Jak zapomnieć?

Czyli rozmowy na temat planowania rodziny, czystości w małżeństwie, ile powinniśmy mieć dzieci, czy powinniśmy je karać.
Pompieri
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1094
Rejestracja: 28 wrz 2020
Has thanked: 457 times
Been thanked: 182 times

Re: Jak zapomnieć?

Post autor: Pompieri » 2021-01-04, 18:11

A czy ona Ciebie chce? Zmusisz ja?

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Jak zapomnieć?

Post autor: Andej » 2021-01-04, 19:22

Pozostań z nią w sennej relacji.
Jesli potrafisz odczytywać niewerbalne sygnały, to spotkaj ją przypadkowo i bez narzucania się. Jeśli potrafisz, to w trakcie neutralnej rozmowy odczytasz, czy ma sens marzenie. A jak nie potrafisz, to czekaj na inną.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Piootr
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 348
Rejestracja: 27 cze 2020
Has thanked: 30 times
Been thanked: 38 times

Re: Jak zapomnieć?

Post autor: Piootr » 2021-01-04, 19:28

Może być ciężko, gdyż nie ma jej w Polsce a nie wiem kiedy dokładnie wraca. Czekanie na inną jest niemożliwe. Próbowałem tego, jednakże żadna nie była dla mnie taka jak moja S.

Awatar użytkownika
Zuben Ninja
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 390
Rejestracja: 18 wrz 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Been thanked: 39 times

Re: Jak zapomnieć?

Post autor: Zuben Ninja » 2021-01-16, 14:50

grubas - w relacjach z dziewczynami panuje jedna bardzo ważna zasada:

Zainteresowana dziewczyna przyjdzie na spotkanie sam na sam. Jeżeli dziewczyna 2 razy z rzędu odmawia Ci spotkania to nie jest Tobą zainteresowana i kasujesz numer telefonu do takiej panny. Wypróbuj tą metodę - jest bardzo prosta i skuteczna.

Awatar użytkownika
Piootr
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 348
Rejestracja: 27 cze 2020
Has thanked: 30 times
Been thanked: 38 times

Re: Jak zapomnieć?

Post autor: Piootr » 2021-01-16, 17:15

Problem w tym, że ja nie mogę o niej zapomnieć, stąd ten temat... Próbowałem już wszystkiego

Awatar użytkownika
Efezjan
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1161
Rejestracja: 15 kwie 2017
Ostrzeżenia: 1
Lokalizacja: Chorzów
Wyznanie: Ateista
Has thanked: 66 times
Been thanked: 243 times

Re: Jak zapomnieć?

Post autor: Efezjan » 2021-01-16, 17:23

grubas pisze: 2021-01-16, 17:15 Problem w tym, że ja nie mogę o niej zapomnieć, stąd ten temat... Próbowałem już wszystkiego
Nie czytałem dokładnie tego wątku... Masz do niej telefon, e-mail? Skontaktuj się z nią jakoś.
"E parvo eu não sou!!!
E fico a pensar
Que mundo tão parvo
Onde para ser escravo
E preciso estudar..."

Deolinda, Parva que eu sou

Awatar użytkownika
Piootr
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 348
Rejestracja: 27 cze 2020
Has thanked: 30 times
Been thanked: 38 times

Re: Jak zapomnieć?

Post autor: Piootr » 2021-01-16, 19:32

Mam wszystko, z tymże numer chyba mi zablokowała (albo ja mam zablokowane połączenia zagraniczne), a na facebooku nie odpisuje.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Jak zapomnieć?

Post autor: Andej » 2021-01-16, 20:04

Zapomnieć trudno. Szczególnie gdy boli. Ale jeśli kochasz i na prawdę chcesz jej dobra, to musisz zapomnieć. Bo ta pamięć tak na prawdę jest pamięcią o Twoim bólu. Nie o niej. Ona jest tylko obrazem. I to wyidealizowanym. Lepiej dla Ciebie i dla niej, abyś wyrzucił z pamięci.

Adam Asnyk
Jednego serca! tak mało! tak mało,
Jednego serca trzeba mi na ziemi!
Co by przy moim miłością zadrżało:
A byłbym cichym pomiędzy cichemi
Jedynych ust trzeba! skąd bym wieczność całą
Pił napój szczęścia ustami mojemi
I oczu dwoje, gdzie bym, patrzył śmiało,
Widząc się świętym pomiędzy świętemi
Jednego serca i rąk białych dwoje!
Co by mi oczy zasłoniły moje,
Bym zasnął słodko, marząc o aniele,
Który mnie niesie w objęciach nieba
Jednego serca! tak mało mi trzeba,
A jednak widzę, że żądam za wiele.
Jednego serca! tak mało! tak mało,
Jednego serca trzeba mi na ziemi!
Jednego serca i rąk białych dwoje
Co by mi oczy zasłoniły moje
Bym zasnął słodko, marząc o aniele,
Który mnie niesie w objęciach nieba
Jednego serca! tak mało mi trzeba,
A jednak widzę, że żądam za wiele.


Oczekujesz zbyt wiele. Spróbuj wyobrazić sobie jej szczęście. Ale bez Twojego udziału. I ciesz się jej szczęściem.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Viridiana
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1707
Rejestracja: 6 sie 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 554 times
Been thanked: 419 times

Re: Jak zapomnieć?

Post autor: Viridiana » 2021-01-17, 11:40

grubas pisze: 2021-01-16, 19:32 Mam wszystko, z tymże numer chyba mi zablokowała (albo ja mam zablokowane połączenia zagraniczne), a na facebooku nie odpisuje.
Jeżeli nie odpisuje, nie naciskaj, raczej nie przyniesie to skutków. Spróbuj się pogodzić z tą sytuacją i nie nakręcać się, czas leczy rany.
Miłość nie wyrządza zła drugiemu człowiekowi. Miłość więc jest wypełnieniem Prawa (Rz 13, 10)

Awatar użytkownika
Zuben Ninja
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 390
Rejestracja: 18 wrz 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Been thanked: 39 times

Re: Jak zapomnieć?

Post autor: Zuben Ninja » 2021-01-18, 21:00

To jest aż zadziwiające jak faceci potrafią zakochiwać się miłością romantyczną do kobiety. One w tydzień po rozstaniu znajdują sobie nowego faceta i zapominają o byłym a taki były rozpamiętuje ją latami i idealizuje. Faceci są zdecydowanie bardziej romantyczni od kobiet a kobiety mają ten romantyzm i tak w tyłku. One chcą ciekawych gości, którzy zapewnią im odpowiednie emocje i je poprowadzą a nie "nudnych" romantyków, którzy do nich wzdychają.
Ostatnio zmieniony 2021-01-18, 21:01 przez Zuben Ninja, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Viridiana
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1707
Rejestracja: 6 sie 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 554 times
Been thanked: 419 times

Re: Jak zapomnieć?

Post autor: Viridiana » 2021-01-19, 08:15

Zuben Ninja pisze: 2021-01-18, 21:00 To jest aż zadziwiające jak faceci potrafią zakochiwać się miłością romantyczną do kobiety. One w tydzień po rozstaniu znajdują sobie nowego faceta i zapominają o byłym a taki były rozpamiętuje ją latami i idealizuje. Faceci są zdecydowanie bardziej romantyczni od kobiet a kobiety mają ten romantyzm i tak w tyłku. One chcą ciekawych gości, którzy zapewnią im odpowiednie emocje i je poprowadzą a nie "nudnych" romantyków, którzy do nich wzdychają.
Uważam, że generalizujesz. Podejście do związków zależy od wartości, jakie się wyznaje. Sama jestem kobietą i myślę, że mam romantyczne usposobienie. ;)
Ostatnio zmieniony 2021-01-19, 08:15 przez Viridiana, łącznie zmieniany 1 raz.
Miłość nie wyrządza zła drugiemu człowiekowi. Miłość więc jest wypełnieniem Prawa (Rz 13, 10)

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Jak zapomnieć?

Post autor: Andej » 2021-01-19, 19:57

Wydaje mi się, że to nie tak. Ale faktem jest, że kobiety, zwykle, są bardziej pragmatyczne. Zapewne dlatego dłużej żyją.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
itsjustmemichelle1
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 795
Rejestracja: 17 sty 2021
Lokalizacja: Wrocław
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 164 times
Been thanked: 140 times

Re: Jak zapomnieć?

Post autor: itsjustmemichelle1 » 2021-01-20, 14:56

Zuben Ninja pisze: 2021-01-18, 21:00 To jest aż zadziwiające jak faceci potrafią zakochiwać się miłością romantyczną do kobiety. One w tydzień po rozstaniu znajdują sobie nowego faceta i zapominają o byłym a taki były rozpamiętuje ją latami i idealizuje. Faceci są zdecydowanie bardziej romantyczni od kobiet a kobiety mają ten romantyzm i tak w tyłku. One chcą ciekawych gości, którzy zapewnią im odpowiednie emocje i je poprowadzą a nie "nudnych" romantyków, którzy do nich wzdychają.
Ja bym była przeszczęśliwa, gdyby ktoś do mnie wzdychał :) no cóż, nigdy nie mów nigdy :P
za dużo dzieci nie ma już swoich tatusiów i swoich mam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzina, małżeństwo, narzeczeni”