Problem z córką

Czyli rozmowy na temat planowania rodziny, czystości w małżeństwie, ile powinniśmy mieć dzieci, czy powinniśmy je karać.
ODPOWIEDZ
orzeszku

Re: Problem z córką

Post autor: orzeszku » 2021-09-22, 14:30

Бarbаra pisze: 2021-09-22, 00:59 Sklonna jednak jestem podzielic zdanie wielu badaczy, ktorzy twierdza, ze kazdy czlowiek rodzi sie biseksualny, z roznym indywidualnym procentem homoseksualnosci.
A ja nie jestem skłonna. To znana i oklepana metoda socjotechniczna mająca na celu stopniowe, niezauważone przeciągnięcie opinii publicznej do swojej idei i jest fachowo określana Oknem Overtona. https://pl.wikipedia.org/wiki/Okno_Overtona

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13771
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2020 times
Been thanked: 2196 times

Re: Problem z córką

Post autor: sądzony » 2021-09-22, 15:22

Бarbаra pisze: 2021-09-22, 00:59 Sklonna jednak jestem podzielic zdanie wielu badaczy, ktorzy twierdza, ze kazdy czlowiek rodzi sie biseksualny, z roznym indywidualnym procentem homoseksualnosci.
I ja.
Бarbаra pisze: 2021-09-22, 00:59 Nie "zrobila sie" lesbijka bo jej sie "we lbie przewrocilo".
Wierzę, że nikt z nas tak nie myśli.
Бarbаra pisze: 2021-09-22, 00:59 Na wypadek, gdyby ktos z was zechcial sie dowiedziec, jak rozwija sie sytuacja: nic nowego. Zyja razem, ucza sie i zarabiaja, corka jest szczesliwa, (...)
Czasem "nic nowego" jest dobre.
Бarbаra pisze: 2021-09-22, 00:59 (...) maz nie jest juz zapiekly w gniewie,
Wspaniale.
Бarbаra pisze: 2021-09-22, 00:59 modlilismy sie wiele razem. Przeprowadzil z corka kilka powaznych rozmow, ktore do niczego nie doprowadzily, ale maz po nich, choc to wydaje sie dziwne, zrobil sie spokojniejszy.
Бarbаra pisze: 2021-09-22, 00:59 Ja - nadal miotana rozterkami.
Wierzę, że wszystko będzie dobrze.
Pozdrawiam w miłości.
DT
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
lambda
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2577
Rejestracja: 7 gru 2019
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 162 times
Been thanked: 369 times

Re: Problem z córką

Post autor: lambda » 2021-09-22, 15:36

Бarbаra pisze: 2021-09-22, 00:59 Sklonna jednak jestem podzielic zdanie wielu badaczy, ktorzy twierdza, ze kazdy czlowiek rodzi sie biseksualny, z roznym indywidualnym procentem homoseksualnosci.
Widocznie tak bardzo kochasz córkę że skłonna jesteś przyjąć każda nawet totalnie sprzeczna z logiką teorie aby usprawiedliwić jej grzeszne życie. Nie wydaje mi się aby na siłę przekonywanie siebie że córka nie robi nic złego przyniosło pozytywne efekty, zarówno dla niej jak i dla Ciebie.
Ostatnio zmieniony 2021-09-22, 15:38 przez lambda, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13771
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2020 times
Been thanked: 2196 times

Re: Problem z córką

Post autor: sądzony » 2021-09-22, 15:58

lambda pisze: 2021-09-22, 15:36
Бarbаra pisze: 2021-09-22, 00:59 Sklonna jednak jestem podzielic zdanie wielu badaczy, ktorzy twierdza, ze kazdy czlowiek rodzi sie biseksualny, z roznym indywidualnym procentem homoseksualnosci.
Widocznie tak bardzo kochasz córkę że skłonna jesteś przyjąć każda nawet totalnie sprzeczna z logiką teorie aby usprawiedliwić jej grzeszne życie. Nie wydaje mi się aby na siłę przekonywanie siebie że córka nie robi nic złego przyniosło pozytywne efekty, zarówno dla niej jak i dla Ciebie.
A ja? Dlaczego?
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

orzeszku

Re: Problem z córką

Post autor: orzeszku » 2021-09-22, 17:11

A ty, po prostu preferujesz takie rozmyte "poglądy".

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13771
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2020 times
Been thanked: 2196 times

Re: Problem z córką

Post autor: sądzony » 2021-09-22, 18:34

orzeszku pisze: 2021-09-22, 17:11 A ty, po prostu preferujesz takie rozmyte "poglądy".
Preferować to można ziemniaki miast ryżu :)
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
lambda
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2577
Rejestracja: 7 gru 2019
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 162 times
Been thanked: 369 times

Re: Problem z córką

Post autor: lambda » 2021-09-22, 19:34

sądzony pisze: 2021-09-22, 18:34
orzeszku pisze: 2021-09-22, 17:11 A ty, po prostu preferujesz takie rozmyte "poglądy".
Preferować to można ziemniaki miast ryżu :)
Myślenie też:)

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Problem z córką

Post autor: Andej » 2021-09-22, 19:54

Бarbаra pisze: 2021-09-22, 00:59 Sklonna jednak jestem podzielic zdanie wielu badaczy, ktorzy twierdza, ze kazdy czlowiek rodzi sie biseksualny, z roznym indywidualnym procentem homoseksualnosci.
Skłonny jestem odrzucić zdanie badaczy, którzy są na usługach ideologii (różnych).

Cieszę się, że sytuacja się ustabilizowała. Martwię tym, że uparcie trwa w grzechu. Mam nadzieję, że Wasza miłość przekona ją o Bożej miłości. I kiedyś się nawróci.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14933
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4184 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Problem z córką

Post autor: Dezerter » 2021-09-22, 22:10

Бarbаra pisze: 2021-09-22, 00:59
Andej pisze: 2021-07-31, 09:01 Wrodzony (homoseksualizm) nie jest z pewnością.
Z gory zastrzegam: nie bronie homoseksualistow. Sklonna jednak jestem podzielic zdanie wielu badaczy, ktorzy twierdza, ze kazdy czlowiek rodzi sie biseksualny, z roznym indywidualnym procentem homoseksualnosci. Co do mojej corki, to wierze jej i wiem, ze stoczyla dluga i ciezka walke ze swoimi sklonnosciami. Nie "zrobila sie" lesbijka bo jej sie "we lbie przewrocilo".
Na wypadek, gdyby ktos z was zechcial sie dowiedziec, jak rozwija sie sytuacja: nic nowego. Zyja razem, ucza sie i zarabiaja, corka jest szczesliwa, maz nie jest juz zapiekly w gniewie, modlilismy sie wiele razem. Przeprowadzil z corka kilka powaznych rozmow, ktore do niczego nie doprowadzily, ale maz po nich, choc to wydaje sie dziwne, zrobil sie spokojniejszy. Ja - nadal miotana rozterkami.
Dziękuję Barbaro za relację co dalej. W sumie to dobrze, że mąż już odzywa się do córki i utrzymujecie relację. Można nie akceptować grzechu homoseksualnego a rozmawiać z grzesznikiem i mieć relacje z nim.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3423
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 157 times
Been thanked: 357 times

Re: Problem z córką

Post autor: Gzresznik Upadający » 2021-09-23, 12:28

Klamstwa jakiemu poddawany jest homosekualista dotycza kilku sfer i sa wtłaczane w wieku dziecinstwa i adolescencji.
pierwsze dotyczy jego tozsamosci jako chłopaka dziewczyny. np powtarzanie ze zadnej, zadnego nie znajdzie,
pojawia sie zazdrosc wobec innych " lepszych " , te uczucia sie zywi. a ono niszczy wartosc osoby i "uswiadamia" "swoje braki " . a tych kompleksów jest sporo
rodzice bardzo czesto nie spelniaja swej roli , wycofany , nieobecny ojciec, dominujaca matka lub na odwrót. wazne jest to ze rodzice w spelnianiu swych rol sa dysfunkcjonalni.

Ale dalej idac to srodowisko pozadomowe wykonuje wyrok i nadaje " nowa tozsamosc " czy przemoca , czy akceptacja czy uwiedzeniem , roznicuje to tylko skrypt seksualny przy realizowaniu tych sklonnosci.

I ja osobiscie przychylam sie do twierdzeń o przemoznym wpływie złego. Nawet do opetania. Bez Boga homoseksualista w walce pada.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18912
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2606 times
Been thanked: 4607 times
Kontakt:

Re: Problem z córką

Post autor: Marek_Piotrowski » 2021-09-23, 13:11

Gzresznik Upadający pisze: 2021-09-23, 12:28 Bez Boga homoseksualista w walce pada.
Jak każdy

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13771
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2020 times
Been thanked: 2196 times

Re: Problem z córką

Post autor: sądzony » 2021-09-23, 13:24

Gzresznik Upadający pisze: 2021-09-23, 12:28 Klamstwa jakiemu poddawany jest homosekualista dotycza kilku sfer i sa wtłaczane w wieku dziecinstwa i adolescencji.
pierwsze dotyczy jego tozsamosci jako chłopaka dziewczyny. np powtarzanie ze zadnej, zadnego nie znajdzie,
pojawia sie zazdrosc wobec innych " lepszych " , te uczucia sie zywi. a ono niszczy wartosc osoby i "uswiadamia" "swoje braki " . a tych kompleksów jest sporo
rodzice bardzo czesto nie spelniaja swej roli , wycofany , nieobecny ojciec, dominujaca matka lub na odwrót. wazne jest to ze rodzice w spelnianiu swych rol sa dysfunkcjonalni.

Ale dalej idac to srodowisko pozadomowe wykonuje wyrok i nadaje " nowa tozsamosc " czy przemoca , czy akceptacja czy uwiedzeniem , roznicuje to tylko skrypt seksualny przy realizowaniu tych sklonnosci.

I ja osobiscie przychylam sie do twierdzeń o przemoznym wpływie złego. Nawet do opetania. Bez Boga homoseksualista w walce pada.
Wybacz, z całym szacunkiem, ale Twoja diagnoza jest infantylna.
Wydaje mi się, że problem jest dużo głębszy.
Pozdrawiam.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3423
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 157 times
Been thanked: 357 times

Re: Problem z córką

Post autor: Gzresznik Upadający » 2021-09-23, 15:07

sądzony pisze: 2021-09-23, 13:24
Gzresznik Upadający pisze: 2021-09-23, 12:28 Klamstwa jakiemu poddawany jest homosekualista dotycza kilku sfer i sa wtłaczane w wieku dziecinstwa i adolescencji.
pierwsze dotyczy jego tozsamosci jako chłopaka dziewczyny. np powtarzanie ze zadnej, zadnego nie znajdzie,
pojawia sie zazdrosc wobec innych " lepszych " , te uczucia sie zywi. a ono niszczy wartosc osoby i "uswiadamia" "swoje braki " . a tych kompleksów jest sporo
rodzice bardzo czesto nie spelniaja swej roli , wycofany , nieobecny ojciec, dominujaca matka lub na odwrót. wazne jest to ze rodzice w spelnianiu swych rol sa dysfunkcjonalni.

Ale dalej idac to srodowisko pozadomowe wykonuje wyrok i nadaje " nowa tozsamosc " czy przemoca , czy akceptacja czy uwiedzeniem , roznicuje to tylko skrypt seksualny przy realizowaniu tych sklonnosci.

I ja osobiscie przychylam sie do twierdzeń o przemoznym wpływie złego. Nawet do opetania. Bez Boga homoseksualista w walce pada.
Wybacz, z całym szacunkiem, ale Twoja diagnoza jest infantylna.
Wydaje mi się, że problem jest dużo głębszy.
Pozdrawiam.

Z wyrazami szacunku..napisze najoględniej jak potrafię.Co Ty możesz o tym wiedzieć... Ja niestety musialem pewne rzeczy przejść... Na sobie..Wasc dysponujesz wiedza teoretyczna z drugiej ręki. Pora czasem otworzyć uszy.

Dodano po 4 minutach 4 sekundach:
Marek_Piotrowski pisze: 2021-09-23, 13:11
Gzresznik Upadający pisze: 2021-09-23, 12:28 Bez Boga homoseksualista w walce pada.
Jak każdy
Naprawdę? Az jestem zaskoczony... Nie wiedzialem..Natomiast te slowa MIALY TU WYBRZMIEĆ. Pod konkretnego adresata. Taki truizm do przypomnienia. W gąszczu dużej ilości nic nie wnoszących słów.
Ostatnio zmieniony 2021-09-23, 17:43 przez miłośniczka Faustyny, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18912
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2606 times
Been thanked: 4607 times
Kontakt:

Re: Problem z córką

Post autor: Marek_Piotrowski » 2021-09-23, 15:43

Gzresznik Upadający pisze: 2021-09-23, 15:07
sądzony pisze: 2021-09-23, 13:24 Wybacz, z całym szacunkiem, ale Twoja diagnoza jest infantylna.
Wydaje mi się, że problem jest dużo głębszy.
Pozdrawiam.
Z wyrazami szacunku..napisze najoględniej jak potrafię.Co Ty możesz o tym wiedzieć... Ja niestety musialem pewne rzeczy przejść... Na sobie..Wasc dysponujesz wiedza teoretyczna z drugiej ręki. Pora czasem otworzyć uszy.
...za to Ty dysponujesz wiedzą jednostkową. Uogólniasz swój przypadek na wszystkich homoseksualistów.

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3423
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 157 times
Been thanked: 357 times

Re: Problem z córką

Post autor: Gzresznik Upadający » 2021-09-23, 17:43

Marek_Piotrowski pisze: 2021-09-23, 15:43
Gzresznik Upadający pisze: 2021-09-23, 15:07
sądzony pisze: 2021-09-23, 13:24 Wybacz, z całym szacunkiem, ale Twoja diagnoza jest infantylna.
Wydaje mi się, że problem jest dużo głębszy.
Pozdrawiam.
Z wyrazami szacunku..napisze najoględniej jak potrafię.Co Ty możesz o tym wiedzieć... Ja niestety musialem pewne rzeczy przejść... Na sobie..Wasc dysponujesz wiedza teoretyczna z drugiej ręki. Pora czasem otworzyć uszy.
...za to Ty dysponujesz wiedzą jednostkową. Uogólniasz swój przypadek na wszystkich homoseksualistów.
Przynajmniej dydponuje jakąkolwiek wiedzą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzina, małżeństwo, narzeczeni”