Sąd Ostateczny. Jak bedzie wyglądał?

Dlaczego żyjemy, po co się urodziliśmy, jaki jest nasz cel w życiu, co na czeka po śmierci; niebo, piekło, nic? Rozmowy na temat życia, śmierci i wieczności.
Kaaarolina
Przybysz
Przybysz
Posty: 1
Rejestracja: 8 lip 2021

Re: Sąd Ostateczny. Jak bedzie wyglądał?

Post autor: Kaaarolina » 2021-07-08, 19:02

Sąd Ostateczny wykonał się wczoraj! Ok godz 17.30 co potwierdzają osoby uduchowione, jasnowidzące. Wszystkich wersję sa jednoznaczne! Wszyscy zostali potępieni w piekła i uznani jako antychrystusi! Przez bramy niebieskie przeszla tylko niewiasta, niepokalana, która miała uroodzic chrystusa, ale cały świat zawierzyl i wykonywał wolę szatana i antychrystusa ! A ja sponiewierano. Bóg sie załamał, bo wszyscy wieza i wypełniają wolę szatana , a słowa Bożego nikt nie słucha i nikt nie stanol w obronie niewiasty, jak najmocniejsi antychrystusowie ja poniewierali! Ten mężczyzna- antychrystus, rozprzestrzenił koronowirusa na ziemi i wzbogaca sie na szczepionkach, które mają na celu jedno, zabić po czasie. Za ok 50 lat ludzkość wiginie w skutek działania antychrystusa, i wszystkich ludzi na świecie, który słuchali jego słowa i wypełniali jego wolę, a słowa Bożego nie słuchali i nie bronili! 7 lipca ok godz 17.30 nastąpił czas sądu ostatecznego i bramy niebios zostały zamknięte dla wszystkich! Wyszyty zostali potępieni w skutek tego że poszli za słowem antychrustusa i szatana a nie za słowem Bożym! Bo słowo szatana niesie do zła I takie niesie za sobą skutki, a słowo Boże prowadzi do zbawienia i czyli dobra! Gdyby ludzie wierzyli w słowo Boże czyli tej kobiecie, powstrzymali by antychrysta i zwyciężyło by dobro i ona wyjaśniła by prawdę I ludzie zaczęli by walczyc z skutkami klęski, ale ludzie wybrali wiezyc w słowo szatana ktory ich kłamie by ludzie dążyli do zlego !!! Ludzkość uwierzyła w słowo szatna, które doprowadziło wszystkich do potępienia w piekle I ciele!!! Gdyby słuchali słowa Bożego tej kobiety, dotarli by do niebios I ludzkość cieszyła by się na ziemi!!

Awatar użytkownika
Morkej
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1722
Rejestracja: 2 wrz 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 353 times

Re: Sąd Ostateczny. Jak bedzie wyglądał?

Post autor: Morkej » 2021-07-08, 19:04

Wybacz Karolino, ale skąd wzięłaś takie bzdury?
Oczekuj Pana, bądź mężny w działaniu i umacniaj się w sobie; nie trać ufności, nie poddawaj się,
lecz ciałem i duszą walcz o chwałę Bożą. - Tomasz à Kempis

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14942
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4186 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Sąd Ostateczny. Jak bedzie wyglądał?

Post autor: Dezerter » 2021-07-08, 19:12

Kaaarolina - dawnooo takiego odjazdu nie mieliśmy na forum
to co piszesz nie ma sensu - wiesz o tym?
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

CMK

Re: Sąd Ostateczny. Jak bedzie wyglądał?

Post autor: CMK » 2021-07-08, 20:17

To jest jakas nieleczona chyba psychoza.
A ja mam tez pytanie - o 17.50 ale na jakim poludniku Bo jesli na londynskim, to wszyscy inni na innych poludnikach sa juz w niebie.

Awatar użytkownika
Zebra
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1027
Rejestracja: 20 lut 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 336 times
Been thanked: 202 times

Re: Sąd Ostateczny. Jak bedzie wyglądał?

Post autor: Zebra » 2021-07-08, 21:25

A skąd dostałaś takie info ;)
Kto zebrę wolno wypuszcza?
Kto osła dzikiego rozwiąże?
Za dom mu dałem pustkowie,
legowiskiem zaś jego słona ziemia.
Śmieje się z miejskiego zgiełku,
słów poganiacza nie słyszy,
w górach szuka pokarmu,
goni za wszelką zielenią.

Hi 39, 5-8

Dzik
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 430
Rejestracja: 3 kwie 2020
Has thanked: 75 times
Been thanked: 20 times

Re: Sąd Ostateczny. Jak bedzie wyglądał?

Post autor: Dzik » 2021-07-09, 10:19

Jestem pewny że szczepionka to dzieło szatana a ten kto się bogaci na szczepionkach to pewnie chodzi ci o Gatesa być może jest on antychrystem nie ma pewności że nim jest albo nie jest ale resztę co piszesz to pozostawie bez komentarza zmień dilera albo bierz pół mniej

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18974
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2610 times
Been thanked: 4616 times
Kontakt:

Re: Sąd Ostateczny. Jak bedzie wyglądał?

Post autor: Marek_Piotrowski » 2021-07-09, 11:22

Dzik pisze: 2021-07-09, 10:19 Jestem pewny że szczepionka to dzieło szatana
Chyba obraziłeś właśnie sporą grupę porządnych ludzi
a ten kto się bogaci na szczepionkach to pewnie chodzi ci o Gatesa być może jest on antychrystem nie ma pewności że nim jest albo nie jest
Nie wykorzystujmy Pisma Świętego (w tym wypadku Apokalipsy) do marnej jakości teorii spiskowych.

Dzik
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 430
Rejestracja: 3 kwie 2020
Has thanked: 75 times
Been thanked: 20 times

Re: Sąd Ostateczny. Jak bedzie wyglądał?

Post autor: Dzik » 2021-07-09, 13:17

Marek_Piotrowski pisze: 2021-07-09, 11:22
Dzik pisze: 2021-07-09, 10:19 Jestem pewny że szczepionka to dzieło szatana
Chyba obraziłeś właśnie sporą grupę porządnych ludzi
a ten kto się bogaci na szczepionkach to pewnie chodzi ci o Gatesa być może jest on antychrystem nie ma pewności że nim jest albo nie jest
Nie wykorzystujmy Pisma Świętego (w tym wypadku Apokalipsy) do marnej jakości teorii spiskowych.
Nie obrażam tych co się zaszczepili a wynalazców i producentów tej szczepionki. Warto byście trochę poczytali o przeszłości firmy pfizer. Na pewno ręki uciąć se nie dasz za to że Bill Gates nie jest antychrystem on ma dość chore poglądy i dużą władzę oprócz Gatesa antychrystem może być Elon Musk bo czip do mózgu i do rąk to dzieło szatana i znamię bestii bo jest w Biblii napisane że będą takie czasy że bez znamienia bestii nic nie kupi. Czyli może przyjdą czasy że będzie tylko możliwość płacenia czipem w ręce tak jak obecnie w Szwecji tylko że w Szwecji jest to dobrowolne a pieniądz fizyczny i karta jeszcze tam jest ale równie dobrze może to jeszcze nie te czasy a zanim przyjdzie antychryst już dawno nie będziemy żyć.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Sąd Ostateczny. Jak bedzie wyglądał?

Post autor: Andej » 2021-07-09, 13:19

Jaki to ma związek z tematem wątku?
Czy na sądzie ostatecznym będzie inna kolejka dla zaszczepionych, a inna dla pozostałych?
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18974
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2610 times
Been thanked: 4616 times
Kontakt:

Re: Sąd Ostateczny. Jak bedzie wyglądał?

Post autor: Marek_Piotrowski » 2021-07-09, 14:51

Dzik pisze: 2021-07-09, 13:17 Na pewno ręki uciąć se nie dasz za to że Bill Gates nie jest antychrystem
Oczywiście, że nie jest.
Co za bzdura.
Poczytaj trochę o interpretacji Apokalipsy. Albo przyjedź na najbliższa sesję apologetyczną, Jacek będzie miał wykład na ten temat.
on ma dość chore poglądy i dużą władzę oprócz Gatesa antychrystem może być Elon Musk bo czip do mózgu i do rąk to dzieło szatana i znamię bestii bo jest w Biblii napisane że będą takie czasy że bez znamienia bestii nic nie kupi.
Kolejny absurd.
Właśnie o tym pisałem; różni dyletanci wykorzystują tekst Apokalipsy - ważny i głęboki - do takich bzdurnych interpretacji. To jest na pograniczu łamania II przykazania.

Dzik
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 430
Rejestracja: 3 kwie 2020
Has thanked: 75 times
Been thanked: 20 times

Re: Sąd Ostateczny. Jak bedzie wyglądał?

Post autor: Dzik » 2021-07-09, 21:45

Marek_Piotrowski pisze: 2021-07-09, 14:51
Dzik pisze: 2021-07-09, 13:17 Na pewno ręki uciąć se nie dasz za to że Bill Gates nie jest antychrystem
Oczywiście, że nie jest.
Co za bzdura.
Poczytaj trochę o interpretacji Apokalipsy. Albo przyjedź na najbliższa sesję apologetyczną, Jacek będzie miał wykład na ten temat.
on ma dość chore poglądy i dużą władzę oprócz Gatesa antychrystem może być Elon Musk bo czip do mózgu i do rąk to dzieło szatana i znamię bestii bo jest w Biblii napisane że będą takie czasy że bez znamienia bestii nic nie kupi.
Kolejny absurd.
Właśnie o tym pisałem; różni dyletanci wykorzystują tekst Apokalipsy - ważny i głęboki - do takich bzdurnych interpretacji. To jest na pograniczu łamania II przykazania.
To co według ciebie tym znamieniem bestii będzie w Apokalipsie było o znamieniu bestii na rękę i czoło więc to na 99% czipy

Masz linki żeby nie było że teorie spiskowe z youtuba. Takie czipy istnieją naprawde https://polskatimes.pl/szwedzi-oszaleli ... 1-14277321

https://businessinsider.com.pl/technolo ... nk/75vw874

Awatar użytkownika
Zebra
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1027
Rejestracja: 20 lut 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 336 times
Been thanked: 202 times

Re: Sąd Ostateczny. Jak bedzie wyglądał?

Post autor: Zebra » 2021-07-10, 09:34

Dzik pisze: 2021-07-09, 21:45
Marek_Piotrowski pisze: 2021-07-09, 14:51
Dzik pisze: 2021-07-09, 13:17 Na pewno ręki uciąć se nie dasz za to że Bill Gates nie jest antychrystem
Oczywiście, że nie jest.
Co za bzdura.
Poczytaj trochę o interpretacji Apokalipsy. Albo przyjedź na najbliższa sesję apologetyczną, Jacek będzie miał wykład na ten temat.
on ma dość chore poglądy i dużą władzę oprócz Gatesa antychrystem może być Elon Musk bo czip do mózgu i do rąk to dzieło szatana i znamię bestii bo jest w Biblii napisane że będą takie czasy że bez znamienia bestii nic nie kupi.
Kolejny absurd.
Właśnie o tym pisałem; różni dyletanci wykorzystują tekst Apokalipsy - ważny i głęboki - do takich bzdurnych interpretacji. To jest na pograniczu łamania II przykazania.
To co według ciebie tym znamieniem bestii będzie w Apokalipsie było o znamieniu bestii na rękę i czoło więc to na 99% czipy

Masz linki żeby nie było że teorie spiskowe z youtuba. Takie czipy istnieją naprawde https://polskatimes.pl/szwedzi-oszaleli ... 1-14277321

https://businessinsider.com.pl/technolo ... nk/75vw874

Znak bestii to nie żaden konkretny znak. To przeciwieństwo tego, co wcześniej określono jako znak Boga, pieczęć Boga ( Ap 7). To przyjęcie zasad proponowanych przez bestię, przyjęcie jej stylu życia...

https://zapytaj.wiara.pl/pytanie/pokaz/f82e7
Ostatnio zmieniony 2021-07-10, 09:35 przez Zebra, łącznie zmieniany 2 razy.
Kto zebrę wolno wypuszcza?
Kto osła dzikiego rozwiąże?
Za dom mu dałem pustkowie,
legowiskiem zaś jego słona ziemia.
Śmieje się z miejskiego zgiełku,
słów poganiacza nie słyszy,
w górach szuka pokarmu,
goni za wszelką zielenią.

Hi 39, 5-8

Dzik
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 430
Rejestracja: 3 kwie 2020
Has thanked: 75 times
Been thanked: 20 times

Re: Sąd Ostateczny. Jak bedzie wyglądał?

Post autor: Dzik » 2021-07-10, 10:23

Zebra pisze: 2021-07-10, 09:34
Dzik pisze: 2021-07-09, 21:45
Marek_Piotrowski pisze: 2021-07-09, 14:51
Dzik pisze: 2021-07-09, 13:17 Na pewno ręki uciąć se nie dasz za to że Bill Gates nie jest antychrystem
Oczywiście, że nie jest.
Co za bzdura.
Poczytaj trochę o interpretacji Apokalipsy. Albo przyjedź na najbliższa sesję apologetyczną, Jacek będzie miał wykład na ten temat.
on ma dość chore poglądy i dużą władzę oprócz Gatesa antychrystem może być Elon Musk bo czip do mózgu i do rąk to dzieło szatana i znamię bestii bo jest w Biblii napisane że będą takie czasy że bez znamienia bestii nic nie kupi.
Kolejny absurd.
Właśnie o tym pisałem; różni dyletanci wykorzystują tekst Apokalipsy - ważny i głęboki - do takich bzdurnych interpretacji. To jest na pograniczu łamania II przykazania.
To co według ciebie tym znamieniem bestii będzie w Apokalipsie było o znamieniu bestii na rękę i czoło więc to na 99% czipy

Masz linki żeby nie było że teorie spiskowe z youtuba. Takie czipy istnieją naprawde https://polskatimes.pl/szwedzi-oszaleli ... 1-14277321

https://businessinsider.com.pl/technolo ... nk/75vw874

Znak bestii to nie żaden konkretny znak. To przeciwieństwo tego, co wcześniej określono jako znak Boga, pieczęć Boga ( Ap 7). To przyjęcie zasad proponowanych przez bestię, przyjęcie jej stylu życia...

https://zapytaj.wiara.pl/pytanie/pokaz/f82e7
To dlaczego nie będzie można bez znamienia bestii nic kupić ani sprzedać

Albertus
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5986
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 453 times
Been thanked: 910 times

Re: Sąd Ostateczny. Jak bedzie wyglądał?

Post autor: Albertus » 2021-07-10, 10:45

Dzik pisze: 2021-07-10, 10:23
To dlaczego nie będzie można bez znamienia bestii nic kupić ani sprzedać
Może to po prostu symbol wykluczenia społecznego w ramach prześladowania chrześcijan.

W apokalipsie św. Jana jest mowa nie tylko o znamieniu bestii ale też o pieczęci danej przez Boga:

Ap7:1 Potem ujrzałem czterech aniołów
stojących na czterech narożnikach ziemi1,
powstrzymujących cztery wiatry ziemi,
aby wiatr nie wiał po ziemi
ani po morzu, ani na żadne drzewo.
2 I ujrzałem innego anioła, wstępującego od wschodu słońca,
mającego pieczęć Boga żywego.
Zawołał on donośnym głosem do czterech aniołów,
którym dano moc wyrządzić szkodę ziemi i morzu:
3 «Nie wyrządzajcie szkody ziemi ni morzu, ni drzewom,
aż opieczętujemy na czołach sługi Boga naszego»2.

W tym przypadku chyba zgodzisz się ze nie chodzi o jakąś fizyczną pieczątkę stawianą na czołach ludzi?

a jeśli się zgodzisz to dlaczego mielibyśmy uważać ze znamię bestii też nie ma charakteru duchowego tylko fizyczny?
Ostatnio zmieniony 2021-07-10, 10:56 przez Albertus, łącznie zmieniany 1 raz.

Dzik
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 430
Rejestracja: 3 kwie 2020
Has thanked: 75 times
Been thanked: 20 times

Re: Sąd Ostateczny. Jak bedzie wyglądał?

Post autor: Dzik » 2021-07-10, 20:09

Albertus pisze: 2021-07-10, 10:45
Dzik pisze: 2021-07-10, 10:23
To dlaczego nie będzie można bez znamienia bestii nic kupić ani sprzedać
Może to po prostu symbol wykluczenia społecznego w ramach prześladowania chrześcijan.

W apokalipsie św. Jana jest mowa nie tylko o znamieniu bestii ale też o pieczęci danej przez Boga:

Ap7:1 Potem ujrzałem czterech aniołów
stojących na czterech narożnikach ziemi1,
powstrzymujących cztery wiatry ziemi,
aby wiatr nie wiał po ziemi
ani po morzu, ani na żadne drzewo.
2 I ujrzałem innego anioła, wstępującego od wschodu słońca,
mającego pieczęć Boga żywego.
Zawołał on donośnym głosem do czterech aniołów,
którym dano moc wyrządzić szkodę ziemi i morzu:
3 «Nie wyrządzajcie szkody ziemi ni morzu, ni drzewom,
aż opieczętujemy na czołach sługi Boga naszego»2.

W tym przypadku chyba zgodzisz się ze nie chodzi o jakąś fizyczną pieczątkę stawianą na czołach ludzi?

a jeśli się zgodzisz to dlaczego mielibyśmy uważać ze znamię bestii też nie ma charakteru duchowego tylko fizyczny?
W tym przypadku się zgadzam że nie chodzi tu o fizyczną pieczątke ale znamię bestii conajmniej to na ręce raczej będzie czipem bo rzeczywiście jeśli wycofią pieniądz fizyczny i usuną karty bliki przelewy i nakażą płacić czipami to nic nie kupi ani nie sprzeda a nie może to być wykluczenie z powodu wiary w Boga bo każdy chce zarobić i sprzedać swój towar jedynie korporacje mogą w taki sposób wykluczać bo jedna osoba w te czy w te to dla nich nic ale jeśli by tak było to dalej można by kupować i sprzedawać ale nie wszystko więc jedyna opcja to czip i pieniądz elektroniczny bez fizycznego. Wycofanie pieniędzy fizycznych jest możliwe w niedługim czasie bo w Norwegii wycofują. Mój ojciec tam robi (a raczej raz robi raz pije w zapadłej firmie która już 2 razy ogłosiła upadłość) to mówił że już w niektórych sklepach nie wolno płacić gotówką a Norwegia ma wycofać pieniądz fizyczny ale mam nadzieję że obowiązkowe czipy to nie za naszego życia a pieniądz fizyczny zostanie chociaż 10 lat. Możesz mieć inne zdanie ale ja uważam że to czip jest tym znamieniem bestii na ręke a czym jest znamię bestii na czole to trudno powiedzieć może chodzi o czip Elona Muska do mózgu a może o coś innego. No a styl życia nie może być znamieniem bestii bo grzeszny styl życia istnieje od zawsze a to ma być coś co będzie w czasach ostatecznych albo blisko tych czasów
Ostatnio zmieniony 2021-07-10, 20:12 przez Dzik, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Życie, śmierć, wieczność”