Czy rozwijać tę znajomość?

Czyli rozmowy na temat planowania rodziny, czystości w małżeństwie, ile powinniśmy mieć dzieci, czy powinniśmy je karać.
Niezapominajka
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 644
Rejestracja: 28 wrz 2019
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 157 times
Been thanked: 160 times

Re: Czy rozwijać tę znajomość?

Post autor: Niezapominajka » 2020-07-28, 14:45

Marek, widzę ze super znasz kobiety! szkoda ze niektórzy faceci tego nie dostrzegają tylko potrzebują konkretnych czynów do okazania zainteresowania i najlepiej jakby od razu lecieć z „grubej rury”.....
Oz 11:4 bt5 ~ Pociągnąłem ich ludzkimi więzami, a były to więzy miłości. Byłem dla nich jak ten, co podnosi do swego policzka niemowlę - schyliłem się ku niemu i nakarmiłem je.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14924
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4176 times
Been thanked: 2937 times
Kontakt:

Re: Czy rozwijać tę znajomość?

Post autor: Dezerter » 2020-07-29, 20:02

Zdradzę wam męski sekret siostry:
szczególnie to "muśnięcie" o którym pisał Marek na nas działa :ymblushing:
- i nieważne czy będzie to przypadkowe, czy niewinne sytuacyjne, czy koleżeńskie, np przy składaniu żydzeń, przywitaniu , a później popraw mu coś przy ubraniu i pogłaszcz tą klapę marynarki patrząc w oczy
... jak to nie zadziała i nie zrobi maślanych, no przynajmniej zmrużonych oczu to się nie znam na mężczyznach.
Ostatnio zmieniony 2020-07-29, 20:03 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Niezapominajka
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 644
Rejestracja: 28 wrz 2019
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 157 times
Been thanked: 160 times

Re: Czy rozwijać tę znajomość?

Post autor: Niezapominajka » 2020-07-29, 21:46

Dez - akurat z tym się zgodzę i potwierdzam! to działa!
Oz 11:4 bt5 ~ Pociągnąłem ich ludzkimi więzami, a były to więzy miłości. Byłem dla nich jak ten, co podnosi do swego policzka niemowlę - schyliłem się ku niemu i nakarmiłem je.

marcelina
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 11 lip 2020
Has thanked: 74 times
Been thanked: 8 times

Re: Czy rozwijać tę znajomość?

Post autor: marcelina » 2020-08-01, 11:17

Marek_Piotrowski pisze: 2020-07-28, 09:27 Kobieta nie musi robic jawnego "kroku" - macie cały arsenał kokieteryjnych małych znaków (muśnięcie, wyraz oczu, usmiech...).
Zauważcie jaki jest dylemat - gość który chciałby spełnić to, co chce @Marcelina, zraziłby ToTylkoJa (i odwrotnie).
Może po prostu chce być w porządku?
Dziękuję Marku za odpowiedz, w sumie tak aby to nie patrzyłam. Trochę robiłam te małe znaki nieświadomie jak się okazuje heh . Ale teraz mam znów pytanie do tego tematu- jeśli ktoś z was tu zajrzy to będę wdzięczna za podpowiedz co mam robić. Czy dać sobie spokój jeśli ten facet trzeci dzień nie odzywa się a wcześniej po spotkaniu jeszcze pisaliśmy długo? W sumie nie zachowywał się jakbym mu się podobała, nie zaprosił mnie nigdzie typu kino itd. , ale myślałam że skoro on proponował spotkania to chciałby to rozwijać? Czy czeka aż ja się odezwę czy to już ciche zakończenie znajomości? Czy jakby mu zależało to by się odezwał i tak? Zastanawia mnie to i nie chce z siebie zrobić jakiejś płaczki czekającej tylko na wiadomość:D

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Czy rozwijać tę znajomość?

Post autor: ToTylkoJa » 2020-08-01, 11:45

Po prostu do niego napisz.
Czemu facet miałby chcieć rozwijać znajomość, w której tylko on miałby się starać?

marcelina
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 11 lip 2020
Has thanked: 74 times
Been thanked: 8 times

Re: Czy rozwijać tę znajomość?

Post autor: marcelina » 2020-08-01, 12:02

Pewnie napiszę, żeby nie mieć do siebie ewentualnie pretensji. Ale właśnie moje wątpliwości pojawiły się stąd że nie widzę żeby mu jakoś wybitnie na mnie zależało więc też nie chce się narzucać, zwłaszcza że wcześniej nie miał problemu z pisaniem a nie sądzę że dorosły facet bawi się w jakieś gierki 🙄😏
Ostatnio zmieniony 2020-08-01, 12:04 przez marcelina, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzina, małżeństwo, narzeczeni”