Myślę o byłym

Czyli rozmowy na temat planowania rodziny, czystości w małżeństwie, ile powinniśmy mieć dzieci, czy powinniśmy je karać.
Awatar użytkownika
Viridiana
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1707
Rejestracja: 6 sie 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 554 times
Been thanked: 419 times

Re: Myślę o byłym

Post autor: Viridiana » 2020-10-26, 09:50

Adam pisze: 2020-10-18, 23:07 Nie wiem o co dokładnie chodzi z tymi listami, ale mogę Ci powiedzieć, że byłem masę razy w Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu, stąd, że tak powiem, żadne moje prośby na Św Józefie nie robią wrażenia. Stąd, że tak powiem jest jak jest.
Pytanie, jak prosisz? Być może problem leży w podejściu do modlitwy.
Może ta konferencja Ci pomoże. :) Bożego błogosławieństwa życzę. :ymhug:
Miłość nie wyrządza zła drugiemu człowiekowi. Miłość więc jest wypełnieniem Prawa (Rz 13, 10)

Adam
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 231
Rejestracja: 13 paź 2019
Has thanked: 21 times
Been thanked: 20 times

Re: Myślę o byłym

Post autor: Adam » 2020-10-26, 22:33

Viridiana pisze: 2020-10-26, 09:50
Adam pisze: 2020-10-18, 23:07 Nie wiem o co dokładnie chodzi z tymi listami, ale mogę Ci powiedzieć, że byłem masę razy w Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu, stąd, że tak powiem, żadne moje prośby na Św Józefie nie robią wrażenia. Stąd, że tak powiem jest jak jest.
Pytanie, jak prosisz? Być może problem leży w podejściu do modlitwy.
Może ta konferencja Ci pomoże. :) Bożego błogosławieństwa życzę. :ymhug:
Hahah ten film oglądałem już chyba ze 2 razy, myślisz, że obejrzenie go trzeci raz coś zmieni? :P
"Szczęśliwe rodziny ryją mi łeb, patrzę głodny na malowany chleb" - Quebo

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Myślę o byłym

Post autor: Andej » 2020-10-26, 22:54

Nic nie zmieni, jeśli nie będziesz chciał zmienić. Ale najpierw musisz zrozumieć. Ten dar nie każdemu jest dany. Niezależnie od ilości powtórzeń.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzina, małżeństwo, narzeczeni”