Chłopak ateista

Czyli rozmowy na temat planowania rodziny, czystości w małżeństwie, ile powinniśmy mieć dzieci, czy powinniśmy je karać.

Moderator: Junior moderator

Awatar użytkownika
agust
Dyskutant
Dyskutant
Wyznanie: Katolicyzm
Wysłał podziękowań: 45 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy
Re: Chłopak ateista

Post autor: agust » 2018-10-31, 21:02

behemoth pisze:
2018-10-30, 21:34
To co mam zrobić jeśli naprawdę się kochamy.
Tak sobie myślę, że złym człowiekiem nie jesteś, bo jeżeli piszesz na tym forum, prosisz o poradę - to właśnie tak powinno się postępować. Więc spróbuję odpowiedzieć Ci tak: mimo stosunkowo długiego już życia, nie spotkałem się z długoletnimi szczęśliwymi związkami homoseksualistów. To są raczej przygody nieodpowiedzialnych ludzi, nie potrafiących stworzyć związku małżeńskiego w którym powinny pojawić się dzieci.Tacy ludzie najczęściej zmieniają partnerów dlatego, że nie jest to związek naturalny, czyli osób płci przeciwnej. To, co nie jest naturalne, nie posiada sił pochodzących od natury, które potrafią ciągle ożywiać. Tak więc, jakkolwiek nazwiesz tę miłość, jest to chore i nie rokujące nadziei. Jeżeli chodzi o Twój dylemat, czy ten "twój chłopak" jest wierzący, to według mnie, Ty też nie jesteś wierzący. Ty tylko stworzyłeś sobie bożka, który będzie akceptował Twoje modne obecnie dziwactwo. Choćby ci wszyscy forumowicze napisali, że wprawdzie tolerują Twoją inność, to Ty sam stworzysz sobie wokół siebie getto. Nie rób tego, bo szkoda życia.

Tags:

Awatar użytkownika
Viridiana
Bywalec
Bywalec
Wysłał podziękowań: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Post autor: Viridiana » 2018-11-01, 11:06

Ja, szczerze mówiąc, jestem przeciwna związkom homoseksualnym. Psychika kobiety i psychika mężczyzny różnią się od siebie, ale też nawzajem siebie uzupełniają, jeśli nauczymy się tych różnic. Psychika dwóch kobiet albo dwóch mężczyzn takiej wzajemnej zależności nie mają.

Awatar użytkownika
Wolfi
Przybysz
Przybysz

Post autor: Wolfi » 2018-11-01, 18:17

behemoth pisze:
Róbcie swoje ziomek i tyle.

Awatar użytkownika
behemoth
Przybysz
Przybysz
Wysłał podziękowań: 1 raz

Post autor: behemoth » 2018-11-08, 21:23

Wolfi pisze:
2018-11-01, 18:17
behemoth pisze:
Róbcie swoje ziomek i tyle.
Dziena, widzimy sie jutro!!!!

Awatar użytkownika
Viridiana
Bywalec
Bywalec
Wysłał podziękowań: 20 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Post autor: Viridiana » 2018-11-09, 16:16

Ja tam znów podkreślę: jestem przeciwna związkom homoseksualnym. Mamy już o tym tematy na forum:
viewtopic.php?f=15&t=8541
viewtopic.php?f=11&t=790

Zapraszamy na bloga Pani Zofii https://zchrystusem.pl/wedruj
ODPOWIEDZ