przyczepić.
O ile trudniej jest poszukać w niej tego, za co można by pochwalić. Tak samo z czynami w realnym świecie.
"Do czego by się przyczepić?" A zawsze jest do czego...
Podszepty są tak silne i intensywne, a przeciwstawienie się im przecież tak proste. A jak trudne. Przecież zawsze można ugryźć się w język. Albo walnąć młotkiem w palec.
Tym bardziej, że ma się świadomość, że jak się uda, to panuje pokój. Ja doświadczyłam już takich sytuacji.

Ale wszystko to jednak na chwilę u mnie... Nie potrafię utrzymać tego stanu.

Jeszcze raz dziękuję Wam za modlitwy w intencjach Panu Bogu i Andejowi ;) wiadomych.
^:)^
Ostatnio zmieniony 2018-06-25, 12:48 przez mondfa, łącznie zmieniany 1 raz.

Magnolia

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Magnolia » 2018-07-16, 21:51

Jutro wyjeżdżam na rekolekcje, proszę wesprzyjcie mnie modlitwą o dobre owoce rekolekcji oraz o bezpieczne podróżowanie, bo wracamy dopiero pod koniec lipca. A w środę poproszę o Ojcze Nasz na urodzinki ;)

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2018-07-16, 21:59

Wróćcie wszyscy zdrowo i z Bogiem.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ