Modlitwa wspólna

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Modlitwa wspólna

Post autor: Andej » 2019-04-18, 22:20

Przyznam się do tego, że od dawna, tj. od kiedy się tu pojawiłem, modlę się w intencji Forum i wszystkich jego uczestników.

Mam prośbę o dołączenie się do modlitwy w tych intencjach. A właściwie także jeszcze jednej.

Proszę o wsparcie modlitewne
* naszego Forum,
* wszystkich uczestników Forum,
* wszystkich donatorów Forum.

Osobiście deklaruję jedną część różańca rozważać codziennie, m.in. w powyższych intencjach.

Proszę o deklaracje dowolnego wsparcia Forum, które tworzymy wspólnie.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Dominik

Re: Modlitwa wspólna

Post autor: Dominik » 2019-04-18, 22:27

Przyznam się, że nigdy w takich intencjach się nie modliłem. Dziękuje za bardzo dobrą propozycje.

Zaraz kładę się spać,,, będę miał intencję do odmówienia.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14811
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Modlitwa wspólna

Post autor: Dezerter » 2019-04-18, 22:51

Ja nie modlę się regularnie w intencji forum i forumowiczów,
ale
jak tylko jestem na rekolekcjach to się modlę w podanych intencjach na forum i wszystkich forumowiczów, lub gdy jestem w zaprzyjaźnionym Sanktuarium, to zawsze zapalam modlitewną świeczkę i podaje intencję podawane na forum i proszę o błogosławieństwo dla wszystkich nas.
Niektóre intencje podawane na forum podaje w mojej wspólnocie i się razem modlimy.
Może twoja propozycja Andeju skłoni mnie do regularnej modlitwy?.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Magnolia

Re: Modlitwa wspólna

Post autor: Magnolia » 2019-04-19, 09:01

Staram się modlić codziennie, dziesiątkę koronki, najczęściej w intencjach forumowiczów, o łaski i dary Ducha św których potrzebują forumowicze.

ODPOWIEDZ